Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Premiership

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W Anglii prawdopodobnie obowiązuje hasło: VARa od Naszej ligi.

Ciekaw jestem powtórek przy drugim golu, jak dla Mnie kilometrowy spalony. Nie zmienia to faktu że Liverpool wyprzedza resztę o klasę. Mistrz zasłużony.

Komentarz

• 16 punktów przewagi + zaległy mecz z WHU. Jeżeli nic się nie zmieni to LFC powinien świętować tytuł na początku kwietnia a to jeszcze przed ćwierćfinałami LM i decydującymi meczami Pucharu Anglii. Patrząc na ich dyspozycję to gablota przy Anfield może się znacząco wzbogacić w tym roku.

Komentarz

• Spalony byłby gdyby nie to że Salah był na własnej połowie. Nie ma mowy o spalonym.

Komentarz

• Zamieszczone przez leh71 Zobacz posta
          Spalony byłby gdyby nie to że Salah był na własnej połowie. Nie ma mowy o spalonym.

Komentarz

• I o to ta wspaniała akcja...oczywiście o żadnym spalonym nie może być mowy.

https://twitter.com/LFC/status/1219016684792664066?s=20

Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
              W obecnej kolejce cała czołówka potraciła punkty, dosłownie wszyscy niczym w Ekstraklasie, zagrali poniżej oczekiwań. Teraz trwa Liverpool - Manchester United i jeżeli United nie wywiozą choćby punktu potwierdzą tylko że są obecnie bardzo przeciętną drużyną. Na razie 0-1. Możliwe ze Liverpool obecnie przerasta o klasę resztę ekip w Premier League.
              Nie wiem czy wiesz, ale Manchester United jako jedyna drużyna w tym sezonie w lidze urwała punkty The Reds. Jako jedyni chyba okazali się jednak ponadprzeciętni skoro reszta zbierała łomot..
              United jest nie dość, że w przebudowie to w dodatku zmagają się z licznymi kontuzjami. Rashford, Pogba, McTominay wcześniej z gry wypadał Martial, leczył się Shaw a kadra wąska i w dodatku najmłodsza w lidze. Na pewno drużyna prowadzona przez Norwega ma potencjał bo grają bardzo dobrą piłkę z topowymi drużynami w Anglii. Brakuje w tej drużynie jakości. Nie zadbano o następców Fellainiego i Herrery a w dodatku jak wspomniałem grają praktycznie cały sezon bez Pogby a teraz na 2-3 miesiace bez Rashforda i McTominaya. Jak skończą sezon na 5 miejscu to będzie cud z taką kadrą.
              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Urwala, bo sędzia im podarował bramkę. Ten remis to żadna ich zasługa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                  Nie wiem czy wiesz, ale Manchester United jako jedyna drużyna w tym sezonie w lidze urwała punkty The Reds. Jako jedyni chyba okazali się jednak ponadprzeciętni skoro reszta zbierała łomot..
                  Eee, jak zremisowali jako jedyni, chyba z urzędu powinni dostać drugie miejsce.
                  Mioduski won
                  Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                  Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Komentarz

• Uwielbiam ligę angielską, nie to co polska kopanina (oczywiścieoprócz Legii :P)

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                        Eee, jak zremisowali jako jedyni, chyba z urzędu powinni dostać drugie miejsce.
                        Zwłaszcza po dzisiejszym blamażu.
                        Co ten Man Utd. wyprawia to głowa mała.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                          Zwłaszcza po dzisiejszym blamażu.
                          Co ten Man Utd. wyprawia to głowa mała.
                          Co wyprawia w obronie Maguire to głowa mała. Nie żeby mnie to jakoś martwiło.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                            Co wyprawia w obronie Maguire to głowa mała. Nie żeby mnie to jakoś martwiło.
                            Skoro dali za niego prawie 100 baniek, to może Wieteske by też przygarnęli, chociaż za dyszke
                            Bardzo podobni gracze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              Skoro dali za niego prawie 100 baniek, to może Wieteske by też przygarnęli, chociaż za dyszke
                              Bardzo podobni gracze.
                              Z racji tego ile Manchester zapłacił za niego, był porównywany do Van Dijka. Przecież to jakaś farsa.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Znamienny był obrazek wychodzących kibiców ze stadionu. I nie byli to tylko pikniki, ale czemu się dziwić skoro na Old Trafford przyjechała drużyna drwali i kontroluje sytuacje przez pełne 90 minut. W Burnley nawet napastnik ma na nazwisko Wood(drewno). Swoją drogą Burnley to najbardziej Brytyjska drużyna z całej Premier League. Może właśnie taką drogą powinni pójść w United w przyszłości.

Jeżeli Liverpool nie przegra dziś z Wolves wyrówna rekord wielkiej Chelsea Mourinho. 40 spotkań bez porażki, przed nimi będą tylko wielcy kanonierzy Wengera, 49 meczów bez porażki.

Komentarz

Pracuję...
                                X