Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawda o Korei

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• juice
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    Zamieszczone przez juice
    No i napisa, ze Engel w meczu z korea popelnil blad ......... to wszystko. a teraz by wszyscy engale chcieli na selekcjonera
    ja nie...
    ale wielu innych napewno tak. Jak Boniek byl selekcjonnerem to wszyscy chcieli ponownie Engela. Janas jest swietnym trenerem i dobrze bylo by, zeby jeszcze posiedzial na stołku selekcjonera.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez juice
    No i napisa, ze Engel w meczu z korea popelnil blad ......... to wszystko. a teraz by wszyscy engale chcieli na selekcjonera
    ja nie...

Zostaw komentarz:

• juice
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    tzn. jedno jest pewne po 3 odc. wiem ze redaktor Kolotn musi byc przyjacielem Bonka...

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Dla mnie prawda jest, Engel wystawił wypalonych zawodników, bez formy. Na pewno nie będę tego czytał. Szkoda czasu.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    W Przeglądzie Sportowym .

Sezon ogórkowy się zaczął więc odgrzewają stare kotlety. Nic ciekawego.

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Przepraszam, ale gdzie to puszczają/drukuja?

Zostaw komentarz:

• szczepan
    rozpoczął temat Prawda o Korei

Prawda o Korei

No i jak komentarze po pierwszej czesci cyklu "Prawda o Korei". Ma byc to nastepca slynnej "Historii Kowala". Tym razem napisana przez Romana Koltonia. Zapowiada sie ze bedzie jeszcze ciekawiej niz w przypadku ksiazki Kowalczyka!
Pracuję...
X