Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

liga hiszpańska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Od dłuższego czasu Barca gra bryndzę.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Real Madryt - Real Sociedad 3-4 w Copa Del Rey. Goście nie wykorzystali do tego karnego. Nieźle.

Komentarz

• Mnóstwo niespodzianek w Pucharze Króla, Właśnie gra Athletic Bilbao. Legio, obcinaj i się ucz jak powinna wyglądać lokalna potęga.

Komentarz

• Fajnie by było gdyby Baskowie jebli i Real i Barcę w jeden wieczór. Ja dopiero będę widział 2 połowę Athletic więc nic nie powiem.

Komentarz

• Kilka kuponów poszło dzisiaj do śmietnika

Komentarz

• Kilka może tak. Ja tam myślę, że właśnie sporo ludzi gra na te niespodzianki przy krajowych pucharach i to buki płaczą dzisiaj bardziej.
              Ja przez okoliczności przyrody i ogólnie nagła zmiana trasy nie puściłem kuponu i jestem zły.

Komentarz

• Owszem, ale raczej nie przy tych dwóch powyższych, gdzie obie, może poza tą jedną męczarnią Barcy na Ibizie, szły jak po swoje.
                Myślę, że dużo grających wczoraj popłynęło.
                Ja również
                Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• ktoś ma jakieś pewne info co dalej z ligami? kończą na tym co jest? unieważnią sezon? tych meczy raczej nie będzie już kiedy dograć

Komentarz

• Zamieszczone przez http://cennik-sterydow.pl Zobacz posta
                    ktoś ma jakieś pewne info co dalej z ligami? kończą na tym co jest? unieważnią sezon? tych meczy raczej nie będzie już kiedy dograć
                    ciekawa forma reklamy

Komentarz

Pracuję...
                    X