Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polkowice w ekstraklasie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polkowice w ekstraklasie

futbol.pl

II liga: Polkowice w ekstraklasie; Śląsk, Stomil, Ruch i Hetman spadają z ligi

Warszawa - Górnik Polkowice na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu II ligi zapewnił sobie pierwszy w historii awans do ekstraklasy. W sobotnim spotkaniu polkowiczanie pokonali Arkę Gdynie 1-0, dzięki trafieniu najlepszego strzelca rozgrywek Tomasza Moskala.

Górnik zgromadził na swoim koncie 72 punkty i wyprzedza o osiem "oczek" Lukullusa Świt Nowy Dwór Mazowiecki, który pokonał Stomol Olsztyn 2-0.

Trzeci w tabeli Górnik Łęczna bezbramkowo zremisował z broniącą się przed spadkiem Stalą Stalowa Wola. Na początku spotkania gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego (Paweł Bugała trafił w poprzeczkę).

24. mecz bez porażki rozegrał GKS Bełchatów, zwyciężając MC Podbeskidzie 2-1. Bełchotowianie, którzy walczą o udział w barażach, tracą obecnie do Świtu sześć punktów. Z II ligą pożegnały się już zespoły: Śląska Wrocław, Stomilu Olsztyn, Ruchu Radzionków oraz Hetmana Zamość.

Mam nadzieje, ze nie zabawia w I lidze zbyt dlugo :/ Szkoda Slaska - kolejna uznana ekipa leci do III ligi...
    ...

żarty jakies :*
    Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

W pierwszej lidze wolałbym już Górnik Łęczna czy Świt Nowy Dwór. Niestety mamy kolejny klub bez tradycji i kibiców :/
      Szkoda Śląska,powoli upada zasłużony klub.
      Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Lepiej jaby wszedł za nich Świt przynajmniej byłoby blisko, a tak daleko i bez atrakcji.
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

co się porobiło na tym Dolnym Śląsku ...

najbardziej zasłużony klub "na kiblu" , a takie zadupie w I lidze :fu: :fu: :fu:

Niektórzy kręcili nosem na Zagłebie Lubin - otóż Polkowice to fan-club Zagłębia,15 km od Lubina - gdzie oprócz miedzi nie ma NIC. Wszystko kupili sobie za miedź : powiat,aquapark i skład na I ligę (dobrze,że choć meczów raczej nie kupowali).

A na 2.miejscu Świt NDM - no niezłe jaja... Już wolałbym bełtów albo Łęczną - ostatni bastion sportu na Lubelszczyźnie (może nie ostatni , bo Motor odbił się od dna).

Jeśli Zagłębie S. nie awansuje (odpukać) zyskuje atrakcyjnego rywala , ale i konkurenta do awansu . Poza tym odpadłyby dwa hity : mecze z Ruchem i Cracovią.
          bana mu , temu pestu

Komentarz

za co ? :fu:

Komentarz

8-

A miało być tak pięknie...

Czy ***** nasza Ekstraklasa ma się kojarzyć z meszkami, krowami i pastwiskami w oddali od stadionu, który ma miejsca dla 2000 osób? - coś jest chyba do kurwy nędzy nie tak... :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                8-

A miało być tak pięknie...

Czy ***** nasza Ekstraklasa ma się kojarzyć z meszkami, krowami i pastwiskami w oddali od stadionu, który ma miejsca dla 2000 osób? - coś jest chyba do kurwy nędzy nie tak... :fu:
                co jest nie tak ? powiem ci :

-burdy na trybunach
                -nieudacznicy w zarządach
                -komplenty brak promocji futbolu*

* nie dotyczy : Legia,Lech,Widzew

to są przyczyny , dla których pada sport w dużych miastach , a karierę robią zadupia ...

zredukować tą ligę do 10-12 zespołów - Polkowice heja raus

ależ się wczoraj wk urwiłem
                bana mu , temu pestu

Komentarz

Ale lipa, nastepnysmieszny klub bez kibicow i tradycjiw 1 lidze. Jak tak dalej pojdzie to w "ekstraklasie" beda graly takie kluby jak Huragan Pobiedziska lub Nida Pinczow.Lechia , Motor, Zawisza gdzies gnija w nizszych ligach. Szkoda gadac..

Komentarz

Elegancko w ****...

Wronki, Jaworzno, Lubin, Grodzisk, Wodzisław, dochodzą Świt i Polkowice, spadają: Pogoń, Ruch i KSZO.

Jeszcze dwa lata, a Ekstraklasa będzie przypominać A-klase rozgrywek – pięknie, pięknie...

Komentarz

Zamieszczone przez Pesto
                      -komplenty brak promocji futbolu*

* nie dotyczy : Legia
                      ale promocja powinna isc od pzpn'u, wladz miasta, sponsora a nie od kibicow... my mozemy pomoc w pewnym stopniu ale to te organizacje powinny miec wiekszy wkald w "promocje"

przeciez u nas nie ma czegos takiego jak promocja jak marketing! jestem ciekaw jak sie sprzedaja oficjalne koszulki itp nie ma tego calego biznesu...

Komentarz

...bo to nie Anglia, Francja czy Włochy, tu jest Polska, tu kibice są problemem, im mniej tym lepiej... odnosze takie wrażenie od czasu do czasu jak czytam, widze co wyprawiają prezesi i dyrektorzy sportowi w różnych klubach.

Komentarz

heh czekaja nas wycieczki na wsie...na futbolowa prowincje...nie wiem gdzie zajedziemy z taka polityka w polskim futbolu...az zal dupe sciska jak bedzie nasza liga wygladala za sezon albo za dwa... brak mi słow...za pieniadze mozna miec wszystko...nawet 1 lige na zadupiu...moje wqrwienie nie ma granic...
                          I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                            Elegancko w ****...

Wronki, Jaworzno, Lubin, Grodzisk, Wodzisław, dochodzą Świt i Polkowice, spadają: Pogoń, Ruch i KSZO.

Jeszcze dwa lata, a Ekstraklasa będzie przypominać A-klase rozgrywek – pięknie, pięknie...
                            I co *****! musiales wymieniac!?!?! do tej pory zylem w blogiej nieswiadomosci (tzn.nie zastanawialem sie nad tym) :P i bylo mi z tym dobrze ...a teraz to tylko :fu: ...

Komentarz

Mam nadzieje ze choć Lubin spadnie...blee....Polkowice,jak jeszcze Swit wejdzie to będzie totalna padlina.
                              Amica,Groclin,Polkowice,Swit=cztery piknikowe mecze,jezeli dodac jeszcze mało ciekawych przeciwnikow jak Lubin i Odra W. to jest mało fajnie.
                              WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                              RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Pracuję...
                              X