Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wisła mistrzem Polski

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wisła mistrzem Polski

Śmiać mi się chce , że na naszym forum nikt się jeszcze na ten temat nie zająknął

No cóż fakt jest faktem , stało się to, co było do przewidzenia .

Moim zdaniem Wisła zasłużyła na ten tytuł , w przekroju sezonu była najlepiej i najrówniej grającą drużyną naszej (hehe) Ekstraklasy .

grrrrrrrr...atulacje

Nie wypada mi sie z Szanownym Moderatorem nie zgodzic. Kurcze, az 2 lata czekalem na ponowny pochod na rynek, nie czuje w sobie teraz nic oprocz bezgranicznego szczescia i takowego zmeczenia.
    Jazda jazda jazda - Biala Gwiazda
    PS. Mam nadzieje, ze nie zostane potraktowany jako napijajacy napinacz, mam jednakze potrzebe dzielenie sie swoim szczesciem z innymi
    mam teledysk z britnej

Komentarz

Żeby dzisiaj nie drażnić Legionistów :> , powiem tylko, że teraz mniej więcej to samo mam do powiedzenia co Takiowaki

Jestem, a tak jakby mnie nie było...
      Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

ale nnajlepsze z fety bylo to" paszulewcz skakajacy w szatni z faja , bez majtek" hehe co za pal...... nio a tak to gratulacje bo zaslurzyliscie saobie na nie i zycze wam zebyscie weszli do ligi mistrzow!
        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Re: Wisła mistrzem Polski

Zamieszczone przez jarcyś
          Śmiać mi się chce , że na naszym forum nikt się jeszcze na ten temat nie zająknął
          Nie widze w tym nic smiesznego :/ Prawde mowiac to fakt zdobycia majstra przez Wisle przeslaniaja mi niestety dzisiejsze wydazenia z Lazienkowskiej :*

No ale, zeby wszystko bylo jak nalezy z duchem sportu, to skladam Wislakom zaluzone gratulacje.

Ps.
          ...

Komentarz

Jazda jazda - Biała Gwiazda !!!!!! :+: :+: :+:
            WISŁA MISTRZ POLSKI 2004 !!!
            http://www.wislakrakow.com/pictures/...patera_rel.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez kamyk
              ale nnajlepsze z fety bylo to" paszulewcz skakajacy w szatni z faja , bez majtek" hehe co za pal...... nio a tak to gratulacje bo zaslurzyliscie saobie na nie i zycze wam zebyscie weszli do ligi mistrzow!
              gratulacje dla Wisly, to fakt nalezalo sie im. I awansujcie do LM i zarobcie dla Polski troche punktow, zeby w przyszlym sezonie Mistrz (czyli Legia) automatycznie awansowal do LM a druga druzyna grala w eliminacjach

no i teraz zobaczymy co zrobia prezesi Wisly ze skladem.

22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

ehhh pozostaja gratulacje! i zyczenia powodzenia w LM!
                bo jak to ktos powiedzial "wygranych sie nie rozlicza"

Komentarz

Gratulacje. I dojdźcie w tej LM jak najdalej, jak już startujecie :P
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Nawet ja przyznaję, że w tym sezonie najbardziej na mistrzostwo zasłużyła Wisła Kraków!

Komentarz

Szkoda ... dodam jeszcze ze glupi temat :/
                      Lech Poznań

Komentarz

Zamieszczone przez apcio
                        ...w sam raz na sportowy hyde park .

Komentarz

Zamieszczone przez apcio
                          W sumie to się zgadzam. Po kiego ch... kibice Legii mają dyskutować o jakiejś Wiśle. Zdobyła mistrza, to niech się cieszy, ale zakładać o tym tematu nie trzeba było.

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                            Zamieszczone przez apcio
                            W sumie to się zgadzam. Po kiego ch... kibice Legii mają dyskutować o jakiejś Wiśle. Zdobyła mistrza, to niech się cieszy, ale zakładać o tym tematu nie trzeba było.
                            po takiego ch... założyłem ten temat , że właśnie zapadło rozstrzygnięcie w rozgrywkach , którymi emocjonowaliśmy się przez 10 miesięcy .

Tak więc :

Ci , co potrafią przegrywać mogą złożyć gratulacje .

Analitycy pilkarscy mogą roztrząsać dlaczego stało się tak a nie inaczej...

Sfrustrowani i uczuleni na Wisłę mogą udowadniać , że to Legia była najlepsza tylko spisek ... etc.

Marko może pouczyć nas o czym kibice Legii nie powinni rozmawiać.

Kolega z Poznania może dorzucić swoje bezcenne trzy grosze.

Dla każdego coś miłego....

Komentarz

a do tego kazdy moze sobie licznik nabic :P

sa ze dopiero dzisiaj zacznie sie inwazja Wislakow na ten temat :P

Komentarz

Pracuję...
                              X