Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Boks

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    W NFL, boks nie przyciąga młodych zdolnych bo zwyczajnie nie gwarantuje pieniędzy na początku kariery. Zaś drużyny NFL od kilkunastu lat stale wychwytują co ciekawszych pięściarzy z meetingów bokserskich i lokują na stypendiach w uniwersytetach czy bezpośrednio włączają do drużyn
    Zgadza się, rok temu przed walką Adamka z Grantem czytałem artykuł o budżecie HBO na boks pod koniec XX wieku a teraz, wtedy takiemu Grantowi za walkę z Gołotą dawali milion dolarów, a budżet był bodaj 3-krotnie większy niż teraz.

Co do samej walki, to mnie rozczarowała, niektórzy z was pisali, że to była dobra walka, ale jak dla mnie to można ją porównać do meczu Kolumbii z Kostaryką, który leciał tuż przed boksem. Też jeden zawodnik wyraźnie nastawił się na najniższy wymiar kary i uniknięcie kompromitacji, a drugi nawet nie musiał dawać z siebie 100% aby zwyciężyć.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• teraz Szpilka wyszedł z więzienia i w 33 sek zniszczył rywala. To jest ciekawy boks. Jeden cios i gościu nie mógł wstać. Ma cios taki jak Tyson. Chłopak powiedział że chce być mistrzem świata. Mimo że to krakus to życzę mu tego mistrza świata.

Komentarz

• Szpilka to był perspektywiczny 20 kilo temu, najbardziej mnie rozbawił jak o Masternaku się wypowiadał per Ananasek...

Komentarz

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
          Szpilka to był perspektywiczny 20 kilo temu, najbardziej mnie rozbawił jak o Masternaku się wypowiadał per Ananasek...
          Spokojnie on ma dopiero 21 lat i nie takie wagi ludzie zrzucali.

Komentarz

• Tylko że Łapin postanowił żeby szpilka walczył w ciężkiej.A tu z takim ciosem jak Szpilka jest wielu.

Komentarz

• A w jakiej ma walczyć jeśli chce być zapamiętany? Chłop jest młody ma jeszcze masę czasu na poprawę ciosu, szybkości i techniki, a jeślimiałby walczyć w Cruiser to mija się to z celem z prostego powodu: ta waga nikogo nie interesuje
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Racja, ale w cruiser miałby większe szanse na pas.Ale i tak Masternak by go załatwił.Dla mnie to właśnie Masternak jest potencjalnym przyszłym mistrzem świata.

Komentarz

• Pytanie tylko czy lepiej walczyć o mniejsze ale łatwiejsze wygrane czy lepiej podjąć próbę zrobienia czegoś wielkiego?
                  Ma dobre warunki fizyczne, jest leworęczny co ułatwi mu wygrywanie. Jeśli będzie solidnie trenował i nie rzuci się na głęboką wodę to może odnieść sukces(rzecz jasna mówię o perspektywie 10-12 lat).
                  Co do Masternaka z jego warunkami powyżej cruisera nie podskoczy.
                  Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                    A w jakiej ma walczyć jeśli chce być zapamiętany? Chłop jest młody ma jeszcze masę czasu na poprawę ciosu, szybkości i techniki, a jeślimiałby walczyć w Cruiser to mija się to z celem z prostego powodu: ta waga nikogo nie interesuje

I właśnie dlatego walki Adamka nigdy nie wywoływały u mnie takich emocji jak walki wkurzającego nie ogarniętą psychą Gołoty. Ale to właśnie Andrew miał za sobą dwie walki w których wybił z głowy boks Bowe, to były prawdziwe bitwy ciężkich.

Mam nadzieję że po Kliczce podobne emocje będę przeżywał oglądając walki Adamka, faktycznie jeżeli dotrwa do końca to zarówno jego styl (dużo ciosów, niezbyt mocnych ale dużo), jak i lokalizacja walki pozwala liczyć na dobry wynik na punkty. Oby...
                    Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Komentarz

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
                      Szpilka to był perspektywiczny 20 kilo temu, najbardziej mnie rozbawił jak o Masternaku się wypowiadał per Ananasek...

- Przejdźmy do Twojej wagi. Zbijasz ją na siłę, czy może czekasz aż naturalnie opadnie?

AS: Jeśli chodzi o moją wagę, to ostro trzymam dietę, gdyż miałem postawione ultimatum od trenera, że jeśli nie będę ważył mniej niż 110 kg, to nie zaboksuję. Na początku ciężko było, ale treningi i dieta pomogły. Docelowo będę chciał ważyć 105 kg.
                      Już dawno przed walką zrzucił więc nie wiem po co pisanie o odchudzaniu - brakuje mu jeszcze 2-5 kilo i będzie miał idealną wagę na miarę kateogrii w której walczy.
                      MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Komentarz

• yossarian1916 napisał:
                        jaki pretendent?
                        Ten z ringu, ten czarny.
                        Choć zadeklarowanym entuzjastą czy pasjonatem boksu nie jestem baczę na to co obaj pieściarze (sobą) do ringu wnoszą,
                        i wcale nie mam na myśli kilogramów.
                        Ich wagę szacuje bowiem poprzez zdobyte tytuły jak i pięściarski rekord.
                        Tu kontrast jednego i drugiego pokazuje kto do czyjego miana pretendował, pryzmat walki Valuev - Haye różnicę tę zapewne
                        należycie uwydatnia.
                        Stąd właśnie wziął się ten 'mój' pretendent. Z subtelnej na pozór, acz niezwykle dla mnie istotnej, różnicy pomiędzy mistrzem, a mistrzowskiego pasa posiadaczem.
                        Ostatnio edytowany przez syn miasta; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Szpilka niech zacznie walczyć z kimś na poziomie pasów europejskich to będzie można coś więcej o nim powiedzieć. W tej chwili jest to melodia przyszłości, choć wciąż młody to już z wyrwą w życiorysie. Jak będzie mądrze prowadzony to za 2-3 lata możemy jeszcze o nim usłyszeć.

Komentarz

• Synu miasta-przyjmuję tę argumentację, trudno się nie zgodzić. Haye wyszedł z pewnością siebie i metodą na Kliczkę, ring pomógł mu zrozumieć, że nawet najlepsze plany weryfikuje przeciwnik.
                            Kliczko, o czym Haye zdawał się nie wiedzieć, to nie Wach, Grant, Austin czy Booth z rękawicą na szczotce. Przecenił swoje walory, nie docenił Kliczki. Trudno się boksuje z wyższymi, zwłaszcza gdy są równie szybcy. Haye, przyzwyczajony do obijania bumów, co z lubością od lat zarzucał braciom, przekonał się w pierwszych rundach, że ten typ nie da się potulnie obić obszernymi sierpami, a to było wszystko co miał w zanadrzu. Nie wystarczyło, i wtedy Haye mógł już tylko czekać na przypadek lub sędziego.
                            No hay otro como Durán.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                              Szpilka niech zacznie walczyć z kimś na poziomie pasów europejskich to będzie można coś więcej o nim powiedzieć. W tej chwili jest to melodia przyszłości, choć wciąż młody to już z wyrwą w życiorysie. Jak będzie mądrze prowadzony to za 2-3 lata możemy jeszcze o nim usłyszeć.
                              Czy ja wiem czy wyrwa w życiorysie. On się cieszył podszedł do tego plażowo fajnych miał kolegów pod celą o czym mówił. Doszło do niego że chce walczyć na ringu a nie na ustawkach. Także resocjalizacja. Nauczył się grać w szachy, zaczął czytać książki, zaczął naukę angielskiego co mu w stanach na 100% pomoże. Jedynym poważnym minusem jego pobytu w ZK jest to, że nie mógł trenować boksowania tylko siłownia. W każdym razie jak sam mówił chce być mistrzem świata po wyjściu z więzienia tak samo jak Mike Tyson

Komentarz

• Komentarz

Pracuję...
                                X