Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Boks

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Licze na Kownackiego. Choc troche sie obawiam, jak na niego wplynal tamten knockout.
    Obawiam się że walka z Arreolą zostawiła większy uszczerbek na zdrowiu.
    Anderson w wieku 21 pokazuje potencjał na przekota.

Jedziesz Adaś!

Komentarz

• Lojezu, alez to bylo niedobre…
      Nie wiem, czy to ta przerwa, czy skutki poprzednich walk, ale Kownacki zupelnie bez argumentow.

Komentarz

• Pewnie wszystko po trochu.

Kownacki jest jednowymiarowy do bólu. Helenius go rozbijał z dziecinną łatwością.
        Sędzia i tak by to zaraz przerwał.

Mam nadzieję, że Kownacki nie zebrał aż tylu ciosów by opowiadać bajki pt "gdyby nie to DSQ to bym wygrał, już mi się golonka przetrawiła i ruszałem na niego"

Komentarz

• Alez walka, warto bylo czekac. Brawo Fury, szacun dla Wildera, ze wytrzymal tak dlugo bo od 7-8 rundy, to juz chyba walczyl sila woli.

Komentarz

• Przypadkowo się obudziłem i już nie usnąłem, warto było. Momentami walka była jak z Rockiego. Pierwszy raz kojarzę sytuację że wszystkie pasy w ciężkiej są w białych rękach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
              Przypadkowo się obudziłem i już nie usnąłem, warto było. Momentami walka była jak z Rockiego. Pierwszy raz kojarzę sytuację że wszystkie pasy w ciężkiej są w białych rękach.
              Kiedyś Andrzej Gołota był ostatnią nadzieją białych, ciekawe kto teraz zostanie okrzyknięty ostatnia nadzieją czarnych

Zgadzam się z Numer To nie knockout z Heleniusem w pierwszej walce jest problemem tylko przebieg walki ze starym Chrisem Areolą. Tam Adaś przyjął rekordową ilość bomb na twarz.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta

Kiedyś Andrzej Gołota był ostatnią nadzieją białych, ciekawe kto teraz zostanie okrzyknięty ostatnia nadzieją czarnych

Zgadzam się z Numer To nie knockout z Heleniusem w pierwszej walce jest problemem tylko przebieg walki ze starym Chrisem Areolą. Tam Adaś przyjął rekordową ilość bomb na twarz.
                Mozliwe. Aczkolwiek w pierwszej walce z Heleniusem Kownacki zaczal „po staremu”, a dzis byl zupelnie bezradny. Pewnie wszystko sie razem nawarstwilo. Szkoda wielka, bo chlopak, w odroznieniu od Andrew, lubi sie bic, ma serce do tego sportu. Wiadomo, jest deficyt techniczny, za to nadrabial walecznoscia i ciaglym parciem na przeciwnika. Do pewnego momentu bylo to bardzo skuteczne, ale wyglada na to, ze koszt takiego stylu po prostu okazal sie zbyt duzy do udzwigniecia.

Komentarz

• Wiesz Bonhart , są też tacy którzy zauważyli zmianę u Adama już w walce przeciwko Geraldowi Waszyngtonowi i łączą to z wpadką dopingową jego kumpla z gymu - Jarrella Millera. Ciekawa mogłaby być walka Kownackiego z Różańskim...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
                    Wiesz Bonhart , są też tacy którzy zauważyli zmianę u Adama już w walce przeciwko Geraldowi Waszyngtonowi i łączą to z wpadką dopingową jego kumpla z gymu - Jarrella Millera. Ciekawa mogłaby być walka Kownackiego z Różańskim...
                    Az tak nie siedzie w boksie… takze nie wiem o co chodzi. Sugerujesz,
                    ze byl wtedy nakoksowany, czy co? Dla mnie ta walka to byl totalny majstersztyk. Ogladalem sporo walk Adama na mniejszych galach i jak dla mnie jego walki ze Szpilka, czy rzeczonym Washingtonem dawaly spore nadzieje, ze to moze byc, no moze nie mistrz swiata, ale zawodnik swiatowej czolowki

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

Az tak nie siedzie w boksie… takze nie wiem o co chodzi. Sugerujesz,
                      ze byl wtedy nakoksowany, czy co? Dla mnie ta walka to byl totalny majstersztyk. Ogladalem sporo walk Adama na mniejszych galach i jak dla mnie jego walki ze Szpilka, czy rzeczonym Washingtonem dawaly spore nadzieje, ze to moze byc, no moze nie mistrz swiata, ale zawodnik swiatowej czolowki
                      Najbardziej to szkoda, że chłop w ogóle nie dostał walki o pas. Był moment, gdzie już było na styku. Obecnie raczej musiałby wygrać ponownie 2-3 walki z kimś będącym w prime lub chociaż bardzo solidnym. Raczej słabo to wygląda... Bliżej do Polsat Boxing Night niż do walki o pas...
                      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Jaki pas? Chcecie go zabić?

Z jego obroną każdy z czołówki bije go jak kotleta.

Komentarz

• Przykra sprawa z Kownackim. Szybko zostaliśmy odarci ze złudzeń co do jego szans na zdobycie pasa mistrzowskiego. Nie jestem znawcą boksu, ale myślę, że właśnie akurat całkiem rozsądnie był prowadzony pod kątem dobierania przeciwników. Trzy ostatnie jego starcia rozłożone w stosunkowo długim czasie (Arreola i Helenius x2) wyraźnie pokazały, że z tej mąki nie będzie już chleba. Trudno mówić o przypadku i narzekać, że w pierwszej walce z Finem nie zauważył ciosu nokautującego, a tutaj nie widział na jedno oku po 1 rundzie, w związku z czym nie mógł nic zrobić. Helenius wyszedł tak naładowany i od początku przecież go totalnie zdominował. Oglądając ostatnie popisy Adama z rozrzewnieniem wspominam Szpilkę, który dał świetną, choć przegraną walkę o pas z Wilderem. Do tej 9 rundy widziałem wtedy kawał dobrego boksu z jego strony. W czasie pobytu w USA przynajmniej było widać jakiś postęp i pomimo wielu deficytów prezentował chociaż sportową sylwetkę. Wszyscy jednak wiemy jaki był epilog tej historii i nie widzę perspektyw, żeby w przypadku Babyface'a było inaczej, chociaż oczywiście chciałbym się mylić (młodszy już nie będzie, nawyków nie zmienia, trenera nie słucha).

Komentarz

Pracuję...
                          X