Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Boks

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nikt nie czeka na mega walkę Teofimo Lopeza z Łomaczenką?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Czeka czeka Jak na razie śmierdzi niespodzianką

edit: Loma już nie ten sam.
      Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Meksyk wygrał, brawo.

Za silny był Lopez dla Łomaczenki, większość rund Ukrainca na wstecznym. Miałem obawy że przekręcą Meksyka kiedy realizator pokazywał nieliczne akcje Łomy ale walka wygrana zdecydowanie u wszystkich trzech sędziów, brawo.

Edycja: W Lopezie płynie krew Honduraska nie Meksykańska, co za ignorancja dla nowego mistrza z mojej strony.

Jednak jeden sędzia policzył 119-109 co jest grubą przeginką. Ewentualny remis w punktacji na korzyść Łomy mógłby być do przyjęcia gdyby wygrał 11 i 12 rundę ale w ostatniej Lopez doszedł do siebie i znów przeważał. Nie była to deklasacja ale bardzo pewna wygrana co z takim kotem jak Łomaczenko jest wielkim wyczynem. I jeszcze na koniec wykonał tego swojego fikołka, też jest kotem niebywałym ten koleś.
        Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dziś w nocy Tyson vs Jones Junior, jak ktoś jest ciekawy na co stać jeszcze dziadków to gala od 03:00 w Polsat Sport.

Ja osobiście im bliżej walki tym większą żenadę czuje ale wiadomo po co jest "walka", Panowie na starość chcą jeszcze dorobić grosza. Ma być 8 rund po 2 minuty w sparingowych rękawicach. Wyglądają znakomicie jak na swój wiek, Mike zawsze słynął z towaru pierwszej klasy.

A w Polskim boksie zbliża się fajny miesiąc, w Grudniu dwie walki mistrzowskie ( Okolie-Głowacki i GGG-Szeremeta) plus Hughie Fury-Wach. Spieszmy się oglądać polski boks na najwyższym poziomie bo to jego ostatnie podrygi moim zdaniem. Następców nie widać, grupa KP już praktycznie nie istnieje. Z tych trzech walk może Mariusz zdoła zaskoczyć, Głowacki i Szeremeta to będą deski w mojej opinii.

Kiedyś była dyskusja kto jest w Polsce nr. 1 w HW i padały opinie że Szpilka, może Ugonoh, no więc pierwszy został psim celebrytą a drugi skończył w cyrku. A tymczasem Mariusz po raz kolejny na największej gali na świecie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
            Dziś w nocy Tyson vs Jones Junior, jak ktoś jest ciekawy na co stać jeszcze dziadków to gala od 03:00 w Polsat Sport. Panowie na starość chcą jeszcze dorobić grosza.
            A tak z ciekawości, ile wezmą siana?

Komentarz

• Podobno Mike 10M$ a Roy 3M$ ale tak naprawdę to zależy jak wiele PPV uda się sprzedać.

Ja tam raczej będę spał spokojnie a walkę obejrzę rano, znając Tysona zakład do buka już poszedł i wynik jest już raczej ustalony.

Komentarz

• Od wczoraj na naszym rynku działa DAZN. Tylko tam zobaczymy walki Głowka vs Okolie, GGG vs Szeremeta i Wacha na undercardzie do Joshua vs Pulev. 8 ziko miesięcznie to nie majątek jak ktoś lubi dobre pięściarstwo.

Komentarz

• Czy na forum są osoby bawiące się w Fantasy NBA na Yahoo, ewentualnie byłoby zainteresowanie taką forumową ligą ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
                    Czy na forum są osoby bawiące się w Fantasy NBA na Yahoo, ewentualnie byłoby zainteresowanie taką forumową ligą ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ja chętnie, ale czemu w temacie boksu? Już myślałem że tu jakieś przemyślenia Tommy Johnson odnośnie walki dwóch Polaków na najbliższej gali.

Komentarz

• *****, sorry. Z tel pisałem przez Tapatalk i źle mi się temat otworzył.

Post do skasowania.
                      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Moje przemyślenia są takie że jak ktoś ma trochę zaskórniaków w kieszeni może je postawić na Mariusza w Sobotni wieczór. Wach ostatnio taki szczupły był chyba z Władymirem. Widać że przygotował się należycie. Za zwycięstwo płacą ponad 6PLN. Jest to wiele, natomiast tydzień temu na Joyca też nikt nie stawiał i był po 4 i 6 za przed czasem no i wygrał Joe, Dubois poddał się.

Także wszystko jest możliwe a Hughie Fury to nie jest nikt wybitny.

Komentarz

• Nie ma serca do walki, przegrał ze Szpilką. Walki Wacha to dobry usypiacz jak ma ktoś problemy ze snem.

Komentarz

• Tak przegrał ze Szpilką jak Radczenko, u sędziów.

Czy nie ma serca? Zdarza mu się zblokować podczas walki i nie zadaje ciosów. Ale nie powiedziałbym że to jest kwestia serca. Jak ktoś mocno bije jak Władymir czy Povietkin to trzyma prawą rękę przy ciele żeby nie dostać na wątrobę. Hughie nie ma ciosu więc myślę że i Wach będzie odwažniej walczył. Zobaczymy.

Komentarz

• Za kilka minut ważenie przed jutrzejszą galą.

Komentarz

• Panowie będę wdzięczny za wszelkie opinie o DAZN. Dziś nie będę mógł obejrzeć gali, zamieszam zarejestrować się na kolejną z udziałem Canelo. Cena wydaje się rozsądna, ciekawe co będą jeszcze mieli w ofercie. Wiadomo na razie chyba tylko o Bundeslidze 21/22.

Komentarz

Pracuję...
                                X