Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Boks

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jestem przekonany że w LFC na Torwarze znajdzie się śmiałek który z powodzeniem zawalczy z wyżej wymienionymi bumami.

Komentarz

• Oświadczenie, oświadczeniem, a Szpilka swoje. Ale on ma zryty łeb, to kilka cyctatów z jego wywiadu na chłodno po obejrzeniu walki bez komentarza ... "Nie ma mowy o skandalu", "kontolowałem walkę prawym prostym", "blisko remisu"

https://www.youtube.com/watch?v=6x_4qprNAvY

A tu Radczenko gasi rywala, mówiąc że to wygrany, czyli on, może dać rewanż, a nie odwrotnie.

https://www.youtube.com/watch?v=oRTDhb5GUTY

Komentarz

• Co myślicie o ostatniej aktywności Mike'a Tysona, wróci?

Komentarz

• Pecunia non olet, a on chyba wszystko przebalował. A ponieważ na pewno znajdą się chętni do obejrzenia (i zapłacenia) za Holyfielda zemstę po latach albo inne wygłupy emerytów (które i tak bedą stały na wyższym poziomie niż jakieś Fame MMA), więc biznes będzie się kręcić.
          Ciekawe, czy Foreman jeszcze chodzi bez baloknika
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Trzeba przypomnieć że blisko 50-letni Oliver Mccall toczył równe walki z Polskimi ciężkimi, z Marcinem Rekowskim raz wygrał na pkt. według sędziów.

Oczywiście powrót do rankingów itp. nie ma sensu, jestem zdania ze dzisiejszy boks to kompletnie inny sport i nie ma sensu porównanie obecnych mistrzów z tymi sprzed lat,

Natomiast walka pokazowa jak najbardziej, z czegoś przecież muszą żyć dawne legendy, 3 rundowy pojedynek np. z Shannon Briggs obejrzałbym z przyjemnością.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Pecunia non olet, a on chyba wszystko przebalował.
              Prowadzi ogromną plantacje i dystrybucje marihuany więc raczej kasy mu nie brakuje.

Komentarz

• Być może, kołaczą mi się po głowie jakieś tytuły artykułów, ze wszystko przepuścił, ale nie zgłębiałem tematu.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                X