Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Boks

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
      Chujowy, 10 razy obronił mistrza, 41 nokautów.
      Na początku myślałem, że piszesz o Salecie

Mam Ci listę tych KO przytoczyć ?

Owen Beck
      Jesse Oltmanns
      Marlon Hayes
      David Long
      Daniel Cota
      Dominique Alexander
      Damon Reed
      Reggie Pena
      DeAndrey Abron
      Dan Sheehan
      Harold Sconiers
      Shannon Caudle
      Dustin Nichols
      Alvaro Morales
      Ty Cobb
      Jerry Vaughn
      Travis Allen
      Kelsey Arnold
      Charles Brown
      Joseph Rabotte
      Richard Greene Jr
      Shannon Gray
      Ethan Cox

nie chce mi się ciągnąc tego dalej.
      Gość ma 35 lat rekord napompowany na walkach z bumami, a jak przychodzi co do czego to wygląda jak wczoraj.
      Do tej pory to z zawodników którzy cokolwiek prezentują to walczył ze Pricem, Greerem, Lachowiczem, Stivernem, Duhaupsem i Szpilką - i tego rodzaju przeciwników demoluje.
      Natomiast topowe jego walki do tej pory to
      podstarzały Arreola, reguralnie dostający Molina, zweryfikowany przez Kownackiego Washington no i realnie 2 przeciwników którzy jakoś tam się wybijają poziomem - czyli Ortiz i Breazeale.
      Tylko, że mam wątpliwości czy któryś z nich łapie się na top 10, obaj nic nie wygrali i obaj mają napompowane rankingi (co akurat od lat w HW jest normą).

Także reasumując, ja nie piszę że Wilder jest chujowym bokserem - bo jest on jednym z najlepszych na świecie (a na pewno jest jednym z najbardziej dominujących słabych przeciwników). Ale śmieszy robienie mnie z niego jakiegoś super fajtera, który wyjdzie i zamiecie Furego, czy tam Joshuę.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zwycięstwo Furego było tak samo zagrożone, jak nasze wczorajsze z ruską kurwą. Pełna kontrola od pierwszej do ostatniej minuty. Teraz tylko trzymać kciuki za walkę z AJ, choć w nią wątpię, bo trzeba jeszcze podhodować tę kurkę znoszącą złote jajka.
        Mioduski won
        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Czy jakaś inna walka z tej gali była warta obejrzenia? (tylko bez podawania wyniku!! - mam nagrane)
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• @up Nie. Przynajmniej nie na tyle by oglądać to z odtworzenia
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              Na poczÄ…tku myÅ›laÅ‚em, Åźe piszesz o Salecie

Mam Ci listę tych KO przytoczyć ?

Owen Beck
              Jesse Oltmanns
              Marlon Hayes
              David Long
              Daniel Cota
              Dominique Alexander
              Damon Reed
              Reggie Pena
              DeAndrey Abron
              Dan Sheehan
              Harold Sconiers
              Shannon Caudle
              Dustin Nichols
              Alvaro Morales
              Ty Cobb
              Jerry Vaughn
              Travis Allen
              Kelsey Arnold
              Charles Brown
              Joseph Rabotte
              Richard Greene Jr
              Shannon Gray
              Ethan Cox

nie chce mi siÄ™ ciÄ…gnÄ…c tego dalej.
              Gość ma 35 lat rekord napompowany na walkach z bumami, a jak przychodzi co do czego to wygląda jak wczoraj.
              Do tej pory to z zawodnikÃłw ktÃłrzy cokolwiek prezentujÄ… to walczyÅ‚ ze Pricem, Greerem, Lachowiczem, Stivernem, Duhaupsem i SzpilkÄ… - i tego rodzaju przeciwnikÃłw demoluje.
              Natomiast topowe jego walki do tej pory to
              podstarzaÅ‚y Arreola, reguralnie dostajÄ…cy Molina, zweryfikowany przez Kownackiego Washington no i realnie 2 przeciwnikÃłw ktÃłrzy jakoÅ› tam siÄ™ wybijajÄ… poziomem - czyli Ortiz i Breazeale.
              Tylko, Åźe mam wÄ…tpliwoÅ›ci czy ktÃłryÅ› z nich Å‚apie siÄ™ na top 10, obaj nic nie wygrali i obaj majÄ… napompowane rankingi (co akurat od lat w HW jest normÄ…).

TakÅźe reasumujÄ…c, ja nie piszÄ™ Åźe Wilder jest chujowym bokserem - bo jest on jednym z najlepszych na Å›wiecie (a na pewno jest jednym z najbardziej dominujÄ…cych sÅ‚abych przeciwnikÃłw). Ale Å›mieszy robienie mnie z niego jakiegoÅ› super fajtera, ktÃłry wyjdzie i zamiecie Furego, czy tam JoshuÄ™.

Ma cios na wagę ciÄ™ÅźkÄ… i wystarczy. OczywiÅ›cie ty widziaÅ‚eÅ› wszystkie te walki i wiesz co kto sobÄ… reprezentujÄ™. Fury go wczoraj zdetronizowaÅ‚ i brawa dla niego, a minus dla obozu Wildera, bo nie wierze Åźe go na taki plan Furego nie przygotowywali. WolÄ™ poczekać i zobaczyć jakÄ… podejmie decyzje odnoÅ›nie rewanÅźu. Ma 30 dni. DostaÅ‚ cios ktÃłry rozbiÅ‚ mu bÄ™benek, ale jak sam widziaÅ‚eÅ› Fury go pojedynczym trafienie nie potrafiÅ‚ skoÅ„czyć. Jak siÄ™ interesujesz boksem nie od wczoraj to wiesz Åźe nie tacy jak Wilder dostawali Å‚omot i potrafili wrÃłcić. Na dzisiaj z kim miaÅ‚by walczyć jeszcze w tej wadzÄ™ ciÄ™Åźkiej oprÃłcz AJ? Z anabolikami typu Powietkin, Miller, Whyte?

Komentarz

• Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
                Jeśli miałbym zastrzeżenia, to nie do Wildera, a Fury'ego. Facet przez parę lat po wielkim sukcesie ćpał i nie prowadził się jak człowiek mający elementarną samoświadomość, już nie mówię o sportowym trybie życia. Może mieć kontrowersyjny styl, ale wszystko ma jakieś granice. Dobry sportowiec, powinien coś sobą przedstawiać i być jakimś autorytetem, a gość parę dni temu mówi tak: „Zamierzam ostro korzystać z kokainy i dziwek. Czy jest coś lepszego niż kokaina i dziwki? Pójdę do tych tanich, które biorą po 30 dolarów… Zawsze wcześniej robię sobie zastrzyk z penicyliny. A jeśli nie mam tego pod ręką, to zakładam podwójną prezerwatywę”.
                Totalne dno, liczę na Wildera.
                Fakt, w podejściu do życia i sportu to Lewandowskim to on nie jest. Nie jest dobrym wzorcem dla młodego sportowca, jednak jego przykład dla "ludzi po przejściach" może być inspirujący.To że dał radę pokonać depresję, nałogi i zbijając wagę ze 180kg mógł zdobyć tytuł może być natchnieniem dla ludzi którzy borykają nie z podobnymi problemami.

Komentarz

• Apropo Furego to polecam jego biografię. I ten filmik: https://twitter.com/OriginalYoni/sta...84312488435712
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zapowiada się że Wilder skorzysta z klauzuli i będzie trzecia walka z Furym. W obozie Amerykanina można usłyszeć głosy że to strój w którym Wilder wchodził na ring jest winien porażki. Nie dość że kosztował 40000$ to jeszcze osłabił byłego championa.

Komentarz

• Taaa, i jeszcze za tym trenerem, który rzucił ręcznik (już go zwolnił) siedział zawodnik trenowany przez trenera Fury'ego i krzyczał mu do ucha, żeby rzucał ręcznik.

W sumie dobrze Wilder kombinuje: on "musiał" iść w niewolniczym stroju ważącym 20 kg, a Fury jechał na plecach "dziewic", więc oczywistym jest, który miał w ringu więcej siły.
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        W sumie dobrze Wilder kombinuje: on "musiał" iść w niewolniczym stroju ważącym 20 kg, a Fury jechał na plecach "dziewic", więc oczywistym jest, który miał w ringu więcej siły.
                        Coś jak Jagiełło i Urlich Von Jungingen.

Komentarz

• On nic nie musi kombinować. To zwykły kontrakt i i obie strony mogły chcieć 3 walki w wypadku porażki. Odnośnie stroju Wildera napisałem już posta w niedziele, niestety niechcący usunąłem ale pokrótce: Ni ***** nie rozumiem jak zawodnik który musi być skoncentrowany na maksa może wychodzić w czymś takim do ringu. Zaraz po zdjęciu tego widać było jak z Wildera leje się jak z dzikiej świni, oślepia go światło i dziwnie prostuję szczeke, także średnio ten strój musiał być wygodny. Widać było także że z jego nogami było coś nie tak, czy to efekt uderzenia Furego? Sorry nie wydaje mi się, uderzył celnie doprowadzając do kontuzji ucha ale Wilder jak szybko upadł tak jeszcze szybciej wstał. Ręcznik rzucony za wcześnie i chyba dawno nie widziałem takiej sytuacji żeby drugi trener go rzucił siedząc kilka metrów od 1 trenera. Oczywiście to drugie to już teoria spiskowa, natomiast odnośnie 1 sytuacji tylko po zdjęciu go przez Wildera zauważyłem że potrzebny mu był ten kombinezon jak Kijkowi Mioduski. Oczywiście to i tak jest winna jego i jego obozu, a nawet robi z nich kompletnych amatorów.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                            On nic nie musi kombinować. To zwykły kontrakt i i obie strony mogły chcieć 3 walki w wypadku porażki. Odnośnie stroju Wildera napisałem już posta w niedziele, niestety niechcący usunąłem ale pokrótce: Ni ***** nie rozumiem jak zawodnik który musi być skoncentrowany na maksa może wychodzić w czymś takim do ringu. Zaraz po zdjęciu tego widać było jak z Wildera leje się jak z dzikiej świni, oślepia go światło i dziwnie prostuję szczeke, także średnio ten strój musiał być wygodny. Widać było także że z jego nogami było coś nie tak, czy to efekt uderzenia Furego? Sorry nie wydaje mi się, uderzył celnie doprowadzając do kontuzji ucha ale Wilder jak szybko upadł tak jeszcze szybciej wstał. Ręcznik rzucony za wcześnie i chyba dawno nie widziałem takiej sytuacji żeby drugi trener go rzucił siedząc kilka metrów od 1 trenera. Oczywiście to drugie to już teoria spiskowa, natomiast odnośnie 1 sytuacji tylko po zdjęciu go przez Wildera zauważyłem że potrzebny mu był ten kombinezon jak Kijkowi Mioduski. Oczywiście to i tak jest winna jego i jego obozu, a nawet robi z nich kompletnych amatorów.
                            Joshua też szybko wstał z Ruizem. Po ciosie w ucho nie tracisz całkowitej równowagi ale masz ją zachwianą przez dłuższy czas.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Może masz racje, szkoda że trzeba czekać teraz do września. Powinni się napierdzielać co miesiąc.

Komentarz

• Jak dla mnie rzucenie recznika bylo bardzo dobra decyzja.
                                Ja wiem ze to waga ciezka, „jeden mocny cios” i taki tam bla bla bla... Ale ani Wilder by go raczej nie wyprowadzil, ani Fury nie dalby sie trafic, widac bylo ze w pelni kontroluje walke a Wilder ledwo sie rusza. Przerwana walka
                                zaoszczedzila DW sporo zdrowia, a i w przypadku ciezkiego ko mogloby sie to odcisnac na jego psychice. Trzecia walka sporo wyjasni, ale mysle ze cygan i tak ja wygra, jesli utrzyma forme.
                                Co do stronu, pelna zgoda, to jakies nieporozumienie i niepotrzebny cyrk.

Komentarz

Pracuję...
                                X