Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Boks

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    O której prawdopodobnie zacznie się walka ?
    5:45. Od 5 na nogach, kawusia, i czekanie na zwycięstwo Wildera.

Ten cały Washington to chyba odstawił anaboliki bo strasznie mizernie wygląda przed walką z Martinem.

Komentarz

• Ja to sie zastsnawiam skąd w Was wiara w Wildera który jest imho najbardziej przereklamowanym bokserem w HW (co w jakimś tam stopniu wiąże sie z ogólna chujowizna w tej wadze)
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
        Ja to sie zastsnawiam skąd w Was wiara w Wildera który jest imho najbardziej przereklamowanym bokserem w HW (co w jakimś tam stopniu wiąże sie z ogólna chujowizna w tej wadze)
        Czy ja wiem czy przereklamowany? On w wieku 20 lat dopiero zaczął trenować boks. Jak na tak krótki okres czasu to szacunek za to jak wygląda. A mam wrażenie, że z każdą walką jest coraz bardziej wyrachowany i walczy coraz bardziej głową, niż swoim mocnym ciosem. Duży progres zrobił i przyznaje to pomimo, że czuje do niego niechęć. Chociaż zapewne z takim bokserami jak Lewis czy Tyson nie miał by większych szans.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Tragiczny Wilder.

Będzie nowy mistrz.

Komentarz

• Chyba nikt nie spodziewał się póki co takiego przebiegu walki

Komentarz

• Co się działo? Fury do przodu? Wstałem dopiero.

e:
              łooo Niu Czempion.
              No to się naoglądałem, pół rundy

Komentarz

• Wilder właśnie przekonał się dlaczego nie warto wchodzić w interesy z cyganami

A tak poważnie, bardzo mocno rozbity był Deontay, po tym prawym na ucho poszedł chyba bębenek. Przewaga siły znaczna. Jednak kilogramy robią różnicę.

Brawo Gypsy King.

Komentarz

• Tak właśnie myślałem że rzucili ręcznik i sędzia przerwał. Ale to dobrze, Wilder nie wyszedł do ringu, tak właśnie powinno się odbierać mistrza. Małe niedowierzaniem jest.

Komentarz

• Fury go zniszczył, zdominował, wytarł nim ring. Będzia trzecia walka? Osobiście czekam na Fury vs Joshua, ale AJ jest zbyt osrany żeby wziąć taką walkę, bo znając jego miękkie nogi, pewnie przegrałby przed czasem.

Komentarz

• Walka nie rozczarowała jak ostatni "Wielki Rewanż" w Arabii Saudyjskiej. Fury to historia filmowa, droga na szczyt, potem na dno i z powrotem. Tylko kto go zagra? Teraz powinna być Bitwa o Anglię ale znając świat boksu to pewnie nie będzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                        Fury to historia filmowa, droga na szczyt, potem na dno i z powrotem. Tylko kto go zagra?

Kupiłem Bratu pare dni temu na urodziny(książka wyszła u nas 12.02.2020), losowo wybrałem kilka stron i tak wciągało, że nie wiem i myślę, że łyknąłbym ją w jeden dzień. Czekam aż przeczyta i pożyczy bo historia jedna z lepszych i napewno na dobry film.

Komentarz

• Jest w kontrakcie 3 walka , ale jeśli Wilder wyglądał tak bo np. złapał jakiegoś wirusa to mogłoby do niej dojść, jeśli był w pełni zdrowy i dostał taki łomot to będzie bez sensu. Liczę szybko na AJ-Fury dopóki temu drugiemu znowu coś nie odpierdoli.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                            Czy ja wiem czy przereklamowany? On w wieku 20 lat dopiero zaczął trenować boks. Jak na tak krótki okres czasu to szacunek za to jak wygląda. A mam wrażenie, że z każdą walką jest coraz bardziej wyrachowany i walczy coraz bardziej głową, niż swoim mocnym ciosem. Duży progres zrobił i przyznaje to pomimo, że czuje do niego niechęć. Chociaż zapewne z takim bokserami jak Lewis czy Tyson nie miał by większych szans.
                            Czy ja wiem czy on taki dobry, ze Szpilka wygrał, ale jak dla mnie srednio sie prezentowal. Fury to za to psychol. Fajnie to by było zobaczyć czy ma on jakieś szanse z Kliczkami w sile wieku;-)

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Chujowy, 10 razy obronił mistrza, 41 nokautów.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                                Czy ja wiem czy on taki dobry, ze Szpilka wygrał, ale jak dla mnie srednio sie prezentowal. Fury to za to psychol. Fajnie to by było zobaczyć czy ma on jakieś szanse z Kliczkami w sile wieku;-)

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
                                Wygrana ze Szpilką to średni punkt odniesienia.

Komentarz

Pracuję...
                                X