Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Boks

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja stawiam na Gypsy King. To są cygany, stare cwaniaki.

Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wilder przez KO do 6 rundy.

Komentarz

• Wilder 104,8 KG - Fury 123,8 KG

Powiem tak: Jeżeli Wilder skosi definitywnie* takiego kloca 125KG to będzie zestawiany w jednym szeregu z Mike'm Tysonem jako największy Puncher w historii. Ale jeszcze raz powtórzę, Fury i spółka "to nie są leszcze, Stefan".

Ja obstaje przy swoim i zakład idzie na Gypsy King. Mam tylko dylemat jaka to będzie wygrana.

Komentarz

• Ja uważam, ze to będzie trudniejsza walka dla Fury'ego. Po pierwsze, Wilder go już tak nie zlekceważy i wie czego się spodziewać, po drugie kontuzja Tysona po walce z Wallinem może też mieć duże znaczenie, po trzecie to chodzą słuchy o problemach Fury'ego podczas przygotowań.
          Ja bardzo bym chciał, żeby Fury wygrał z tym śmieciem ale jakbym miał stawiać to jednak Wilder przez KO w końcowej fazie walki. Jednak łatwa walka dla Wildera to na pewno nie będzie, styl Furego nie bardzo mu pasuje i tutaj widzę możliwości dla Anglika.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• W gadki przed walką o przygotowaniach itp. nie należy wierzyć, a tym bardziej jeśli wypowiada je Fury. Ja z kolei czytałem że Wilder oszczędzał prawą rękę. Ważenie pokazuje że Fury jest w dużo lepszej formie, mam wrażenie że przed pierwszą walką Fury przeszedł jakąś błyskawiczną kurację odchudzającą, wczoraj na ważeniu wyglądał zdrowiej, mocniej. Jest nieznacznie większy gabarytowo i przede wszystkim cięższy, 20KG to jest ogromna różnica nawet w wadze ciężkiej. W zasadzie jedynym atutem na korzyść Wildera to prawa ręka, moim zdaniem to za mało aby być spokojnym zwycięstwa z takim przeciwnikiem jak Fury.

PS. Dlaczego nazywasz Deontaya śmieciem, to bardzo porządny człowiek, wspaniały sportowiec. Oni siebie bardzo szanują, Trash Talk prowadzą dla promocji.

Komentarz

• Jest dla mnie śmieciem za swoje gadki o chęci zabicia kogoś w ringu.

Komentarz

• Te słowa to też tylko promocja, nic więcej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                  Te słowa to też tylko promocja, nic więcej.
                  Możesz to nazywać jak chcesz, powiedział co powiedział.

Komentarz

• Komentarz

• Z ciekawości zapytam. Jaki związek ma wywiad sprzed 2 lat z Wachem z dzisiejszą walką?

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                        Z ciekawości zapytam. Jaki związek ma wywiad sprzed 2 lat z Wachem z dzisiejszą walką?
                        Zdanie prawdziwego ciężkiego jakim jest Wach ma bardzo duże znaczenie. Kiedyś takim sparingpartnerem dla mistrzów był Wilder.

Komentarz

• Przypominam że Szpilka jako ciężki został wyniesiony z hali na noszach po czym twierdził że Wilder wcale tak mocno nie bije. Każdy inny wynik niż KO w wykonaniu Wildera będzie dla mnie szokiem. Fury poszedł z kilogramami do góry, pewnie nadal będzie gibki ale pytanie na ile rund mu starczy w takiej wadze sił. Z kolei jak zamierza być bardziej statyczny, więcej klinczować, to będzie łatwiejszym celem dla Wildera. W kontrakcie jest 3 walka i duże pieniądze, aczkolwiek mam nadzieje że któryś z nich najpierw obije Antka. Furego nie da się nie lubić, ale musi pogodzić się z faktem że jest numerem 2.

Komentarz

• Wilder bije bardzo mocno i z tym faktem nikt nawet nie próbuje polemizować. Swoją drogą Szpilka moim zdaniem był najbliżej tej "mitycznej" ofiary ze wszystkich oponentów Wildera.

Fury jak ma jaja to przy swoich gabarytach wejdzie na wymianę prawy na prawy. A potem się zobaczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                              Jest dla mnie śmieciem za swoje gadki o chęci zabicia kogoś w ringu.
                              Jeśli miałbym zastrzeżenia, to nie do Wildera, a Fury'ego. Facet przez parę lat po wielkim sukcesie ćpał i nie prowadził się jak człowiek mający elementarną samoświadomość, już nie mówię o sportowym trybie życia. Może mieć kontrowersyjny styl, ale wszystko ma jakieś granice. Dobry sportowiec, powinien coś sobą przedstawiać i być jakimś autorytetem, a gość parę dni temu mówi tak: „Zamierzam ostro korzystać z kokainy i dziwek. Czy jest coś lepszego niż kokaina i dziwki? Pójdę do tych tanich, które biorą po 30 dolarów… Zawsze wcześniej robię sobie zastrzyk z penicyliny. A jeśli nie mam tego pod ręką, to zakładam podwójną prezerwatywę”.
                              Totalne dno, liczę na Wildera.

Komentarz

• O której prawdopodobnie zacznie się walka ?
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X