Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NBA All Star Game

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• NBA All Star Game

Aż się zszokowałam, że już parę dni po tym meczu a nie ma o tym tematu. NO więc czy ktoś widział ten mecz i może mnie utwierdzic w przekonaniu, że zmutowany Shaq O'Neal niesłusznie dostał MVP? Jestem wściekła ze to jemu przypadła ta nagroda i chciałabym się dowiedziec czy naprawde wypadł tak rewelacyjnie, zeby go do razu nagradac. Koles jest przereklamowany i nie powinien dostawac nagród bo to jest podejrzane!!!
    Legia Warszawa
    "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Taa O'Neal przereklamowany.... Widziałas kiedys jego statsy? 30 punktów na mecz, ponad 10 zbiórek. W czasie podwajanie pod koszem- co tu duzo mówic słaby jest. :/
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Ja widziałem mecz gwiazd.. Z początku ciężko było wybrać jakąś wyróżniającą się osobę. Później faktycznie Shaq zaczął grać bardzo dobrze. Po pierwsze to dobrze się bawił, parę razy wywołał głośne owacje gdy wjeżdzał pod kosz zaczynając biec od połowy boiska. Obroty z piłką itp. to robi wrażenie, szczególnie biorąc pod uwagę wzrost, wagę i posturę O'Neala. Miał wiele takich akcji. Podobało mi się szczególnie jedna. Niemogący sobie z nim poradzić obrońca, po prostu mocno złapał go za koszulkę i nie miał zamiaru go puszczać. Ta mocno się rozciągnęła, ale Shaq mimo wszystko trafił do kosza Podsumowując to muszę przyznać Ewelino że O'Neal zdobył MVP zdecydowanie zasłużenie

Pozdrawiam
      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Moim zdaniem Shaq byl najlepszy na parkiecie ale tylko w swojej druzynie. MVP powinien zostac Iverson za same asysty przy dunkach Cartera i McGradego.
        Niestety jest przyjete ze MVP dostaje zawodnik z wygranej druzyny.

P.S. Mini mecz byl fajoski
        GTW

Komentarz

W sumie to też T-Mac pięknie piłkę zapkował - odbił sobie o tablicę, po czym doskoczył i dopakował. Ta sztuka się nie udała Rickiemu Davisowi w konkursie wsadów, a przecież nie musiał z nikim walczyć, podczas gdy T-Mac musiał jeszcze paru ludków przeskoczyć.

Iverson wyjatkowo zespołowo zagrał.
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Zamieszczone przez Yevaud
            W sumie to też T-Mac pięknie piłkę zapkował - odbił sobie o tablicę, po czym doskoczył i dopakował. Ta sztuka się nie udała Rickiemu Davisowi w konkursie wsadów, a przecież nie musiał z nikim walczyć, podczas gdy T-Mac musiał jeszcze paru ludków przeskoczyć.

Iverson wyjatkowo zespołowo zagrał.
            Co nie? Az mi sie wierzyc nie chcialo jak widzialam co wyprawial. Szczerze mówiac MVP dalabym komus ze Wschodu. Iversonowi, Kiddowi albo temu co zdobyl najwiecej u nich pkt... zapomnialam jak on sie zwie :/
            Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
              Co nie? Az mi sie wierzyc nie chcialo jak widzialam co wyprawial. Szczerze mówiac MVP dalabym komus ze Wschodu. Iversonowi, Kiddowi albo temu co zdobyl najwiecej u nich pkt... zapomnialam jak on sie zwie :/
              Magloire? Może i zdobył dużo punktów ale moim zdaniem na MVP nie zasłużył. W grze Iversona też nic specjalnego nie widziałem. Kidd faktycznie grał bardzo dobrze, ale i tak nadal uważam że O'Neal btł najwłaściwszą osobą na MVP.
              Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez yasioch
                P.S. Mini mecz byl fajoski

Komentarz

Mini jak bedzie powtórka to Ci nagram
                  GTW

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                    Taa O'Neal przereklamowany.... Widziałas kiedys jego statsy? 30 punktów na mecz,
                    21.3 :>

Shaqowi należało się MVP chociażby za 12 paczek w tym meczu.
                    Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                      Zamieszczone przez yusta
                      Magloire? Może i zdobył dużo punktów ale moim zdaniem na MVP nie zasłużył. W grze Iversona też nic specjalnego nie widziałem. Kidd faktycznie grał bardzo dobrze, ale i tak nadal uważam że O'Neal btł najwłaściwszą osobą na MVP.
                      A ja tak... na codzien nie gra tak zespolowo. Btw Shaq moze i faktycznie zasluzyl, ale nie mial tak duzego wplywu na gre swojej druzyny jak np. Kidd. Poza tym w pierwszej polowie nie pokazal nic szczególnego, dopiero pod koniec szalal.
                      Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                        Poza tym w pierwszej polowie nie pokazal nic szczególnego, dopiero pod koniec szalal.
                        Może dlatego, że oficjalnie byl rezerwowym? :>

Gdyby to był zwykły mecz to Shaq nie zostałby MVP. W ASG liczy się widowiskowość. Tak bardzo, że przy widowiskowych akcjach obrona rozchodzi się na boki...
                        Nieznani Sprawcy

Komentarz

E tam nie znacie sie NIC mu sie nie nalezało, a juz na pewno nie MVP !!!!!!!
                          Legia Warszawa
                          "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Zamieszczone przez Ewelina
                            E tam nie znacie sie NIC mu sie nie nalezało, a juz na pewno nie MVP !!!!!!!
                            Heh, Ewelina też wolę Garnetta, ale trzeba obiektywnie przyznać, że Shaq jest również dobry. :>
                            Nieznani Sprawcy

Komentarz

A ja oglądałem Slum Dunki z All Star 2004 i eleganckie

pozdro.

Komentarz

Pracuję...
                              X