Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

28. Kolejka Ekstraklasy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 28. Kolejka Ekstraklasy

Na początek zaskakująca wypowiedź Smudy o meczu Wisła - Widzew

Smuda: Nie będziemy rozdzierać szat

Trener łódzkiego Widzewa, Franciszek Smuda jest święcie przekonany, że spotkanie z krakowską Wisłą zakończy się dla niego pomyślnie. "Będziemy przecież grali na własnym stadionie niesieni dopingiem wielotysięcznej rzeszy naszych wiernych kibiców."

– W piłce nożnej różnie bywa. Wprawdzie Wisła jest w tym spotkaniu faworytem, ale nie powinna być za bardzo ufna w swe siły - mówi Smuda.

- W Krakowie mamy ambicję pokazać się z jak najlepszej strony. Zależy nam na zwycięstwie, ale nie będziemy rozdzierać szat, jeżeli doznamy porażki.

- Dla nas kluczowym pojedynkiem będzie w kilka dni później konfrontacja z KSZO Ostrowiec w ostatniej kolejce ekstraklasy. Ten mecz musimy koniecznie wygrać, aby uniknąć baraży o pozostanie w I lidze - kończy trener Widzewa.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Ehh cały Franek :fu:
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Wisła rozniesie ten cały widzew i zdobędzie tytuł.

Komentarz

PIŁKA NOŻNA Zagrają bez Scherfchena

Czwartek, 29 maja 2003r.

I-ligowa kadra piłkarska Widzewa wczoraj wylewała siódme poty na zajęciach szkoleniowych. Nic dziwnego. Tropikalny upał wszystkim dawał się mocno we znaki.

* Czy będzie mógł pan w sobotnim meczu przeciwko Wiśle w Krakowie skorzystać ze wszystkich podstawowych zawodników? – pytamy trenera Franciszka Smudę.

– Z wszystkich, z wyjątkiem Macieja Scherfchena – odpowiada trener. – Maciek, jak wykazały badania medyczne, musi poddać się kilkutygodniowemu leczeniu, aby mógł powrócić w pełni sprawny na boisko.

* Jak ocenia pan szansę swej drużyny z kandydatem na mistrza Polski?

– Wie pan dobrze, że w piłce nożnej różnie bywa. Wprawdzie Wisła jest w tym spotkaniu faworytem, ale nie powinna być za bardzo ufna w swe siły. W Krakowie mamy ambicję pokazać się z jak najlepszej strony. Zależy nam na zwycięstwie, ale nie będziemy rozdzierać szat, jeżeli doznamy porażki.

Dla nas kluczowym pojedynkiem będzie w kilka dni później konfrontacja z KSZO Ostrowiec w ostatniej kolejce ekstraklasy. Ten mecz musimy koniecznie wygrać, aby uniknąć baraży o pozostanie w I lidze.

Jestem święcie przekonany, że to spotkanie zakończy się dla nas pomyślnie. Będziemy przecież grali na własnym stadionie niesieni dopingiem wielotysięcznej rzeszy naszych wiernych kibiców. Nie możemy sprawić im zawodu...

(m. st.) - Express Ilustrowany
        WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
        RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
          ..........

Jestem święcie przekonany, że to spotkanie zakończy się dla nas pomyślnie. Będziemy przecież grali na własnym stadionie niesieni dopingiem wielotysięcznej rzeszy naszych wiernych kibiców. Nie możemy sprawić im zawodu...

Dokładnie z tych samych powodów, wybacz Kiju ,ale musimy was puknąć w najbliższą sobotę '8
          Ale wogóle to jak najbardziej Widzew bez baraży - to mnie pasi .bo osobiście czuje do tego klubu spory sentyment

Komentarz

Klientów z onetu, którzy robili skrót tego wywiadu, powinno się chyba wykastrować, bo zrobili ze Smudy durnia(z siebie samych również zresztą).
            Ponieważ jestem za tym, by Widzew pozostał w lidze bez baraży, liczę na to, że łódzka drużyna zapewni sobie utrzymanie już w Krakowie '8 '8 '8
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Gandi

Dokładnie z tych samych powodów, wybacz Kiju ,ale musimy was puknąć w najbliższą sobotę '8
              Ale wogóle to jak najbardziej Widzew bez baraży - to mnie pasi .bo osobiście czuje do tego klubu spory sentyment
              Co do meczu w Krakowie to nie mam złudzen co do innego wyniku niz wygrana Wisły....choc jezeli Widzew by choc zremisowal to zapewne byscie wybałuszyli gały i raczej nie bylibyscie zbyt zadowoleni,nie ma to jak zepsucie mistrzowskiej fety....hyhy '8 ...ale nie sadze zeby wasi piłkarze wycieli taki numer,chyba sami tez chca poswiętowac...

Jedno jest pewne,obojetne jaki wynik zapadnie,jedna ze stron bedzie swietowac.
              WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju

I oby był to Widzew, przynajmnie jedna iskierka radości w tym chujowym dla nas sezonie, jak Wisła nie będzie się mogła cieszyć u siebie z Mistrzostwa '8 .

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                  I oby był to Widzew, przynajmnie jedna iskierka radości w tym chujowym dla nas sezonie, jak Wisła nie będzie się mogła cieszyć u siebie z Mistrzostwa '8 .
                  Mnie jakos takie rzeczy nie wzruszaja, zadna to roznica. Iskierka radosci to moze byc co najwyzej korona dla Stanka.
                  ...

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                    Zamieszczone przez Kiju

Cóz,nas w Krakowie nie bedzie.Wisła tłumaczy zakaz dla kibicow gości wizytą Busha i remontem murawy(sic!)...mielismy pociag specjalny,ciekawe czy teraz PKP zwroci nam kase...autentycznie sie wkurwiłem...caly weekend podporządkowalem sobie temu wyjazdowi... :fu:

Komentarz

No to ładnie wiślacy z wami pojechali, szczerze współczuje, a spec pociąg po co? Czyżbyście obawiali sie jakiejś zemsty ze strony Wisły lub Śląska :>
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                        No to ładnie wiślacy z wami pojechali, szczerze współczuje, a spec pociąg po co? Czyżbyście obawiali sie jakiejś zemsty ze strony Wisły lub Śląska :>
                        Specjalny byl w zalozeniach duzo wczesniej a w zaistanialej sytuacji podroz w duzej grupie była bezpieczniejsza,to normalne.

Komentarz

ale Kiju powiedz szczerze czy troche nie jestesmy winni sami sobie! wiecie co sie stalo z chlopakiem ze Slaska? to byli kibice Widzewa i raczej im w duzej mierze mozecie podziekowac!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                            Cóz,nas w Krakowie nie bedzie.[...]
                            Kibiców nie będzie, a piłkarze Widzewa przyjadą? Może im odstąpicie ten specjalny pociąg :>

Ciekawe jakbyście jednak byli na stadionie i jak rozwinęłaby się sytuacja po zwycięskim meczu Wisły gdy wszyscy wbiegliby na murawę...
                            Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                            Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                              Ciekawe jakbyście jednak byli na stadionie i jak rozwinęłaby się sytuacja po zwycięskim meczu Wisły gdy wszyscy wbiegliby na murawę...
                              zeby bic pilkarzy po przegranym meczu :P

Komentarz

Pracuję...
                              X