Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŁKS wróci do ekstraklasy?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ŁKS wróci do ekstraklasy?

Działacze drugoligowego Łódzkiego Klubu Sportowego zamierzają wprowadzić swoją drużynę w przyszłym sezonie do piłkarskiej ekstraklasy. Klub ma być poważnie doinwestowany, a w zespole ma pojawić się kilku znanych piłkarzy. Pisze o tym Przegląd Sportowy.
    Zapewnia o tym Daniel Gozczyński, najważniejszy obecnie działacz w łódzkim klubie, który posiada karty zawodnicze większości piłkarzy ŁKS-u.

- Myślimy poważnie o stworzeniu sportowej spółki akcyjnej, której byłbym głównym udziałowcem. (...)A to ma być naprawdę silna grupa. (...)

Goszczyński myśli też o ściągnięciu do ŁKs-u kilku bardzo dobrych zawodników.

-Jeśli chodzi o bramkę to rozmawiałem ze Zbyszkiem Robakiewiczem. W grę wchodzi również Sławomir Olszewski z Pogoni. Myślimy również o pozyskaniu Dicksona Choto z Zimbabwe i Tomasza Radziwona z Pogoni oraz Macieja Kaczorowskiego z Arki Gdynia. Kontaktowaliśmy się także z Tomaszem Wieszczyckim i Maćkiem Terleckim, którym kończą się kontrakty.

Jeżeli Działacze ŁKSu będą tak działać, jak pod konic każdego sezonu 2 ligi to i nawet Mistrzostwo mogą zdobyć... .

narazie to niech oni sie utrzymają w 2 lidze a potem myślą o ekstraklasie bo sie okaże że spadną

Komentarz

6 wygranych z rzedu bez straty gol? raczej sie utrzymaja... a co do tego czy w LKS powstanie dobry klub? mam nadzieje ze tak bo ciekawie bedzie jakby wszedl do pierwszej ligi to 1 ale 2 to to ze juz bylo wiele takich obietnic w naszym sporcie poczekajmy zobaczymy... tylko mala rada dla nich nie bierzcie znowu ptaka :P

Komentarz

Pożyjemy, zobaczymy. Mimo wszystko uważam, że miejsce ŁKSu jest w ekstraklasie.
        http://www.ate.pl/~tomek/arch/flagaa.jpg
        100%EkipaGryfino

Komentarz

Zamieszczone przez koVal
          Pożyjemy, zobaczymy. Mimo wszystko uważam, że miejsce ŁKSu jest w ekstraklasie.
          :>

tfu,tfu...ale ludzie zyczenia mają 8-
          WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
          RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

No cóż Kiju nie każdy lubi mieć w lidze Amicę i Groclin bo z punktu widzenia kibica zaangażowanego, wolę mieć po drugiej stronie płotu 500 sztuk niż 0 w porywach 10.
            Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Zamieszczone przez Radio
              No cóż Kiju nie każdy lubi mieć w lidze Amicę i Groclin bo z punktu widzenia kibica zaangażowanego, wolę mieć po drugiej stronie płotu 500 sztuk niż 0 w porywach 10.
              Wiem,wiem...po prostu łks to besposrednie zagrozenie dla Widzewa,finansowe czy kibicowskie...Łodzi chyba obecnie nie stac na dwie pierwszoligowe druzyny więc wole aby w 1 lidze pozostał Widzew '8
              WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!

Komentarz

Szczrze im zycze,zeby awansowali!Nalezy im sie.Kibicowsko to ekstraklasa,a dla mnie to sie najbardziej liczy...
                1 liga,1 liga LKS :>
                WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Szczerze Kiju to Łodzi chyba nawet na jedną drużynę nie stać. Tak to wygląda z perspektywy warszawskiej. Nie wspomnę o tym co wasi dwaj główni menadżerowie panowie P i G wyprawiali (takich przekrętów nie znoszę). A co do ŁKS to rzeczywiście włączył ci się alarm samozachowawczy i tego nie potępiam.
                  Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

ŁKS powinien byc zdegradowany za jawne, niemalze przekrety pod koniec kazdego sezonu w drugiej lidze, to moje zdanie.

Wali tam promocja na kilometry i co chwile jest jakis skandal, jak z Piotrcovia, ktory szybko jest tlumiony i znika z horyzontu.

Komentarz

sadze ze stac! bo nie wolno koncentrowac sie na samej Lodzi sa jeszcze okoliczne miejscowosci itp itd. a do tego Kiju czy tak naprawde niechcialbys znow przezywac emocji kiedy na Widzewie w jednym sezonie bedziesz mial Lecha + derby miasta z LKSem + derby Polski z Legia?

piekne emocje piekne spektakle

Komentarz

Zamieszczone przez Radio
                        Szczerze Kiju to Łodzi chyba nawet na jedną drużynę nie stać. Tak to wygląda z perspektywy warszawskiej. Nie wspomnę o tym co wasi dwaj główni menadżerowie panowie P i G wyprawiali (takich przekrętów nie znoszę). A co do ŁKS to rzeczywiście włączył ci się alarm samozachowawczy i tego nie potępiam.
                        Radio ,masz niestety racje...piłka w Łodzi z roku na rok jest coraz słabsza,i wydaje mi sie ze balansowanie Widzewa na skraju spadku w koncu sie skonczy,nie ma powodow do optymizmu i przesłanek ze idzie ku lepszemu...o Pawelcu czy grubej świni(czytaj grajewskim) nie chce mi sie nawet gadac.Pomocy z miasta nie ma ,w tym roku obcieli przyznane wczesniej pieniadze na remonty obu Łódzkich stadionów...
                        W wielki powrót łs nie wierze,Widzew ma dużo lepszą marke w kraju a mimo to jest w fatalnej sytuacji...no chyba ze ktos zainteresuje sie gruntami łks-u i w tym będzie upatrywał zarobku podając sie za "dobrodzieja".

Komentarz

Pierwsza liga, pierwsza liga - ŁKS! Pierwsza ekipa, ktora widzailem na wlasne oczy w tak wielkiej ilosci - Legia-ŁKS 1994 rok.

ŁKS- kibice, historia
                          ŁKS vs. Widzew - jedyne wielkie derby w Polsce.

Nie ma dla mnie czegos takiego jak pierwsza liga bez ŁKSu.

Komentarz

POWIEM KRÓTKO WOLE ŁKS NIŻ JAKIŚ GROCLIN CZY AMIKE

Komentarz

Zamieszczone przez Dyer
                              POWIEM KRÓTKO WOLE ŁKS NIŻ JAKIŚ GROCLIN CZY AMIKE
                              [prosze pisz z malej litery a nie tylko z caps lockiem]

Komentarz

Pracuję...
                              X