Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kolejny Judasz?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kolejny Judasz?

Karwan i Majdan w Wiśle?!

Jak poinformował "Super Express", do gry w krakowskiej Wiśle przymierzani są Radosław Majdan i Bartosz Krawan. Ten pierwszy podobno ustalił już nawet warunki finansowe, na jakich miałby grać w Krakowie.

Drugim kandydatem do gry w Wiśle na pozycji bramkarza jest Jakub Wierzchowski z Werderu Brema, który już kiedyś bronił barw "Białej Gwiazdy".

Bardzo ciekawa wydaje się informacja o zainteresowaniu Wisły Bartoszem Karwanem (Hertha Berlin). Podobno z byłym zawodnikiem Legii, krakowscy działacze już się kontaktują.

Czy sprowadzenie Karwana oznaczać będzie, że z Krakowa wyjedzie Kalu Uche?

No to pięknie, Cupiał będzie miał nową marionetke w rękach, a Karwan... szkoda gadać. Kolejny z eLką w sercu, oni to mają eLki w sercach jak pędzą po wypłate do kasy.

Ale pogoń za pieniądzem może być zgubna, Murawski i jego lansowanie się w drugiej lidze niemieckiej - ciekawe czy go Heller znów na skoki narciarskie zaprosi.

Wszyscy to pracownicy, oprócz Jacka Zielińskiego, tak od pewnego czasu było, jest i będzie.

Komentarz

To się Ewelina ucieszy że Karwana będzie miała w Krakowie, a serio no cóż Bartek nie podpisywał wyłaczności z Legią i jak chce grać w przyszłym mistrzu Polski - jego wola. Ja tam nie będę na niego gwizdał jak zawita na Łazienkowską w barwach Wisły.

Komentarz

Gwizdac nie, zostałby pewnie przywitany jak Czereś.
        Seryjnie wszyscy to mowia jak to kochaja Legie, a jak przychodzi co do czego to maja ja w dupie. Niestety liczy sie dla nich tylko kasa. :/
        Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
        że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
        choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

nio i nastepny co ma elke w srecu tak kocha nasz klub idzie do jakiegos innego klubu! ehh co w tych czasach z ludzi robi kasa! ale nic na to nie poradzimy pannowie! ja karwana pzrywitam oklaskami jak pzryjedzie na lazienkowska nie daj boze
          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

W końcu to tylko Super Express,to co oni piszą rzadko się sprawdza.Mam nadzieję,że i tym razem to tylko plotki.A co do Karwana,to jego wybór.Ja mimo wszystko darzę go szacunkiem,liczę,że jeszcze go ujrzymy w barwach Legii.
            Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Zamieszczone przez Ostry
              W końcu to tylko Super Express,to co oni piszą rzadko się sprawdza.Mam nadzieję,że i tym razem to tylko plotki.A co do Karwana,to jego wybór.Ja mimo wszystko darzę go szacunkiem,liczę,że jeszcze go ujrzymy w barwach Legii.

ja mysle ze jest to glupia dziennikarska plotka szmatlawac expresowego

w koncu to brukowiec i musi o czyms pisac
              Warszawa

Komentarz

Zamieszczone przez legart
                To się Ewelina ucieszy że Karwana będzie miała w Krakowie...
                Nie będzie miała! Plankton się nie zgodzi

Poza tym Kalu nigdzie się nie wybiera, a na jego dublera to my wolimy naszego wychowanka Grzesia Patera.
                Niezłomny Związek wolnych republik
                Zespoliła na wieki Wielka Rosja
                Powstały w walce z woli ludu
                Jedyny, potężny Związek Radziecki

Komentarz

Zamieszczone przez eLadamo
                  Zamieszczone przez Ostry

ja mysle ze jest to glupia dziennikarska plotka szmatlawac expresowego

w koncu to brukowiec i musi o czyms pisac

se to gówno na papierze
                  coś im zostało po pamiętnych skandalach
                  Zamieszczone przez Jaco
                  Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Za siedmioma gorami, za siedmioma lasami
                    w krainie obrodzonej plotkami
                    zyli sobie dziennikarze, lecz nie tacy zwyczajni
                    bowiem byli jak kurwy - sprzedajni

Dzien w dzien chodzili po burdelach
                    zona mowiac, ze tylko w ich spia poscielach
                    buszowali z pieknymi paniami
                    prace swa zakrapiajac baniami

A gdy nadchodzil czas na pisanie
                    redaktor zapowiadal im lanie
                    Wiec chlopcy z radoscia, ochoczo
                    transferowali pilkarzy uroczo

(c) Takiowaki 2003
                    mam teledysk z britnej

Komentarz

taaaaaa :> oni wszyscy maja eLke z sercu tak jak ja mam w sercu wszystkie inne dryzyny oprocz Legiuni... pamietajcie, ze Legia to my kibice...a nie jacys pilkarze - pospolici kopacze pilek...my nie przestaniemy kochac naszego klubu...a pilkarz i tak odejdzie tam gdzie mu wiecej zaplaca takie sa prawa tego swiata i nikt tego nie zmieni...

Legia to my - kibice!!!
                      I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Po pierwsze, to Bartek jeszcze nie trafił do Wisły.
                        Po drugie, u nas gra Łukasz S. wychowanek tegoż szacownego klubu. Wiślaków boli to stasznie.
                        Po trzecie to Wiślacy kochają Uche i Patera a i trener ufa im dość mocno.
                        Po czwarte wreszcie, nie sądzę, na prawdę nie sądzę żeby Karwan miał ochotę na grę w Wisełce.
                        Po pięte wreszczie - to tylko Super Express.

Czas pokaże.
                        For those about to rock,
                        I salut you!!!

Komentarz

W Piłkarskim Salonie jakiś ćwok z SE powiedział, że Hertha chce wypożyczyć Wichniarka do Armini, by grał w 2.Bundeslidze... dobry tuman, bo Menago Herthy budowe drużyny na nowy sezon zaczyna od Wichniarka.

Komentarz

Zamieszczone przez Keleborn
                            Po czwarte wreszcie, nie sądzę, na prawdę nie sądzę żeby Karwan miał ochotę na grę w Wisełce.
                            Nie, zeby przemawawial przezemnie jakas, no... jakies tam uczucie, ale dlaczego tak sadzisz?? Wisla jest trendowata?? Z czysto sportowego punktu widzenia bylby to dla niego awans - mialby szanse, dosc przecie realna, na zagranie w lidze mistrzow a nie grzanie lawy.

Choc w sumie jesli by nie chcial, to tylko dlatego, ze u nas tez by siedzial na lawie, no chyba ze wrocilby do dawnej formy, ale i tak z Uche cienzko byloby walczyc a i Pater nie jest jeszcze emerytem.
                            mam teledysk z britnej

Komentarz

Niech se SE pisze co mu sie podoba.

Ewentualny transfer Karwana byłby ogromą głupotą. Prawa pomoc to bodajże nasza najmocniejsza formacja. Jest Uche, jest Grzela a i Szymek moze tam grac.

Poza tym niewyobrażam sobie ze Karwan podbił by jakos serca naszych kibiców. Juz lepiej niech wraca do Legii...
                              Kraków moim miastem, Wisła moim życiem!

Komentarz

Pracuję...
                              X