Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bąk widzi w kadrze Sobolewskiego

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bąk widzi w kadrze Sobolewskiego

futbol.pl

Grodzisk Wlkp. - Z zaskakującą propozycją wystąpił obrońca Lens i reprezentacji Polski Jacek Bąk. W odpowiedzi na wypowiedź selekcjonera Pawła Janasa o możliwości wystawienia go w pomocy w najbliższym meczu, Bąk zaproponował na pozycję defensywnego pomocnika Piotra Świerczewskiego lub... Radosława Sobolewskiego.

"Nie gram w pomocy! Jestem obrońcą z krwi i kości", mówił Bąk, "Trzeba poszukać innych na to miejsce. Moim faworytem jest Świerczewski, a jak nie on, to ktoś z polskiej ligi. Sobolewski z Grodziska jest dobry". Taka sugestia zadziwia nawet kibiców Groclinu, gdzie Sobolewski wystepuje. Na stronie internetowej tego klubu w komentarzu do cytowanych powyżej słów Bąka przeczytać można nawet stwierdzenie, że "Sobol" jest jednym z najsłabszych pomocników w Grodzisku.

To ja proponuje Magica z Majewskim w pakiecie
    ...

ja bym proponował Terleckiego

Komentarz

ej no bez przesady jak Sobolewski miałby grać w kadrze to to jest śmiechu warte :buhaha: bez przesady Reprezentacja powinna się opierać się o klasowych zawodników, a nie o takich którzy parę razy kopną dobrze piłkę ho:
      już wolę Burkhardta niż jego

Komentarz

a może lepiej zagarć w 10 '8
        "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
        żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
        w środek meczu, nasze twarze mokną,
        nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Jezeli u nas mieli by grać tylko klasowi zawodnicy to bysmy musieli zmienic dyscypline na piłkę 5 osobową

Komentarz

A mi się gra Sobola z kolei podoba. (przynajmniej w tych wygranych meczach z Odrą i Wisłą). Dużo odbiorów, a także potrafi zainicjować akcje ofensywne. ambitny, silny, odważny.
            W zasadzie na tej pozycji tylko Surma jeszcze prezentuje podobne walory. Surma jest dodatkowo lepszy technicznie. Z kolei Sobolewski lepiej gra głową.
            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
            X