Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

26 Kolejka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 26 Kolejka

jak narazie Lech-Groclin 1:1...
    hmmm chyba po raz pierwszy jestem za tym zeby Lech wygral... no albo conajmniej zremisowal...

I tu się muszę z kolegą zgodzić, remis jest wskazany podonie jak jutrzejszt Legii i zwycięstwo Wisły w Katowicach bo w takim wypadku już we środę po zwycięstwie nad Polonią siakaś mała feta by wypadła
    WISŁA MISTRZ POLSKI 2004 !!!
    http://www.wislakrakow.com/pictures/...patera_rel.jpg

Komentarz

mam nadzieje ze Lech wygra ten mecz...
      Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

1:2... :*

juz 2:2

Komentarz

Ciekawe komu będziecie "kibicować" w meczu GKS-Wisła?
          Jestem, a tak jakby mnie nie było...
          Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

I znowu klątwa "Piłkarzyków". Sprzedałam dzisiaj Reissa
            Only You

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
              Ciekawe komu będziecie "kibicować" w meczu GKS-Wisła?
              Ja będe za Gieksą i tak gdzies jeszcze pkt pogubią :>
              Only You

Komentarz

2:3 w dosc nie jasnych okolicznosciach...

mecze groclinu:
                -szczakowianka (u siebie)
                -ruch (wyjazd)
                -zaglebie (u siebie)
                -amica (wyjazd)

wiec wedlug mnie moze stracic nawet 9 punktow (remisy ze szczaka ruchem i zaglebiem i przegrana z amica)

chociaz szkoda tych 2 punktow dzisija :/

a co do meczu GKS-Wisla to mam dylemat bo jak Wisla przegra a my wygramy to strata bedzie rownala sie 4 punkty... to na 4 kolejki malo a zakladajac ze Wisla ma przed soba mecze Widzew Lech Plock i Polonie (pierwsza trojka za wszelka cene bedzie walczyla o utrzymanie) to moze stracic punkty.
                przegrana GKS przy naszej jednoczesnej wygranej oznacze awans o co najmniej jedna pozycje i raczej marne szanse zeby gks nadrobil...

wiec chyba najlepszy bedzie remis...

Komentarz

No i 2:3 ...sedzia niemrawy ...trudno ... róbmy swoje :> .
                  you may try - (L) - but it won't die!
                  ITI GO HOME!!!

Komentarz

Pierwszy i ostatni chyba raz w życiu cieszyłbym się z punktów Lecha, cóż, zmarnowali multum okazji, więc nie zasłużyli na zwycięstwo...a i z remisu nici. Na początku mogli ich zgnieść, bo grodziszczanie jakby wystraszyli się atmosfery na stadionie i wyraźnie trzęsły im się nogi. Potem jednak na stadionie ucichło i a Lech stracił impet; mój brat powiedział, że za chwilę stracą gola - i tak się stało. Trochę żal, że nie było chociaż remisu, bo jednak to Lech miał przewagę, acz Dyskobolia umiejętnie się broniła.
                    Sędzia zastraszająco słaby. Jeszcze 5 minut przed końcem meczu powiedziałbym, że mylił się na stronę Lecha, ale ta ostatnia sytuacja była kontrowersyjna, choć Tyrajski niewątpliwie popełnił poważny błąd tak czy tak.

PS Frekwencja Dyskobolii zbliżona do frekwencji Polonii na derbach na Łazienkowskiej Tylko że tamci mają na stadion jakieś 50 km dalej ) Nawet było ich słychać niemało.
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Na miejscu trenera, calej druzynie kazalbym 48h kopac pilke w swiatlo bramki - to co dzis wyrawiali, przechodzi wszystko.

Komentarz

Paskudny Rasiak, zepsuł mi taki dobry humor w samej końcówce, niech tylko go spotkam to juz moja cipazka z nim pogada

Komentarz

nio a tak myslem ze sie mecz skonczy 2-2 bo patrze a tu juz pownnien byc koniec a tu 90 minuta i 2-3 dla groclinu ! szlag by to trawil ale trza dzis wygrac bo inaczej bedzie znow ciezko!
                          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Już mi się drugi kandydat pod ciupażke podstawił, ten wasz Saganowski, kupon mi w PROFESIONALU spartolił, miało być 1:1 w Łodzi, to se musiał postrzelać... kurna nie mógł se z Polonią 3 strzelić, a dziś odpuścić?
                            Jakby go kto widział to niech mu powie że mi jest dłużny 73,45 zł.

Komentarz

Wieści z frontu: od 41. minuty Pogoń PROWADZI do przerwy z Wisła Płock 1:0 po golu Kluzka!
                              Niestety, 15 minut przed końcem już tlyko 1:1
                              Amica prowadzi 2:1 z Ruchem (widzów: 500 (!) , w tym 90 z Ruchu wg gazeta.pl)
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                              X