Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

26 Kolejka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mrk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    szkoda tylko ze Wisla K. gra jeszcze w lidze z Wisla P. przeciez jezeli Wisla K. nie zdobedzie mistrza to Plock nie bedzie gral w pucharze UEFA... wniosek jest prosty...
    bedzie...
    O kurde 8- no rzeczywiście trudno się spodziewać straty punktowej krakusów w Płocku.

Zostaw komentarz:

• Mrk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yakuza
    Kurna 8- Mam naprawde dziwne uczucie że jeszcze może nie wszystko stracone w tym sezonie. Jestem wkurwiony że potraciliśmy w tak głupi sposób punkty z KSZO, Pogonią i Górnikiem bo gdybyśmy w tych meczach zdobyli komplet punktów to już teraz byśmy wyprzedzali Wisle i bylibysmy pewni tytulu. Hmm...powiem że jesteśmy chyba w najlepszej sytuacji ze wszystkich klubów z czołówki. Gramy dosyć łatwe mecze. Jeśli nie stracimy w nich punktów to nie chce nawet mysleć co się może stac. Wisła gra z Polonią w środe. To moze byc dla nich bardzo ciężki mecz. Mam nadzieje ze polonia sie w koncu na coś przyda i spróbuje przynajmniej zremisować. Wiem ze chyba zbyt duzo od nich wymagam ale tak to jest kiedy sie traci punkty ze sredniakami...
    Chcialbym żeby wszystko potoczyło sie po naszej mysli. Wisła nie musi byc wcale mistrzem w tym sezonie. Bede kibicował z całego serca ich przeciwnikom.
    Ta kolejka mogła byc przełomowa ale nie byla. Walka trwa. Każda druzyna z pierwszej piątki ma jeszcze szanse na mistrza. juz chyba dawno nie było takiej rywalizacji o majstra.
    Ja wierzę że obronimy tytul po tej kolejce.
    Bardzo fajnie to wszystko ująłeś! Chciałbym być takim optymistą! Masz u mnie litr wódki, jak Legia zdobędzie mistrza! '8 Boże jak ja bym chciał ...

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    szkoda tylko ze Wisla K. gra jeszcze w lidze z Wisla P. przeciez jezeli Wisla K. nie zdobedzie mistrza to Plock nie bedzie gral w pucharze UEFA... wniosek jest prosty...
    nie ma co sie zastanawiac wygrajmy nastepne 4 mecze i co bedzie to bedzie...

Zostaw komentarz:

• yakuza
    odpowiedział(a)
    Kurna 8- Mam naprawde dziwne uczucie że jeszcze może nie wszystko stracone w tym sezonie. Jestem wkurwiony że potraciliśmy w tak głupi sposób punkty z KSZO, Pogonią i Górnikiem bo gdybyśmy w tych meczach zdobyli komplet punktów to już teraz byśmy wyprzedzali Wisle i bylibysmy pewni tytulu. Hmm...powiem że jesteśmy chyba w najlepszej sytuacji ze wszystkich klubów z czołówki. Gramy dosyć łatwe mecze. Jeśli nie stracimy w nich punktów to nie chce nawet mysleć co się może stac. Wisła gra z Polonią w środe. To moze byc dla nich bardzo ciężki mecz. Mam nadzieje ze polonia sie w koncu na coś przyda i spróbuje przynajmniej zremisować. Wiem ze chyba zbyt duzo od nich wymagam ale tak to jest kiedy sie traci punkty ze sredniakami...
    Chcialbym żeby wszystko potoczyło sie po naszej mysli. Wisła nie musi byc wcale mistrzem w tym sezonie. Bede kibicował z całego serca ich przeciwnikom.
    Ta kolejka mogła byc przełomowa ale nie byla. Walka trwa. Każda druzyna z pierwszej piątki ma jeszcze szanse na mistrza. juz chyba dawno nie było takiej rywalizacji o majstra.
    Ja wierzę że obronimy tytul po tym sezonie

Zostaw komentarz:

• c_zary
    odpowiedział(a)
    Jestem realista ale po tej kolejce wierze, ze jeszcze nie wszystko stracone.

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)
    WISŁA K.: (Polonia) (Wisła P.) (Widzew) (Lech)

DOSPEL: (KSZO) (Odra) (Amica) (Polonia)

GROCLIN: (Szczakowianka) (Ruch)(Zagłębie) (Amica)

ODRA: (Amica) (Dospel) (Polonia) (Wisła P.)

LEGIA: (Lech) (Szczakowianka) (Ruch) (Zagłębie)

Tak jak juz pisałem Wisle bedzie ciezko stracić punkty.
    Dospel moze zremisować z Odrą u siebie i Amica na wyjeżdzie reszte raczej wygra
    Groclin jedynie z Amica na wyjeżdzie moze stracić jakies punkty
    Odra traci z GKSem, moze Amica
    Legia moze jedynie stracić pkt z Zagłębiem ale też w to watpie.

Podsumowując: Jak dla mnie zajmiemy 2 lub 3 miejsce. 1 bedzie na 99% Wisła 2. na 50 % Groclin lub My

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Co jest napisane na tej fladze, gdzie postawili kilkanascie osob by zaslonic napis?

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    W końcówce pierwszej połowy spotkania Dospelu z Wisłą Kraków doszło do kontrowersyjnej sytuacji. W polu karnym Adamski ewidentnie faulował Żurawskiego, jednak sędzia Siedlecki nie podyktował rzutu karnego przy stanie 0:0.

W wywiadzie udzielonym w Canal + w przerwie meczu mocno zdenerwowany „Żuraw” w ostrych słowach skomentował decyzję arbitra.

- To jest skandal, wszyscy widzieli karnego, tylko sędzia nie widział! Trudno nie być zdenerwowanym w takiej sytuacji, kiedy karny był ewidentny. Należy pogratulować sędziemu decyzji – powiedział napastnik Wisły.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Gdyby nie Piekutowski to przegrywaliby z 4:0, ale w sumie gdyby nie sedzia to Wisła miałaby karnego w pierwszej polowie.

Teraz Glowack powinien dostac druga zolta.

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)
    W sumie to faktycznie nie ma sie co łudzić. Wisła ma teraz dosyć łatwy już program gier.
    Polonia - u siebie
    Płock - wyjazd
    Widzew - dom
    Lech - wyjazd

Jedyna nadzieja jest w tym że te drużyny walcząc o utrzymanie zrobią wszystko co mogą (włącznie z opłaceniem sędziów, a na to stać Płock i Lecha).
    Ja w sumie też nie wierze (wole mieć miła niespodzianke), ale dopóki piłka w grze...

Zostaw komentarz:

• c_zary
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM

...czy beda tylko 4 punkty straty po tej kolejce :>
    4 punkty straty ale 5 do odrobienia :/ Oby tylko Tkocz nie puscil znowu jakiegos babola

Zostaw komentarz:

• Mrk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez luqas
    ludziska !!!!!!!!!!!!
    GKS prowadzi z Wisłą 1:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    bramkę strzelił Adamczyk !!!!
    a więc jeszcze wszystko możliwe :>
    Zakładając, że Legia wszystko wygra do końca Wisła musi jeszcze raz przegrać i zremisować. no i oczywiście ten mecz musi przegrać (przeciez się jeszcze nie skończył). Tak więc ja za bardzo już nie wierzę.
    Wczoraj się zastanawiałem z kim Legia traciła punkty i się załamałem. Traciliśmy punkty z 3 ostatnimi drużynami:
    - Pogoń 2 punkty (remis 0:0 u siebię)
    - KSZO 2 punkty (remis 1:1 na wyjeździe)
    - Ruch 3 punkty (porażka 1:0 na wyjeździe)
    Jak widać straciliśmy aż 7 punktów z 3 najsłabszymi drużynami :/ Dodatkowo straciliśmy punkty u siebię z Górnikiem i groclinem - w sumie 5.
    W mistrza nie ma co wierzyć - po co się łudzić?

Zostaw komentarz:

• Luqas
    odpowiedział(a)
    ludziska !!!!!!!!!!!!
    GKS prowadzi z Wisłą 1:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    bramkę strzelił Adamczyk !!!!
    a więc jeszcze wszystko możliwe :>

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    GKS 1:0 Wisła

...czy beda tylko 4 punkty straty po tej kolejce :>

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)
    no i 1:0 dla GKS

Zostaw komentarz: