Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Europy 2020 + eliminacje

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Jak w każdym biznesie chodzi o pieniążki.
    Jeżeli 24 reprezentacje generują dużo większy zysk niż 16 to dlaczego organizator ma postępować zgodnie z ( no właśnie czym) niż kierować się $$$.

Komentarz

No ja się zgodzę, że 24 vs 16 jeśli chodzi o kasę, to sprawa oczywista. Ale w jaki sposób te naście miast gospodarzy rozrzucone po kilku kontynentach ma wygenerować wyższe przychody to ja nie mam pojęcia. Przecież kibice zapewne oleja ten turniej.

Komentarz

Tak na moje to pewnie ktoś wziął kalkulator i wyszło mu, że "ożywienie" kilkunastu państw do organizacji sprawi , że wydźwięk, grono odbiorców będzie dużo większe niż gdyby organizatorem był jeden czy dwa kraje.
        Tak jak 7 lat temu EURO żyła "cała Polska" tak za rok pożyje kilkanaście krajów.
        Inna sprawa czy jest aż tylu chętnych do samodzielnej organizacji , bo organizowanie czy to MŚ , ME czy różnego rodzaju imprez typu Olimpiada na dzień dzisiejszy to spore dokładanie do interesu.
        Ale, żeby nie było , że ich bronię, bo organizacja meczów to jakiś strzał w kolano.
        To rozbicie na X państw byłoby OK gdyby jedna grupa rozgrywała mecze na terenie albo jednego kraju, albo ewentualnie sąsiadujących ze sobą.

Komentarz

No zobaczymy jak Węgrzy czy Rumuni ożyją w czasie EURO, gdy ich reprezentacje wyłożą się na ostatniej prostej, czyli w barażach
          Kalkulator to można wziąć już po imprezie. Teraz to w zasadzie jedna wielka niewiadoma. Natomiast zgadzam się z argumentem, że jeden kraj mógłby nie dźwignąć finansowo imprezy. Tak więc całkiem fajnym w tym kontekście pomysłem byłby turniej w kilku sąsiadujących ze sobą krajach.

Komentarz

Ostatecznie nawet niekoniecznie sąsiadujących, a po prostu wszystkie mecze jednej grupy w jednym kraju.
            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

UEFA: 2 pomysły jutro na telekonferencji 55 federacji.

I.
              - Euro 2020 - listopad
              - ligi i puchary krajowe od 2 maja do 30 czerwca
              - LM/LE Final 8 w jednym miejscu

II.
              - Euro 2020 za rok
              - ligi krajowe: tabela w momencie zawieszenia ligi = końcowa
              - spadki/awanse krajowa decyzja

Komentarz

W artykule opublikowanym w "Sportowych Faktach" umieszczono również nową datę mistrzostw Europy. Turniej miałby odbyć się w dniach 11 czerwca - 11 lipca 2021 roku. Przeniesienie go w czasie wydaje się praktycznie pewne. Duńskie media informowały wcześniej, że UEFA odwołała rezerwacje hotelowych pokoi w Kopenhadze na czas pierwotnie planowanego turnieju. To miasto ma być jednym z dwunastu gospodarzy europejskiego czempionatu.

Czytaj więcej na:
                https://www.meczyki.pl/newsy/media-u...uropy/139131-n

Komentarz

Pracuję...
                X