No więc można się szykować do tego nowego turnieju.
Losowania nie ogarniam, ale trafiliśmy do trzeciej grupy ligi A, wraz z Włochami i Portugalią.
Grupa trzecia: Polska, Włochy, Portugalia
Teraz tylko czekać aż to się rozkręci i jak będzie funkcjonować.
PS. Pozostałe ligi/grupy:
Liga A
Grupa 1
1. Niemcy
2. Francja
3. Holandia
Grupa 2
1. Belgia
2. Szwajcaria
3. Islandia
Grupa 4
1. Chorwacja
2. Hiszpania
3. Anglia
_____
Liga B
Grupa 1
1. Słowacja
2. Ukraina
3. Czechy
Grupa 2
1. Rosja
2. Szwecja
3. Turcja
Grupa 3
1. Austria
2. Bośnia i Hercegowina
3. Irlandia Północna
Grupa 4
1. Walia
2. Irlandia
3. Dania
_____
Liga C
Grupa 1
1. Szkocja
2. Albania
3. Izrael
Grupa 2
1. Węgry
2. Grecja
3. Finlandia
4. Estonia
Grupa 3
1. Słowenia
2. Norwegia
3. Bułgaria
4. Cypr
Grupa 4
1. Rumunia
2. Serbia
3. Czarnogóra
4. Litwa
_____
Liga D
Grupa 1
1. Andora
2. Kazachstan
3. Łotwa
4. Gruzja
Grupa 2
1. San Marino
2. Mołdawia
3. Luksemburg
4. Białoruś
Grupa 3
1. Kosowo
2. Malta
3. Wyspy Owcze
4. Azerbejdżan
Grupa 4
1. Gibraltar
2. Liechtenstein
3. Armenia
4. Macedonia
1. kolejka: 6-8 września
Losowania nie ogarniam, ale trafiliśmy do trzeciej grupy ligi A, wraz z Włochami i Portugalią.
Grupa trzecia: Polska, Włochy, Portugalia
Teraz tylko czekać aż to się rozkręci i jak będzie funkcjonować.
PS. Pozostałe ligi/grupy:
Liga A
Grupa 1
1. Niemcy
2. Francja
3. Holandia
Grupa 2
1. Belgia
2. Szwajcaria
3. Islandia
Grupa 4
1. Chorwacja
2. Hiszpania
3. Anglia
_____
Liga B
Grupa 1
1. Słowacja
2. Ukraina
3. Czechy
Grupa 2
1. Rosja
2. Szwecja
3. Turcja
Grupa 3
1. Austria
2. Bośnia i Hercegowina
3. Irlandia Północna
Grupa 4
1. Walia
2. Irlandia
3. Dania
_____
Liga C
Grupa 1
1. Szkocja
2. Albania
3. Izrael
Grupa 2
1. Węgry
2. Grecja
3. Finlandia
4. Estonia
Grupa 3
1. Słowenia
2. Norwegia
3. Bułgaria
4. Cypr
Grupa 4
1. Rumunia
2. Serbia
3. Czarnogóra
4. Litwa
_____
Liga D
Grupa 1
1. Andora
2. Kazachstan
3. Łotwa
4. Gruzja
Grupa 2
1. San Marino
2. Mołdawia
3. Luksemburg
4. Białoruś
Grupa 3
1. Kosowo
2. Malta
3. Wyspy Owcze
4. Azerbejdżan
Grupa 4
1. Gibraltar
2. Liechtenstein
3. Armenia
4. Macedonia
1. kolejka: 6-8 września
Komentarz