Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Narodów

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Ehhh, mnie nieraz też wyszedł taki babol jak grałem zewnętrzniakiem (fałszem) jak on......zdarza się

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Oj tam, oj tam
    Swoją drogą, ciekawe że prezes PZPN ogłasza jego transfer, hmmm....

Zostaw komentarz:

• Tuzin
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta

Jóźwiak chyba największy wygrany zgupowania. Nie chcę przesadzić, ale potrafi szarpnąć jak kiedyś Błaszczykowski.
    https://twitter.com/KochanyPrezio/st...48013456330752

Zostaw komentarz:

• wiaterek
    odpowiedział(a)
    Napastnicy w obu meczach oddali 1 strzał celny (Piątek z Holandią....w środek bramki)

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Mecz z Bośniakami, Brzęczek mógł spróbować zamienić miejscami Krychowiaka/Klicha z Zielińskim. Zielu w Napoli częściej grywa albo na boku, albo głębiej w środku pomocy, a u nas ciągle pcha się go wyżej. Z kolei taki Klich u siebie w Leeds też ma więcej swobody i gra zdecydowanie bardziej do przodu niż w kadrze.

Jóźwiak chyba największy wygrany zgupowania. Nie chcę przesadzić, ale potrafi szarpnąć jak kiedyś Błaszczykowski.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    No niestety podobała mi się dzisiaj gra, walka była. Jóźwiak z Lecha dzisiaj w uj zapierdzielał, zaimponował mi, a Góralski to już w ogóle. A z Milikiem znowu mam problem hehe

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Niestety trzeba liczyć na porażki w najbliższych meczach, w innym przypadku Rudy nigdy nie pozbędzie się tego dyletanta.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    ...
    Ja na trzeźwo powtórkę z rana oglądałem. Oczy krwawiły.
    Patrząc na tak słabych Holendrów trzeba było reagować. Kopacze też powinni mieć w głowie "yebać Brzęczka, jedziemy panowie"! Przyjechali na kadrę pospacerować na trawnikach. Szlag mnie jasny trafia normalnie.

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Kurde, nie pamiętam tak słabego meczu naszej kadry. Nie byliśmy w stanie wyjść z własnej połowy, czy nawet pola karnego po kilkanaście razy z rzędu. To było druzgocące doświadczenie patrzeć na tak grającą repre. Już lepiej się patrzyło na Niemcy - Polska w 2006, gdzie ci pierwsi co chwila jechali na nas huraganowymi atakami a Boruc ciągle ratował nas z opresji. Tutaj Szczęsny nawet nie miał zbyt wielu okazji do interwencji - Holendrzy klepali sobie spokojnie, będąc agresywnym jedynie w pressingu. W ataku byli totalnie bezbarwni a i tak nasza obrona nie była w stanie zagrać na zero z tyłu. A przecież mogło być wyżej bo chociażby słupek. Kac gorszy, niż po 0-4 z Portugalia, 0-3 z Kolumbią czy 0-2 z Ekwadorem. Ta kadra nie ma żadnej przyszłości. My nie byliśmy w stanie zdominować albo chociaż narzucić swojego stylu styl gry Austrii(!), a taki Izrael(!!) postanowił zagrać z nami otwartą piłkę. Kosmos.

Zostaw komentarz:

• Martino1989
    odpowiedział(a)
    PZPN to powinien wprowadzić odgórny nakaz szkolenia technicznego najlepiej od 5 roku życia. Walką i zapier..... nic nie osiągniemy liczą się umiejętności.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Brzęczek to kumpel rudego jeszcze z dawnych czasów, poza tym rudy jest nieomylny i wszystkowiedzący.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Raz to kasa, dwa to chec udowodnienia wszystkim ,że Polak nie jest gorszy od zagranicznych. I trzy najważniejsze , bo taki miał ****** kaprys

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Brzęczek może przejść do historii jako trener który dwa razy pod rząd spada z dywizji A. No ale przecież Wisła Płock była kiedyś piąta w ekstraklasie zajęto panowania. Człowiek na miarę naszych aspiracji.
    Do tej pory nie ogarniam czym kierowała się ta ruda menda powołując tego "fachowca" na SELEKCJONERA REPREZENTACJI POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ.

Mając takie nazwiska, takich grajków, w takich klubach, to Juruś kuurwa zadowolony bo nie przeyebał 5:0. On jak usłyszał, że Lewy bierze urlop na te mecze to pewnie płakał 3dni bo taktyka "Robert zrób coś" padła na pysk.

e:
    Mając taką kasę w skarbcu pzpn i takie znajomości to rudy powołuje wuefistę zamiast profesjonalisty z nazwiskiem z najwyższej światowej półki marnując potencjał pokolenia, które może się nie przydarzyć.
    "Bo mnie boli, nie?", "Banda decydentów".
    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Brzęczek może przejść do historii jako trener który dwa razy pod rząd spada z dywizji A. No ale przecież Wisła Płock była kiedyś piąta w ekstraklasie zajęto panowania. Człowiek na miarę naszych aspiracji.

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Najważniejsze, że trener jest zadowolony. No i dobrze się przesuwaliśmy.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X