Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Narodów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Mecz + rewanż.
    Zwycięzcy każdej z grup z Lig B/C/D awansują półkę wyżej i analogicznie najgorsze ekipy każdej z grup Lig A/B/C lecą do Ligi niżej.
    Za to zwycięzcy grup z Ligi A zagrają bodajże w 2019 w playoffach o zwycięstwo w całym turnieju

    PS. CHYBA

    Zostaw komentarz:


  • Traper
    odpowiedział(a)
    Jak to ma funkcjonować? ostatnia drużyna z każdej grupy spada czy co roku losowanie według rankingu jest?

    Zostaw komentarz:


  • Runi
    odpowiedział(a)
    Fajne losowanie.
    Zarówno Włochy jak i Portugalia to rywale , z którymi można powalczyć.
    Dobrze, że udało się uniknąć zarówno Niemców i Hiszpanów z pierwszego jak i Francji z drugiego.
    A tak kilka punktów można ugrać.

    Zostaw komentarz:


  • jednopostowiec
    rozpoczął temat Liga Narodów

    Liga Narodów

    No więc można się szykować do tego nowego turnieju.
    Losowania nie ogarniam, ale trafiliśmy do trzeciej grupy ligi A, wraz z Włochami i Portugalią.

    Grupa trzecia: Polska, Włochy, Portugalia

    Teraz tylko czekać aż to się rozkręci i jak będzie funkcjonować.

    PS. Pozostałe ligi/grupy:

    Liga A

    Grupa 1
    1. Niemcy
    2. Francja
    3. Holandia
    Grupa 2
    1. Belgia
    2. Szwajcaria
    3. Islandia
    Grupa 4
    1. Chorwacja
    2. Hiszpania
    3. Anglia
    _____

    Liga B

    Grupa 1
    1. Słowacja
    2. Ukraina
    3. Czechy
    Grupa 2
    1. Rosja
    2. Szwecja
    3. Turcja
    Grupa 3
    1. Austria
    2. Bośnia i Hercegowina
    3. Irlandia Północna
    Grupa 4
    1. Walia
    2. Irlandia
    3. Dania
    _____

    Liga C

    Grupa 1
    1. Szkocja
    2. Albania
    3. Izrael
    Grupa 2
    1. Węgry
    2. Grecja
    3. Finlandia
    4. Estonia
    Grupa 3
    1. Słowenia
    2. Norwegia
    3. Bułgaria
    4. Cypr
    Grupa 4
    1. Rumunia
    2. Serbia
    3. Czarnogóra
    4. Litwa
    _____

    Liga D

    Grupa 1
    1. Andora
    2. Kazachstan
    3. Łotwa
    4. Gruzja
    Grupa 2
    1. San Marino
    2. Mołdawia
    3. Luksemburg
    4. Białoruś
    Grupa 3
    1. Kosowo
    2. Malta
    3. Wyspy Owcze
    4. Azerbejdżan
    Grupa 4
    1. Gibraltar
    2. Liechtenstein
    3. Armenia
    4. Macedonia


    1. kolejka: 6-8 września
    Ostatnio edytowany przez jednopostowiec; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X