Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Narodów

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Gramy tak ubogi futbol że aż się płakać chce. Zero rozegrania i wyszkoleniu nawet nie wspomnę. Jóźwiak dostaję piłkę przed polem karnym zamiast załadować do siatki to strzela jak.... Nic z tych naszych młodych nie będzie póki nie będziemy szkolić techniki.

Komentarz

Jak dzieci we mgle w poszukiwaniu Roberta.
      Jedna fajna kontra mi się podobała kiedy Piątek zakończył waląc w środek pod poprzeczkę i tyle.

Komentarz

Żeby tylko ktoś nie wpadł w Klubie na pomysł ściągnięcia Brzęczka do nas, jak go już się pozbędą z repry!
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
          Żeby tylko ktoś nie wpadł w Klubie na pomysł ściągnięcia Brzęczka do nas, jak go już się pozbędą z repry!
          Ja to marzę o tym aby dać szansę komuś kto w pierwszej kolejności będzie stawiał na ofensywę. A nie takich obsranych wuefistów.

Komentarz

Najważniejsze, że trener jest zadowolony. No i dobrze się przesuwaliśmy.
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Brzęczek może przejść do historii jako trener który dwa razy pod rząd spada z dywizji A. No ale przecież Wisła Płock była kiedyś piąta w ekstraklasie zajęto panowania. Człowiek na miarę naszych aspiracji.

Komentarz

Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                Brzęczek może przejść do historii jako trener który dwa razy pod rząd spada z dywizji A. No ale przecież Wisła Płock była kiedyś piąta w ekstraklasie zajęto panowania. Człowiek na miarę naszych aspiracji.
                Do tej pory nie ogarniam czym kierowała się ta ruda menda powołując tego "fachowca" na SELEKCJONERA REPREZENTACJI POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ.

Mając takie nazwiska, takich grajków, w takich klubach, to Juruś kuurwa zadowolony bo nie przeyebał 5:0. On jak usłyszał, że Lewy bierze urlop na te mecze to pewnie płakał 3dni bo taktyka "Robert zrób coś" padła na pysk.

e:
                Mając taką kasę w skarbcu pzpn i takie znajomości to rudy powołuje wuefistę zamiast profesjonalisty z nazwiskiem z najwyższej światowej półki marnując potencjał pokolenia, które może się nie przydarzyć.
                "Bo mnie boli, nie?", "Banda decydentów".
                Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Raz to kasa, dwa to chec udowodnienia wszystkim ,że Polak nie jest gorszy od zagranicznych. I trzy najważniejsze , bo taki miał ****** kaprys
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Brzęczek to kumpel rudego jeszcze z dawnych czasów, poza tym rudy jest nieomylny i wszystkowiedzący.
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

PZPN to powinien wprowadzić odgórny nakaz szkolenia technicznego najlepiej od 5 roku życia. Walką i zapier..... nic nie osiągniemy liczą się umiejętności.

Komentarz

Kurde, nie pamiętam tak słabego meczu naszej kadry. Nie byliśmy w stanie wyjść z własnej połowy, czy nawet pola karnego po kilkanaście razy z rzędu. To było druzgocące doświadczenie patrzeć na tak grającą repre. Już lepiej się patrzyło na Niemcy - Polska w 2006, gdzie ci pierwsi co chwila jechali na nas huraganowymi atakami a Boruc ciągle ratował nas z opresji. Tutaj Szczęsny nawet nie miał zbyt wielu okazji do interwencji - Holendrzy klepali sobie spokojnie, będąc agresywnym jedynie w pressingu. W ataku byli totalnie bezbarwni a i tak nasza obrona nie była w stanie zagrać na zero z tyłu. A przecież mogło być wyżej bo chociażby słupek. Kac gorszy, niż po 0-4 z Portugalia, 0-3 z Kolumbią czy 0-2 z Ekwadorem. Ta kadra nie ma żadnej przyszłości. My nie byliśmy w stanie zdominować albo chociaż narzucić swojego stylu styl gry Austrii(!), a taki Izrael(!!) postanowił zagrać z nami otwartą piłkę. Kosmos.

Komentarz

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                          ...
                          Ja na trzeźwo powtórkę z rana oglądałem. Oczy krwawiły.
                          Patrząc na tak słabych Holendrów trzeba było reagować. Kopacze też powinni mieć w głowie "yebać Brzęczka, jedziemy panowie"! Przyjechali na kadrę pospacerować na trawnikach. Szlag mnie jasny trafia normalnie.

Komentarz

Niestety trzeba liczyć na porażki w najbliższych meczach, w innym przypadku Rudy nigdy nie pozbędzie się tego dyletanta.

Komentarz

No niestety podobała mi się dzisiaj gra, walka była. Jóźwiak z Lecha dzisiaj w uj zapierdzielał, zaimponował mi, a Góralski to już w ogóle. A z Milikiem znowu mam problem hehe

Komentarz

Mecz z Bośniakami, Brzęczek mógł spróbować zamienić miejscami Krychowiaka/Klicha z Zielińskim. Zielu w Napoli częściej grywa albo na boku, albo głębiej w środku pomocy, a u nas ciągle pcha się go wyżej. Z kolei taki Klich u siebie w Leeds też ma więcej swobody i gra zdecydowanie bardziej do przodu niż w kadrze.

Jóźwiak chyba największy wygrany zgupowania. Nie chcę przesadzić, ale potrafi szarpnąć jak kiedyś Błaszczykowski.

Komentarz

Pracuję...
                                X