Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Narodów

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    4 zwycięskie drużyny z Dywizji A rozegrają dwa półfinały , finał i mecz o trzecie miejsce . Pary chyba będą losowane . Drużyny z drugich miejsc zachowują ligowy byt a te z trzecich miejsc spadają do Dywizji B . Gdyby naszym asom udało się wygrać grupę to w takim wypadku Polska będzie organizatorem turnieju finałowego .
    A tego ostatniego nie wiedziałem. Z jakiego tytułu to my byśmy byli gospodarzami?

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    T
    Kiedyś też trzeba testować nowych graczy, nowe ustawienia. Dawniej od tego były sparingi i mecze towarzyskie - teraz zostaje tylko LN.
    Zawsze jedna drużyna pauzuje . Polacy we wtorek grają towarzysko z Irlandią a 15.11 z Czechami .

Zostaw komentarz:

• crolick
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Wyciśnięcie z piłki jeszcze paru euro to oczywiście podstawowy powód powstania tych rozgrywek . Jednak pomysł zamiany rozgrywek towarzyskich na coś ciekawszego jest dobry . Stawka rozgrywek może nie jest najwyższa ale zawsze podnosi atrakcyjność meczu . Najciekawsze w tym wszystkim jest to że najlepsi grają ze sobą . Rozgrywki trafiły na dobry czas , kilku potentatów przeżywa trudny okres i bedą się starali bardzo poważnie podejść do rozgrywek co też motywuje resztę . Dla mnie super pomysł , no chyba że ma się dostęp tylko do meczów Dywizji D .
    True - ale kiedyś Ci najlepsi muszą odpocząć. Nie da się grać non stop najlepszym składem, bo się zajedzie piłkarzy.
    Prędzej czy później w rozgrywkach zacznie grać 2 garnitur zawodników.
    Kiedyś też trzeba testować nowych graczy, nowe ustawienia. Dawniej od tego były sparingi i mecze towarzyskie - teraz zostaje tylko LN.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
    Ile zespołów wychodzi z grupy i później jest jakaś drabinka, że gramy np z grupą 4-tą czy losowanie?
    4 zwycięskie drużyny z Dywizji A rozegrają dwa półfinały , finał i mecz o trzecie miejsce . Pary chyba będą losowane . Drużyny z drugich miejsc zachowują ligowy byt a te z trzecich miejsc spadają do Dywizji B . Gdyby naszym asom udało się wygrać grupę to w takim wypadku Polska będzie organizatorem turnieju finałowego .
    Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• lukasz9209
    odpowiedział(a)
    Ile zespołów wychodzi z grupy i później jest jakaś drabinka, że gramy np z grupą 4-tą czy losowanie?

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Również uważam, że ten projekt jest skazany na sukces.
    Każda próba podniesienia rangi nic nie wnoszących ostatnio meczy towarzyskich z rezerwową obsadą, zasługuje na uznanie.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Pewnie macie racje - ale ja stary pierdziel jestem i jakoś nie moge sie do tych rozgrywek przekonać.
    Po co one sa? Jaka wnoszą wartość dodana?
    Ot kolejne rozgrywki stworzony tylko dla pieniędzy...
    Wyciśnięcie z piłki jeszcze paru euro to oczywiście podstawowy powód powstania tych rozgrywek . Jednak pomysł zamiany rozgrywek towarzyskich na coś ciekawszego jest dobry . Stawka rozgrywek może nie jest najwyższa ale zawsze podnosi atrakcyjność meczu . Najciekawsze w tym wszystkim jest to że najlepsi grają ze sobą . Rozgrywki trafiły na dobry czas , kilku potentatów przeżywa trudny okres i bedą się starali bardzo poważnie podejść do rozgrywek co też motywuje resztę . Dla mnie super pomysł , no chyba że ma się dostęp tylko do meczów Dywizji D .

Zostaw komentarz:

• crolick
    odpowiedział(a)
    Pewnie macie racje - ale ja stary pierdziel jestem i jakoś nie moge sie do tych rozgrywek przekonać.
    Po co one sa? Jaka wnoszą wartość dodana?
    Ot kolejne rozgrywki stworzony tylko dla pieniędzy...

Zostaw komentarz:

• Tom Kruz
    odpowiedział(a)
    Luksemburg - Mołdawia 4:0.
    Wychodzi na to, że piłka luksemburska to już nie ta amatorszczyzna, co w latach 90-ych i wcześniej.
    Natomiast Islandia wraca na swoje miejsce. Dziś 0:6 ze Szwajcarią.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Trochę takie Intertoto dla zespołów narodowych...
    Spędzam trzeci wieczór z kolei z Dywizją A i w żaden sposób nie mogę się zgodzić z tą tezą . To nie są trzeciorzędne rozgrywki nieważnych drużyn w upalne popołudnia .
    Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    No jednak trochę nie. Tu cały top gra. W intertoto z najlepszych lig, to grały drużyny z 7 miejsca i dalej.

Zostaw komentarz:

• crolick
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Co prawda, to prawda. Zdecydowanie większa częstotliwość hitowych spotkań, w porównaniu do Mundialu czy nawet Euro. O eliminacjach nie wspominając.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Podoba mi się ten mafijny wynalazek . Dziś Anglia - Hiszpania a we wtorek Hiszpania - Chorwacja .

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Dziś pierwszy potencjalny hicior - Niemcy vs Francja.
    Niemcy pewnie będą chcieli pokazać po MŚ, że nie są takimi cieniasami, Francuzi udowodnić, że są najlepsi....

Transmisja od 20:35 na Polsacie Sport
    Na TVP Sport również.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X