Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Narodów

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
    Ile zespołów wychodzi z grupy i później jest jakaś drabinka, że gramy np z grupą 4-tą czy losowanie?
    4 zwycięskie drużyny z Dywizji A rozegrają dwa półfinały , finał i mecz o trzecie miejsce . Pary chyba będą losowane . Drużyny z drugich miejsc zachowują ligowy byt a te z trzecich miejsc spadają do Dywizji B . Gdyby naszym asom udało się wygrać grupę to w takim wypadku Polska będzie organizatorem turnieju finałowego .
    Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
      Wyciśnięcie z piłki jeszcze paru euro to oczywiście podstawowy powód powstania tych rozgrywek . Jednak pomysł zamiany rozgrywek towarzyskich na coś ciekawszego jest dobry . Stawka rozgrywek może nie jest najwyższa ale zawsze podnosi atrakcyjność meczu . Najciekawsze w tym wszystkim jest to że najlepsi grają ze sobą . Rozgrywki trafiły na dobry czas , kilku potentatów przeżywa trudny okres i bedą się starali bardzo poważnie podejść do rozgrywek co też motywuje resztę . Dla mnie super pomysł , no chyba że ma się dostęp tylko do meczów Dywizji D .
      True - ale kiedyś Ci najlepsi muszą odpocząć. Nie da się grać non stop najlepszym składem, bo się zajedzie piłkarzy.
      Prędzej czy później w rozgrywkach zacznie grać 2 garnitur zawodników.
      Kiedyś też trzeba testować nowych graczy, nowe ustawienia. Dawniej od tego były sparingi i mecze towarzyskie - teraz zostaje tylko LN.

Komentarz

Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
        T
        Kiedyś też trzeba testować nowych graczy, nowe ustawienia. Dawniej od tego były sparingi i mecze towarzyskie - teraz zostaje tylko LN.
        Zawsze jedna drużyna pauzuje . Polacy we wtorek grają towarzysko z Irlandią a 15.11 z Czechami .

Komentarz

4 zwycięskie drużyny z Dywizji A rozegrają dwa półfinały , finał i mecz o trzecie miejsce . Pary chyba będą losowane . Drużyny z drugich miejsc zachowują ligowy byt a te z trzecich miejsc spadają do Dywizji B . Gdyby naszym asom udało się wygrać grupę to w takim wypadku Polska będzie organizatorem turnieju finałowego .
          A tego ostatniego nie wiedziałem. Z jakiego tytułu to my byśmy byli gospodarzami?

Komentarz

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
            A tego ostatniego nie wiedziałem. Z jakiego tytułu to my byśmy byli gospodarzami?
            Do organizacji finału zgłosiły się Włochy , Portugalia i Polska .

Komentarz

Ciężko się oglądało mecz Portugalii z Włochami. Wychodzi na to, że mieliśmy mega farta w losowaniu bo rywale raz, że markowi a dodatkowo w fatalnej formie.
              Na szczęście po 1 połowie przełączyłem na Turasow, którzy w swoim stylu zagrali

Komentarz

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                Ciężko się oglądało mecz Portugalii z Włochami. Wychodzi na to, że mieliśmy mega farta w losowaniu bo rywale raz, że markowi a dodatkowo w fatalnej formie.
                Na szczęście po 1 połowie przełączyłem na Turasow, którzy w swoim stylu zagrali
                Prowadzić do 88 min. 2-1 i przegrać 2-3
                Coś ten defensywny monolit mocno zawiódł u Szwedów wczoraj.
                Kurde...zwalili mi fajny kuponik

Komentarz

Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                  Prowadzić do 88 min. 2-1 i przegrać 2-3
                  Coś ten defensywny monolit mocno zawiódł u Szwedów wczoraj.
                  Kurde...zwalili mi fajny kuponik
                  Nie od dziś wiadomo że Szwedzi wszystko co mają oddają muzułmanom .

Komentarz

Chorwaci przyjmują już szóstkę od Hiszpanów .

Komentarz

Chorwacja póki co straciła 6 bramek z Hiszpanami. Phi! Wygląda na to, że w 2010 za Smudy też graliśmy jak druga drużyna Świata ^^
                      edit/ Kolega wyżej mnie uprzedził

Komentarz

Skład na dzis: Szczęsny - Bereszynski, Bednarek, Glik, Reca - Szymański, Linetty, Góralski - Zieliński - Milik, Lewandowski
                        Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ciekawe czy starczy Niemcom cierpliwości jeżeli Jogi teraz przegra z Francuzami i na dodatek pobije rekord porażek kadry w jednym roku ?

Komentarz

Ciekawe czy starczy Niemcom cierpliwości jeżeli Jogi teraz przegra z Francuzami i na dodatek pobije rekord porażek kadry w jednym roku ?
                            Impotencja Niemców jest do wyleczenia chyba tylko poprzez zmianę trenera ale w sumie niech tak będzie dalej, w końcu to mój problem?
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Hiszpanie w pierwszych 4 minutach mieli tak ze trzy setki a to Angole w 40 minucie prowadzą 3:0 .

Komentarz

Niemcy ciągle w dołku. 1:2 z Francuzami i ostatnie miejsce w swojej grupie.

Odmienne nastroje na Gibraltarze. Zaliczyli drugie zwycięstwo z rzędu, po ograniu Armenii, odprawili z kwitkiem Lichtenstein i wylądowali na drugim miejscu grupy 4 w dywizji D (za Macedonią)

Komentarz

Pracuję...
                                X