Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Narodów

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Martino1989
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Żeby tylko ktoś nie wpadł w Klubie na pomysł ściągnięcia Brzęczka do nas, jak go już się pozbędą z repry!
    Ja to marzę o tym aby dać szansę komuś kto w pierwszej kolejności będzie stawiał na ofensywę. A nie takich obsranych wuefistów.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Żeby tylko ktoś nie wpadł w Klubie na pomysł ściągnięcia Brzęczka do nas, jak go już się pozbędą z repry!

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Jak dzieci we mgle w poszukiwaniu Roberta.
    Jedna fajna kontra mi się podobała kiedy Piątek zakończył waląc w środek pod poprzeczkę i tyle.

Zostaw komentarz:

• Martino1989
    odpowiedział(a)
    Gramy tak ubogi futbol że aż się płakać chce. Zero rozegrania i wyszkoleniu nawet nie wspomnę. Jóźwiak dostaję piłkę przed polem karnym zamiast załadować do siatki to strzela jak.... Nic z tych naszych młodych nie będzie póki nie będziemy szkolić techniki.

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Przydałby się napastnik, bo Piątek pokazuje dlaczego go coraz bardziej nie chcą w poważnych klubach.
    Ale za to z Jóźwiaka mogą być ludzie.....szybki, agresywny w odbiorze, nieustępliwy.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Przydałby się napastnik, bo Piątek pokazuje dlaczego go coraz bardziej nie chcą w poważnych klubach.

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Może tak być.

Pierwsza połowa remisowa, jak tak pójdzie w drugiej i nie zrobimy jakiegoś większego babola w obronie, to ten remis jesteśmy w stanie wywieźć.

Zostaw komentarz:

• Numer
    odpowiedział(a)
    To chyba bardziej aby przypomnieć widzom aby trzymali dystans społeczny. Taka przynajmniej jest moja interpretacja.

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Bez sensu takie stanie w odstępach, taka pokazówka, bo przecież wszyscy są kilkukrotnie testowaniu, w szatni siedzą obok siebie, w razie strzelonej bramki wszyscy rzucają się sobie w objęcia czy skaczą na plery.

Zostaw komentarz:

• PogonFF
    odpowiedział(a)
    Co sądzicie o staniu w odstępach podczas hymnu? Wczoraj Niemcy mnie smieszyli, a dziś nasi to samo. Dla porównania Włosi i Bośniacy stali ramię w ramię.

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Ja to się zastanawiam, czemu wobec braku kibiców, Liga Narodów strzela sobie sama w stopę planując wszystkie kluczowe mecze o tej samej godzinie. Przecież z racji braku EURO w tym roku, można by to spróbować jakoś fajnie sprzedać i opakować (tak jak choćby te finały LM i LE, gdzie był jeden mecz dziennie i szło bez problemu wszystko obejrzeć). A przecież można było zrobić chociażby tury o 19 i 21 jak wcześniej w LM. Przykładowo jutro kibic musi wybierać czy obejrzeć starcie mistrzów Europy z wicemistrzami świata, czy też mecz mistrzów świata. Ale za to można sobie bez kolizji popatrzeć na Gibraltar - San Marino.

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    https://www.flashscore.pl/mecz/xYmc3...zczegoly-meczu

gang Olsena w akcji

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    No to może inaczej.....komentarz Borka mi nie przeszkadza w oglądaniu jak i odbieraniu meczu czego nie mogę powiedzieć w drugą stronę.

Na chłodno wydaje się, że sędzia ocenił tą sytuację zgodnie z duchem gdy.

Zostaw komentarz:

• Buziek_LG
    odpowiedział(a)
    To że parówki są lepsze od tofu nie oznacza że parówki są smaczne.

Gol prawidłowy moim zdaniem

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Wam się poważnie podoba jego komentarz?
    Zdecydowanie wolę Borka od Szpaka, który już nie daje rady i wciąż przytacza swoje wyświechtane frazesy.

Ed: Ale Hiszpanie załatwili Niemców w ostatnich sekundach na 1-1, aczkolwiek wygląda na to, że sędzia ich skręcił...
    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X