Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Narodów

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
    Na stronie uefy jest filmik który wyjaśnia zasady playoffów z dzikimi kartami.
    Link do strony: http://www.uefa.com/uefaeuro-2020/ne...d=2502936.html
    trzeba sobie zejść gdzieś na środek strony na filmik zatytułowany "European Qualifiers play-offs explained"
    Hm, Nie wiem czy dobrze zrozumiałem filmik.

Na EURO awansuje 20 Reprezentacji z Eliminacji ( 10 grup x 2)
    W Marcu 2020 po cztery najlepsze drużyny z każdej dywizji ,które nie przebrnęły eliminacji ( ew. dokoptowane zostaną drużyny z dywizji niżej) zagrają play-offy o awans ?
    Czyli samo zwycięstwo w Lidze Narodów promocji na Euro nie daje ( może to i dobrze ,bo eliminacje muszą grać na poważnie) ?
    Z drugiej strony te Reprezentacje z TOP12 praktycznie mają pewne play-offy gdyby normalną ścieżką awansować się nie udało,bo tylko jakiś kataklizm musiałby się wydarzyć aby minimum pięć nie wywalczyło awansu przez eliminacje.

Komentarz

A co jeśli cała dywizja się zakwalifikuje? Albo cała czołowa czwórka danej dywizji? Kto wówczas dostanie dziką kartę?
      Khu ðô thị Vạn Phúc Vạn Phúc city Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Też jestem ciekawa. Chociaż wydaje mi się, że taka sytuacja (tj. cała dywizja się zakwalifikuje) jest praktycznie niemożliwa.

Komentarz

Dziś pierwszy potencjalny hicior - Niemcy vs Francja.
          Niemcy pewnie będą chcieli pokazać po MŚ, że nie są takimi cieniasami, Francuzi udowodnić, że są najlepsi....

Transmisja od 20:35 na Polsacie Sport

Komentarz

Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
            Dziś pierwszy potencjalny hicior - Niemcy vs Francja.
            Niemcy pewnie będą chcieli pokazać po MŚ, że nie są takimi cieniasami, Francuzi udowodnić, że są najlepsi....

Transmisja od 20:35 na Polsacie Sport
            Na TVP Sport również.
            Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Podoba mi się ten mafijny wynalazek . Dziś Anglia - Hiszpania a we wtorek Hiszpania - Chorwacja .

Komentarz

Co prawda, to prawda. Zdecydowanie większa częstotliwość hitowych spotkań, w porównaniu do Mundialu czy nawet Euro. O eliminacjach nie wspominając.

Komentarz

Trochę takie Intertoto dla zespołów narodowych...

Komentarz

Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                    No jednak trochę nie. Tu cały top gra. W intertoto z najlepszych lig, to grały drużyny z 7 miejsca i dalej.

Komentarz

Spędzam trzeci wieczór z kolei z Dywizją A i w żaden sposób nie mogę się zgodzić z tą tezą . To nie są trzeciorzędne rozgrywki nieważnych drużyn w upalne popołudnia .
                      Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Luksemburg - Mołdawia 4:0.
                        Wychodzi na to, że piłka luksemburska to już nie ta amatorszczyzna, co w latach 90-ych i wcześniej.
                        Natomiast Islandia wraca na swoje miejsce. Dziś 0:6 ze Szwajcarią.
                        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

Pewnie macie racje - ale ja stary pierdziel jestem i jakoś nie moge sie do tych rozgrywek przekonać.
                          Po co one sa? Jaka wnoszą wartość dodana?
                          Ot kolejne rozgrywki stworzony tylko dla pieniędzy...

Komentarz

Pewnie macie racje - ale ja stary pierdziel jestem i jakoś nie moge sie do tych rozgrywek przekonać.
                            Po co one sa? Jaka wnoszą wartość dodana?
                            Ot kolejne rozgrywki stworzony tylko dla pieniędzy...
                            Wyciśnięcie z piłki jeszcze paru euro to oczywiście podstawowy powód powstania tych rozgrywek . Jednak pomysł zamiany rozgrywek towarzyskich na coś ciekawszego jest dobry . Stawka rozgrywek może nie jest najwyższa ale zawsze podnosi atrakcyjność meczu . Najciekawsze w tym wszystkim jest to że najlepsi grają ze sobą . Rozgrywki trafiły na dobry czas , kilku potentatów przeżywa trudny okres i bedą się starali bardzo poważnie podejść do rozgrywek co też motywuje resztę . Dla mnie super pomysł , no chyba że ma się dostęp tylko do meczów Dywizji D .

Komentarz

Również uważam, że ten projekt jest skazany na sukces.
                              Każda próba podniesienia rangi nic nie wnoszących ostatnio meczy towarzyskich z rezerwową obsadą, zasługuje na uznanie.

Komentarz

Ile zespołów wychodzi z grupy i później jest jakaś drabinka, że gramy np z grupą 4-tą czy losowanie?
                                LEGIA TO MY
                                Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X