Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Europy U-21 - 16–30 czerwca 2017

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    A teraz, na czele ze Stanowskim, robią z tego Bielika chłopca do bicia, bo bez ogródek powiedział co myśli o tym całym cyrku pt. kadra U-21.

Widać lobby Bońka jest na tyle silne, że każde słowa przeciwko ludziom PZPN, a w tym przypadku ich pomysłowi - Dornie, wiąże się z automatyczną reakcją dziennikarzoli liżących Rudego i całą jego świtę po jajach.

Zabawne, że nikt tak się nie srał, kiedy Lewandowski publicznie krytykował Smudę za zbyt defensywne podejście podczas Euro. No, ale wtedy prezesem był Lato, więc można było walić jak w bęben.
    Nie przeinaczaj faktów. Lewandowski nie krytykował Smudy podczas Euro, tylko zaraz po. I nie robił tego publicznie, tylko w rozmowie z Błońskim. Zresztą potem rakiem się z tego wycofywał (stwierdził, że Błoński przeinaczył jego słowa). A różnica między Lewandowskim a Bielikiem jest, taka że Lewandowski to piłkarza a Bielik to co najwyżej kandydat na piłkarza (10 występów w 19. zespole Championship).

Komentarz

Co nie robił publicznie?

Jestem bardzo zły na to co się wydarzyło. Przez ostatni rok byłem podstawowym zawodnikiem tej reprezentacji, a przez cały okres przygotowań do turnieju, już nawet nie mowie o meczach, nie miałem żadnych szans na grę. Dla mnie jest coś nie tak. Nie wiem, dlaczego nie dostałem od selekcjonera szansy. Nie było żadnej rywalizacji. Postawił na Sebastiana i tyle.
      Wawrzyniak

Trener Smuda mówi, że dostałem szansę? To dlaczego nie dał mi tej szansy w meczu z Grecją, gdy było 1:1? I o tym trener nie pamięta, o niektórych zawodnikach. (...)Graliśmy długimi piłkami i te piłki w ogóle do mnie, do boku, nie dochodziły. Chciałem zagrać jak najlepiej. Niestety, nie dane było mi poszarżować na skrzydle.
      Grosicki

Nie jest łatwo, jak się tak gra. Taką taktykę mieliśmy i nic na to nie poradzę.
      Lewandowski

Wszyscy się obudzili zaraz po ostatnim meczu, kiedy było już po herbacie. Bo żaden się wcześniej nie odezwał, że coś było nie tak. Zresztą całkiem niedawno była afera hotelowa, gdzie kilku zawodnikom: Lewandowski, Krychowiak, Glik, nie podobało się pijaństwo w kadrze, o czym wiedział Nawałka. Sprawa wyszła na światło dzienne i cała sytuacja wpłynęła pozytywnie na resztę.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
        Co nie robił publicznie?

Wszyscy się obudzili zaraz po ostatnim meczu, kiedy było już po herbacie. Bo żaden się wcześniej nie odezwał, że coś było nie tak. Zresztą całkiem niedawno była afera hotelowa, gdzie kilku zawodnikom: Lewandowski, Krychowiak, Glik, nie podobało się pijaństwo w kadrze, o czym wiedział Nawałka. Sprawa wyszła na światło dzienne i cała sytuacja wpłynęła pozytywnie na resztę.
        Temu to akurat picie podobno się podobało.

Cała ta sytuacja w kwestii sportowej nic nie zmieniła. Glik wciąż pozostał w stałej 11, Teodorczyka nikt nie wywalił. Każdy dostał swoją szansę. A co będzie z Bielikiem? Murawy w czasie tego turnieju nie powącha, chyba, że będzie taka sytuacja, że będziemy przegrywać 5-0 i wtedy Dorna wstawi Bielika, żeby potem Stanowski z przyjaciółmi mogli napisać "I co? Byłeś na boisku, i co zmieniłeś?"

Boniek powiedział, że Dorna poprowadzi U21 w kolejnych eliminacjach i to euro nic nie zmieni. A więc stało się jasne, że nie ważne wyniki, mogą być same porażki po 5-0 Dorna pracę i tak będzie miał. (Wiadomo, że lepsze to, niż gdyby miał powiedzieć że Dorna pracę na pewno straci, ale w PZPN coraz widoczniejsze staje się Kolesiostwo, którego oficjalnie miało nie być).

Dorna "Niestety popełniliśmy zbyt dużo prostych błędów. Było trochę emocji związanych z turniejem, ale z każdą minutą będzie coraz lepiej" chyba nie wie, że tych minut będzie jeszcze tylko 180. Nawet gdyby z każdą minutą stawali się dwa razy lepsi, to z takiego gówna w 180 minut kadra nie wyjdzie.
        team LEGIA

Komentarz

Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
          Dorna "Niestety popełniliśmy zbyt dużo prostych błędów. Było trochę emocji związanych z turniejem, ale z każdą minutą będzie coraz lepiej" chyba nie wie, że tych minut będzie jeszcze tylko 180. Nawet gdyby z każdą minutą stawali się dwa razy lepsi, to z takiego gówna w 180 minut kadra nie wyjdzie.
          A ty widzę, że masz z tego powodu nie lada satysfakcję, co? Ojej, ale będzie tragedia jak jednak urwą punkty Szwedom albo Anglikom.

Komentarz

Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
            A ty widzę, że masz z tego powodu nie lada satysfakcję, co? Ojej, ale będzie tragedia jak jednak urwą punkty Szwedom albo Anglikom.
            Chyba mnie z kimś pomyliłeś. Żadnej tragedii nie będzie, przeciwnie, będę się z tego powodu cieszył. Jak mnie zaskoczą, i zagrają dobre mecze ze Szwecją i Anglią, to nieważne od wyniku, mogą przegrać, byleby mecz zagrali dobry, to w stopę mogę wstawić banner z przeprosinami za utratę wiary w U21(a wiarę straciłem po pierwszym tegorocznym meczu U21, wielkich oczekiwań nie miałem, choć zawiedziony jestem).

Pompowano balonik długo i skutecznie, napinano muskuły, ale na razie nic z tego nie wyszło. Z drugiej strony z teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem grupy na boisku nie istnieliśmy to gorzej już być nie może, więc oni mogą nas już tylko pozytywnie zaskoczyć.

Śmieszy mnie PZPNowska propaganda, jak Bielik nagle mówi, że nie miał racji z tymi treningami, bo one jednak są fajne, intensywne i mu się podobają.... To obraza intelektu kibiców.
            team LEGIA

Komentarz

Zaczęli na grubo znowu... Trochę przypadkowo piłka doszła do Monety, ale wykończenie podręcznikowe. Szkoda, że lekką ręką się pozbywamy takich chłopaków.

Edit. Stępiński łamaga.
              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Dawidowicz biega z kowadłem uwiązanym przy jajach. Jakim cudem ławkę grzeje Bielik? Jeden łamaga Kapustka wykluczył się sam. Jeszcze Stepiński i wspomniany Dawidowicz do natychmiastowej zmiany.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

Ten Dawidowicz to jakiś parodysta Przez to wiele gorzej wygląda Linetty, bo skoro mu taki kasztan biega za plecami to i on nie ma jak skrzydeł rozwinąć. Widać pojedyncze przebłyski, ale drużyny nie ma. Od 25min, Szwedzi robią co chcą.
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Pierwszy raz w życiu oglądam mecz z komentarzem Hajty - warto

Miałem przełączać na "wtylewizji", ale tutaj lepsza beka

Komentarz

Taka gra nie daje nam argumentów na zdobycie chociaż punktu na tym turnieju.

Hajto On jest bezbłędny. Nie wiem jakim cudem Polsat go zatrudnia już tyle lat.

"SZUKAJ CHŁOPA DO KRYCIA!!!"
                      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                      Better Dead Than Red

Komentarz

Żal patrzeć. Nie pasujemy do tego towarzystwa.

Komentarz

Znowu podobnbie jak ze Słowacją zaczynam dobrze i później oddajemy inicjatywę Szwedom...Dawidowicz faktycznie dziś beznadzieja...

Komentarz

Zero pomysłu na grę, przywiązanie do nazwisk, ciepłe kluchy na ławce.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                              Pierwszy raz w życiu oglądam mecz z komentarzem Hajty - warto

Miałem przełączać na "wtylewizji", ale tutaj lepsza beka
                              Tomasz zawsze miał receptę na fantastyczną taktykę. Podobnie jak Przytuła i Remek Jezierski:
                              https://www.youtube.com/watch?v=NcgPtrly17k

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Nasi jakby się bali wygrać - strzelają gola i dostają głupawki.

Komentarz

Pracuję...
                                X