Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Która Liga najatrakcyjniejsza dla widza

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Która Liga najatrakcyjniejsza dla widza

Jak dla mnie Premiership, walka przez cale spotkanie, kazdy mecz pilkarze walcza jakby mieli po nim zdobyc Mistrza, bez udawania, udawali ze boli to przestali pilki wybijac na auty, kibice, fanatyzm nawet mozna powiedziec.

Najgorsza to Makaron A, nic tylko: aktorstwo, wypierdalanie sie, wypierdalanie, napierdalanie, aktorstwo, udawanie ze sie nie napierdalaja i ze boli i tak wkolo, az za ktoryms meczem czlowiek sam chce sie zapierdolic, napierdolic i poudawac, ze boli.

Na drugim miejscu pod wzgledem atrakcyjnosci: Liga Francuska, nieobliczalna jak i kibice (mecze OLM - PSG).

Bundesliga - bo nasi i tylko tyle.

Hiszpańska - dwa kluby, jeden mam nadzieje, ze spadnie jak ogladam, a drugi mi obojetny jak cala liga.

Holandia - Fanatyzm .
    0
    Liga Hiszpańska
    0%
    0
    Serie A
    0%
    0
    Liga Francuska
    0%
    0
    Bundesliga
    0%
    0
    Liga Holenderska
    0%
    0
    Premiership
    0%
    0

Dla mnie Premiership tylko MaxyM daj mi mozliwość zagłosować (poprawka już mogę głosować na szipa), lubie jak piłkarze grają każdy mecz z zaagażowaniem, walką, bez ściemniania i udawania (jak Włosi). Poza tym napewno bardzo widowiskową jest liga hiszpańska (dają pograć gwiazdom, nie tak jak Włosi :> ).

Komentarz

Dla mnie też angielska liga jest debeściarksa. Grają tak, że aż się nie chce wierzyć że mają tyle siły. Walka przez 90 minut, nikt nie odpuszcza, poprostu zajebioza.
      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Ja tam preweruje Lige Włoską i nie sądze żeby było tam durzo udawania
        http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

W roli widza to tylko Polska ogladam, czemu nie ma takiej opcji w ankiecie. :lepper:
          Z tych co sa w ankiecie to wybiore cos z pary Premiership - Primiera Division.
          ...

Komentarz

Zdecydowania Premiership . Powod ? Patrz wypowiedź Maxyma ( może troszeczke tylko z fanatyzmem kibiców przesadził ).
            you may try - (L) - but it won't die!
            ITI GO HOME!!!

Komentarz

dla mnie zdecydowanie Angielska.żywiołowa, szybka bardzo fajnie się ją ogląda.trybuny bliziutko choć z drugiej strony to może popsuć atmosferę (ale nie zawsze).bardzo fajnie się ją ogląda.dla mnie najlepsza liga świata

Komentarz

Angielska? ho: Trybuny ala Fifa'96 - nie dziekuje!
                Wloska? to jest to co ultrasy lubia najbardziej!

Komentarz

Zamieszczone przez Adams_
                  Weź pod uwage, takze aspekt sportowy, bo trybuny - zgoda, ale jezeli chodzi o sam futbol to niech sie makarony same mocza w tym sosie i nie podaja go nam, bee i fee i spie.

Komentarz

Jak dla mnie to francuska liga jest bardzo ładna dla oka. Chociaż nie ogladam zbyt czesto meczy w lidze francuskiej to jednak bramki w strzelane w tamtejszej lidze robią na mnei spore wrazenie. PSG i ronaldinho to jest coś pięknego.
                    Na drugim miejscu oczywiście Premiership. Piłkarze graja w niej cholernie twardo. I tak właśnie powinno się grac i jeszcze to co mi sie bardzo podoba-trybuny blisko płyty boiska
                    Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

Sportowo Primera Division - lubię techniczną piłkę, a pod względem kibicowskim proste że Serie A. Nie wiem co wy widzicie w tej Premiership - kibiców to tam w ogóle nie ma, a i poziomem sprtowym jakoś nie imponują co widać po LM.
                      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Bez dwóch zdań Serie A! Uwielbiam tę ligę!

Komentarz

Re: Która Liga najatrakcyjniejsza dla widza

Zamieszczone przez MaxyM
                          Najgorsza to Makaron A, nic tylko: aktorstwo, wypierdalanie sie, wypierdalanie, napierdalanie, aktorstwo, udawanie ze sie nie napierdalaja i ze boli i tak wkolo, az za ktoryms meczem czlowiek sam chce sie zapierdolic, napierdolic i poudawac, ze boli.
                          :buhaha:

Komentarz

Dlaczego w odpowiedziach nie ma ligi polskiej? '8

A tak na powaznie, moje oko najmniej cierpi gdy ogląda Anglików a później Hiszpanów, a później Szwabów i Włochów. Ligi Francuskiej nie cierpie

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                              Zamieszczone przez Adams_
                              Weź pod uwage, takze aspekt sportowy, bo trybuny - zgoda, ale jezeli chodzi o sam futbol to niech sie makarony same mocza w tym sosie i nie podaja go nam, bee i fee i spie.
                              Chodzby najpiekniejszy mecz w historii rozegral sie miedzy Arsenalem a Liverpoolem to nie bede ogladal tego bo robi mi sie niedobrze jak widze siedzacych "kibicow" przy linii autowej, machajacych do kamery i glupio usmiechajacych sie. Do teatru to ja wole isc na sztuke a nie na mecz.

Futbol wloski jest fee? Tam sie walczy! Tam jest gra zespolowa. Nie ma zespolu gwiazd. Sa walaczaki. Pawel Nedved to najlepszy przyklad.
                              Poza tym sklad 1/2 LM ad 2003 wystarczy za komentarz.
                              Kazdy mecz, nawet z Serie C to zywe, kipiace energia trybuny. Do jest esencja pilki noznej.

Komentarz

Pracuję...
                              X