Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lekkoatletyka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Pokonać Amerykanów w finałowym biegu, pobić ich rekord świata. Unfuckinbelievable!

Marzy mi się, żebyśmy z formą trafili na IO, bo w Lekkiej mamy niesamowity potencjał medalowy.

Komentarz

Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
      Gdyby ktoś nie widział jeszcze.
      Co tu się podziało to nie mam słów. Oby jakiegoś dopingu nie było bo aż ciężko uwierzyć. Jebnąć Amerykanów, i jeszcze z rekordem świata? Sci-Fi, Nieźle.

Komentarz

Wynik męskiej sztafety 4x400 to wielka rzecz ale trzeba pamiętać że to hala.
        Oby naszym udało się zbliżyć do wyniku 2:58:00 na stadionie co powinno dać złoto na zbliżających się lekkoatletycznych ME.

Komentarz

Super wiadomość. Tylko pozostaje się nam cieszyć i trzymać kciuki.

Komentarz

Polska na 2. miejscu w Drużynowym Pucharze Swiata.

Brawo!

Komentarz

Wracając jeszcze do weekendowych zawodów - bardzo ciekawy pomysł, mam nadzieję, że się przyjmie i będzie to coroczna impreza.

Udział wzięło 8 najmocniejszych reprezentacji - Polska, USA, Jamajka, Chiny, RPA, Niemcy, Francja i Wielka Brytania.

Rozegrano 34 konkurencje, po 17 męskich i żeńskich -100m, 110ppł, 200m, 400m, 400ppł. 800m, 1500m, 4x100, 4x400, skok w dal, trójskok, skok wzwyż, skok o tyczce, rzut młotem, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem.

I tak za 1. miejsce przyznawano 8pkt dla reprezentacji, za 2. miejsce 7pkt, za 8. miejsce 1pkt.

Podczas dwudniowych zawodów na Stadionie Olimpijskim w Londynie, USA były poza zasięgiem. Przed ostatnimi konkurencjami o podium walczyliśmy my, Jamajka (masę pkt natrzaskali w sprintach), Wielka Brytania i Francja. Przed ostatnią konkurencją - 4x400 mężczyzn, my i Brytyjczycy mieliśmy tyle samo pkt i już pewne podium, rywalizowaliśmy o drugie miejsce. I tu doszło do kuriozalnej sytuacji - W. Brytania przed biegiem została zdyskwalifikowana, bo na starcie stanęło tylko 3 zawodników Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, komentatorzy czy 40 000 publiczność też była mocno zdziwiona. Nie wiem co było przyczyną, bo po biegu pokazały ich kamery i byli już w czwórkę, można się domyślić, że jeden z nich dostał pewnie sraczki tuż przed startem

Nie wiem co się dzieje z Ewą Swobodą. Po słabym występie na 100m rozpłakała się podczas wywiadu, mówiła że nie ma już siły i chyba ktoś ją będzie musiał zastąpić. Szkoda byłoby, żeby taki talent się zmarnował.

Komentarz

Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                ... Przed ostatnią konkurencją - 4x400 mężczyzn, my i Brytyjczycy mieliśmy tyle samo pkt i już pewne podium, rywalizowaliśmy o drugie miejsce. I tu doszło do kuriozalnej sytuacji - W. Brytania przed biegiem została zdyskwalifikowana, bo na starcie stanęło tylko 3 zawodników Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, komentatorzy czy 40 000 publiczność też była mocno zdziwiona. Nie wiem co było przyczyną, bo po biegu pokazały ich kamery i byli już w czwórkę, można się domyślić, że jeden z nich dostał pewnie sraczki tuż przed startem
                Któryś z kolegów Morta był wtedy tam widziany w okolicy więc raczej nie ma większego zdziwienia, ale ja nic nie sugeruję
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Ostatni weekend i ogólnie ostatnie dni żyję jakoś tak wakacyjnie więc mogę mieć mylne wrażenie ale jakoś ten sukces jest mało widoczny w mediach. No chyba, że się mylę bo bez kitu mniej tv i innych u mnie.
                  Mylę się czy nie?

Komentarz

Nie wiem co się dzieje z Ewą Swobodą. Po słabym występie na 100m rozpłakała się podczas wywiadu, mówiła że nie ma już siły i chyba ktoś ją będzie musiał zastąpić. Szkoda byłoby, żeby taki talent się zmarnował.
                    Nie ona pierwsza i nie ostatnia, której psycha nie wytrzymuje.
                    Mioduski won
                    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

Sądząc po wywiadach jakich udzielała jakiś czas temu nie jest to specjalnie stabilna emocjonalnie, nastawiona na sukces poprzez ciężka pracę osoba.

Komentarz

A to ciekawe. Ja ją odbierałem bardziej, jako typ Kowalczyk, czyli osobę (kobietę), której wewnętrzne problemy sprawiają, że sportowiec staje się wręcz nadambitny i osiąga sukces. Oczywiście wiąże się to z ogromną niestabilnością emocjonalną.
                        Być może masz rację i ta niestabilność nie przekłada się w jej przypdku na ambicję oraz umiejętność wejścia w reżim treningowy. Możesz przytoczyć jakiś konkretny przykład, na podstawie którego tak twierdzisz?

Komentarz

A na podstawie tego na przykład: http://sport.tvp.pl/33507088/ewa-swo...-trzymac-diety
                          Ja odbieram ją jako mega utalentowaną osobę, której niewystarczająco chce się pracować. Jeżeli brakuje Ewie siły woli, żeby trzymać dietę, to nie wystarczy jej też, żeby codziennie rano wstawać i zapie*dalać. Niestety, żeby na tym poziomie osiągnąć sukces trzeba podporządkować temu całe życie. U niej tego nie widzę.
                          Mam nadzieję, że się mylę i Ewa szybko mi to udowodni.

Komentarz

O kur... cały wywiad to masakra. Nie tylko ta dieta. Pstro w głowie - wakacje, dieta, gwiazdorzenie, sodówka, pokolenie fejsbuka i insta. Jakby za 15 lat nie mogła odpocząć. Jej życie, jej sprawa, choć z drugiej strony pewnie jakieś stypendia z naszych podatków ma.
                            Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Żeby robic postępy w bieganiu przed siebie jak najszybciej przez około 11 sekund nie trzeba być tytanem intelektu. Wystarczy wykonywać polecenia trenera, psychologa, dietetyka i ewentualnie reszty sztabu. Jeżeli nie jest w stanie tego robić to nie ma o czym rozmawiać. Nie ona pierwsza nie wykorzystała talentu i nie ostatnia.

Komentarz

Tutaj ten wywiad jakby ktoś chciał obczaić:

http://sport.tvp.pl/38115309/plawgo-...leske-urodzaju

Komentarz

Pracuję...
                                X