Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lekkoatletyka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    Przepiękny konkurs i GRATULACJE dla naszych PAŃ!

Na osobną kwestię zasługuje sposób realizacji TV konkursu. Strasznie musiały tych jeb.. angoli boleć doopy. Kiedy rzucać miała Anita to realizator albo jakieś tabelki, albo kulisy, a jak już pokazywali to sflaczałą angielkę albo chinki.
    Ogólnie realizacja fatalna, nie potrafią łączyć transmisji. Non stop tylko biegi, tabelki, powtórki, z kulą przedwczoraj było tak samo jak z młotem.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Stanisław Janecki‏ @St_Janecki

Złota Anita w rzucie Timmermansem. Brawo!
      https://twitter.com/St_Janecki/statu...45165452906496

Komentarz

Czy ktoś wie czemu nasza sexi oszczepniczka Maria Andrejczyk nie bierze dzisiaj udziału w rzucie dzidą? Marceliny Witek też nie ma...
        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
          Czy ktoś wie czemu nasza sexi oszczepniczka Maria Andrejczyk nie bierze dzisiaj udziału w rzucie dzidą? Marceliny Witek też nie ma...
          Bo jest po operacji i nie startuje w tym sezonie. A Witek odpadła w eliminacjach.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Finał 400 m w wykonaniu Van Niekierka wyglądał w jego wykonaniu jak eliminacje do występu na 200. Zwolnił przed metą i nawet się nie uśmiechnął.
            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

Oj to szkoda Marysi...

Lisek i Kszczot po srebrze Choć Adam sam zauważył, była szansa na złoto. Ale życiówkę pobił.

Komentarz

Czwarte miejsce w klasyfikacji medalowej, pięknie to wygląda

Tak na szybko do forumowyh ekspertów, jak oceniacie nasze szanse medalowe?

Fajdek> Jeżeli złośliwi Angole nie zrobią kwalifkacji zbyt wcześnie i Pawełek się wyśpi, to chyba duża szansa na złoto.

Bednarek, Lićwinko> Może któryś z konkursów ułoży się tak, że wpadnie jakiś krążek, osobiście liczę na Bednarka.

Jóźwik> To już bardziej moje chciejstwo, ale może któraś z jej szerokobarczystych rywalek zahaczy inną szerokobarczystą rywalkę i Joasi uda się wskoczyć na podium.

Któraś sztafeta? Tutaj już chyba od ładnych paru lat nie było medalu na MŚ.

Komentarz

Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                  Finał 400 m w wykonaniu Van Niekierka wyglądał w jego wykonaniu jak eliminacje do występu na 200. Zwolnił przed metą i nawet się nie uśmiechnął.
                  Pewnie był zawiedziony, bo z powodu temperatury uciekło 100k USD premii za rekord świata. A ma też do zdobycia złoto na 200m i jeśli to by się udało wyrównał by osiągnięcie Johnsona z Goteborga z 1995 roku.

Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
                  Tak na szybko do forumowyh ekspertów, jak oceniacie nasze szanse medalowe?
                  Fajdek i Nowicki powinni stanąć na podium. Sztafeta kobiet ma drugi wynik na świecie i biega dość równo, ale osobiście nie mam przekonania do suchych tabel - szczególnie w sztafetach. Inne medale należy uznać za bardzo dużą niespodziankę.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

Dzisiaj mi Adaś zaimponował, już myślałem że klops a tu znienacka srebro!
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
                      Fajdek> Jeżeli złośliwi Angole nie zrobią kwalifkacji zbyt wcześnie i Pawełek się wyśpi, to chyba duża szansa na złoto.
                      .
                      Eliminacje są jutro od 20:20/21:50, więc.. powinien się wyspać

Van Niekierk może powtórzyć wynik M.Johnsona z Goteborga, w co wierzę i mu bardzo mocno kibicuję. Na tę chwilę każdy jego biegł wyglądał tak, jakby biegał z juniorami.

Komentarz

Brawo za medale!,od dziecka uwielbiam duże zawody lekkoatletyczne oglądać.Pewnie dlatego iż zawsze coś wygrywamy,a wiele konkurencji jednocześnie sprawia ,że nie jest monotematycznie nudno mimo wielu godzin transmisji.
                        Co do krytyki to do wspomnianego sposobu i poziomu realizacji ,dodam ten wszechobecny róż i fiolet we wszelkich odmianach(połączony z jaskrawą żółcią) który ktoś wybrał na oficjalną kolorystykę MŚ.Barwy osłony rzutni młociarzy,taśm mierzących odległości na skoczni w dal czy telebimów to już maksymalne przegięcie

Komentarz

Konkurs w rzucie młotem, a oni pokazują jakieś biegnące chude zmoczone baby

Fajdek jedyneczka w eliminacjach.

Komentarz

Pchnięcie kulą kobiet powinno zostać zdelegalizowane

Komentarz

Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                              Na pewno ta atletyka nie jest lekka .

Komentarz

Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta

Kozakiewicz: "Moja najlepsza przyjaciółka z tamtego czasu, Helena Fibingerová, rekordzistka świata, rzucała kulą ponad 22,5 metra. Spotkałem się z nią w Montrealu w 1976 roku, na treningu wyciskała w leżeniu sztangę ważącą 120 kilogramów. Spytałem, czy też mógłbym tę sztangę wycisnąć. Jak pod nią wlazłem, to aż mi oczy na wierzch wylazły. A ona sobie z nią tak leciuteńko, z dziesięć razy do góry. Mówię: "Helena, jaka ty jesteś silna!". No to mnie objęła i przytuliła: "Jedyny człowiek, który prawdę mówi". Od tego czasu się przyjaźnimy".
                                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                                Up the Anchor!

Komentarz

Pracuję...
                                X