Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lekkoatletyka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Marcin Lewandowski pobił w Bydgoszczy rekord Polski na 2km.
    4:57:09...
    Czyli mniej niż 2:30 na 1km. Jakiś kosmos.

Komentarz

• Odkopuję bo Anna Kiełbasińska uzyskała dzisiaj na 400m czas 50:37, co jest drugim rezultatem w historii rodzimych 400m. Fajnie, bo po licznych kontuzjach i problemach ze zdrowiem.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Tymczasem jeden z brytyjskich sprinterów uzyskał pozytywny wynik testu i prawdopodobnie ich sztafeta 4x100m zostanie zdyskwalifikowana. Test został zrobiony podczas IO. Jakieś nieprawidłowości związane są też z czarnym Włochem, który wygrał setkę i sztafetę. Jednak na razie bez konkretów

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
          Odkopuję bo Anna Kiełbasińska uzyskała dzisiaj na 400m czas 50:37, co jest drugim rezultatem w historii rodzimych 400m. Fajnie, bo po licznych kontuzjach i problemach ze zdrowiem.
          Te nowe buty są naprawdę niesamowite .
          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta

Te nowe buty są naprawdę niesamowite .
            Na 200m tego samego dnia 3 wynik w historii Polskiej LA. Jednego dnia. A startowała w pożyczonych butach, ponoć nie z tą karbonową podeszwą.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
              Odkopuję bo Anna Kiełbasińska uzyskała dzisiaj na 400m czas 50:37, co jest drugim rezultatem w historii rodzimych 400m. Fajnie, bo po licznych kontuzjach i problemach ze zdrowiem.
              Rekord świata Marity Koch 47.60 wydaje się niezagrożony, chyba że pozwolą Mbomie startować na 400. Kiedyś turbo doping teraz chromosomalni mężczyźni.

Komentarz

• Na MŚ do lat 20 Francuz wygrywa 110 m przez płotki z rekordem świata . Patrząc na jego wyluzowane zachowanie przed i po biegu rośnie mam Usain Bolt płotków. Polak z brązowym medalem.
                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Ktoś wie czy dzisiejsze zawody LA w Lublinie można gdzieś obejrzeć w necie?

w. znalazłem
                  Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                  X