Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lekkoatletyka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Marcin też niczego sobie, więcej nie mógł zrobić.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
      Marcin też niczego sobie, więcej nie mógł zrobić.
      Zgadza się. Właśnie powtórkę oglądam.

P.S. Ta stylówka Amerykańca mnie rozbroiła właśnie

edit:
      znalazłem, Craig Engels(nie z dzisiaj):
      Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez [COLOR=#14171A
        Belgium in global outdoor 4x400m relay finals since the 2008 Olympics.[/COLOR]

2008 Olympics 4th
        2009 Worlds 4th
        2011 Worlds 4th
        2012 Olympics 5th
        2013 Worlds 4th
        2015 Worlds 5th
        2016 Olympics 4th
        2017 Worlds 4th
        2019 Worlds 3rd
        .
        Ciekawostka z internetu. Nawet nie zauważyłem, że byli aż tak regularni . Szacunek dla braci Borlee i spółki.

P. S. Do tego 3x złoto i 1x brąz w Mistrzostwach Europy.
        Ostatnio edytowany przez Tom Kruz; [ARG:4 UNDEFINED].
        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Alek Dzieciolowski
          @AlekthePole

Adam Kszczot rozstaje sie z trenerem Zbigniewem Krolem. Nowym - Tomasz Lewandowski brat i trener Marcina.
          @sport_tvppl
          Odważny ale chyba zrozumiały i dobry ruch przed Tokio patrząc na ostatnie wyniki obu.

Komentarz

• Wydaje mi się, że kilka lat temu już współpracowali razem, na pewno jeździli razem w góry, być może to były relacje nieformalne, pamięć mi zawodzi teraz - ale ruch znakomity!
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Jeśli kogoś to interesuje, to jutro Eliud Kipchoge, w Wiedniu, będzie starał się złamać granicę 2:00.00 w maratonie. Kenijczyk to rekordzista świata - oficjalnie 2:01.39 rok temu w Berlinie, a nieoficjalnie zrobił 2:00.25 dwa lata temu na podobnej próbie na Monzy. On i jego team, przez kilka lat starali się znaleźć dogodne miejsce do zrobienia tego wyniku. Trasa biegnie po parku, 4,5 okrążenia, przewyższenie jedynie około 2 metry. Pomagać mu będzie elektryczny samochód wyznaczający tempo 2:00.00 laserem i 41 biegaczy zmieniających się, wśród nich m.in. medalista z Rio na 1500m i konkurenci m. Lewandowskiego. Jeśli padnie, to rekord będzie nieuznany, właśnie ze względu na przewyższenie, napoje podawane z roweru i to, że nie są to oficjalne zawody sportowe.

Tutaj transmisja live - początek 7:30, a bieg o 8:15.
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• I przebiegł 1:59:40.2
                Mioduski won
                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Nawet mu nowy , równiutki asfalt wylali pod ten bieg.
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Takie akcje napędzają widzów i sponsorów oraz chętnych do naśladowania, same plusy i raczej brak minusów, mimo tego, że na zawodach takie numery by nie przeszły. Potrzeba takich spektakularnych widowisk w innych dyscyplinach, jestem całkowicie za i nie dworuję sobie

Komentarz

• Niewiele dzisiaj brakło Duplantisowi do pobicia rekordu świata. Ale widząc jaki to jest talent i w jakim jest wieku (20 lat), to tylko kwestia czasu.

https://m.youtube.com/watch?v=bIVxsiYR66M

Może w Toruniu w sobotę? Ma wystartować, podobnie jak Lisek czy Wojciechowski
                      Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dziś sobie powetował w Toruniu. 6,17. Dziękuję, dobranoc.
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• 6,18 w Glasgow dzisiaj...
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• No i trochę pokory dla komentatorów. A już ten co komentował o tyczce powtarzając co chwilę "nadczłowiek" to kuutwa jakiś pierdolniętty. Znam go od zawsze ale ni uja nie pamiętam nazwiska.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                              No i trochę pokory dla komentatorów. A już ten co komentował o tyczce powtarzając co chwilę "nadczłowiek" to kuutwa jakiś pierdolniętty. Znam go od zawsze ale ni uja nie pamiętam nazwiska.
                              Patrząc z jakim przewyższeniem to skoczył to ja się mu nie dziwię.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                                Patrząc z jakim przewyższeniem to skoczył to ja się mu nie dziwię.
                                On tam miał z kilkanaście cm zapasu. Szok 😮
                                Bazinga!
                                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X