Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NHL

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• NHL

kibiców kosza jest sporo a interesuje się ktoś hokejem?

wole kosza ale NHL tez jako tako sledze i ciesza mnie ostatnie wyczyny Czerkawskiego. nie ogladam bo nigdzie nie pokazuja. ale zaraz sobie zagram w NHL 2002 '8 .
    HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Komentarz

Pokazują na Polsacie Sport. Czasem se obejrze fragmenty ,ale jakimś fanem wielkim to nie jestem.

Komentarz

Ja śledzę NHL ze wzgłędu na Czerkawskiego i Oliwę.Czerkawski jest w zyciowej formie znów strzelił bramkę i miał asystę.Oby tak dalej i dobrze ze uciekłeś z tego Montrealu choć finasowo straciłeś ale zyskałeś sportowo i za to cię bardzo cenie
        -Widzew Łódź-

Komentarz

W sobote wybieram sie na mecz Islanders- Atlanta to moze jakies fotki wrzuce

Komentarz

Zamieszczone przez Harcerz
            W sobote wybieram sie na mecz Islanders- Atlanta to moze jakies fotki wrzuce
            aaaaale Ci dobrze.
            ja staram się namówić starszych na jakąś telewizje gdzie pokazują nhl ale na razie słabo mi idzie.

Komentarz

hehe nie ma to jak sport. do wczoraj niepokonana była jedynie Tampa a najgorszy w lidze był Washington i co? Tampa-Washington ostatniej nocy goscie wygrali 5-1!

Komentarz

Czerkawski znowu strzelil bramke ale niestety Islanders przegrali z Atlanta 4-3 8-
                niezly mecz

Komentarz

Szkoda że Legia nie ma sekcji Hokejowej wiem że kiedyś grała jakaś drużyna w Warszawie pod jakąś nazwą i miała nawet być przyłączona do Legii ale to dawne czasy , a wogóle co ja będę porównywać NHL do ligi polskiej Hokeja na lodzie.
                  LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
                  FOREVER

Komentarz

w wyborczej w programie w piątek był wywiad z kmitą i powiedział że będą relacje ze spotkań nhl w otwartym polsacie :klask:

Komentarz

Ja się interesuję. Kibicuję Colorado Avalanche...
                      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

...
                        Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Adis
                          Zamieszczone przez Mini
                          w wyborczej w programie w piątek był wywiad z kmitą i powiedział że będą relacje ze spotkań nhl w otwartym polsacie :klask:
                          8- 8- 8- 8- To pewne...????? '8 :klask: iwo5:
                          Nareszczie...
                          Chicago Blackhawks Rulezzz
                          ale głównie Islanders. powiedział że z badań wynika ze poranne retransmisje spotkań ogląda tyle ludu co średni mecz bundesligi i się opłaca.tym bardziej ze zapłacili 100 tys dolarów za sezon. kilka lat temu nie chcieli kupowac bo firma żadała 500-700 tys.
                          w tygodniu na Psport jest z 5-6 relacji więc jakby chociaż 2-3 na tydzień były w otwartym to by było dobrze.

a Detroit coraz gorzej idzie.

Komentarz

...
                            Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ja swego czasu chodzilem na mecze Caps'ow i nie sadze zeby byli oni 'najgorsza druzyna w lidze' . Niestety teraz nawet nie ogladam za bardzo skrotow bo nie mam gdzie.

Komentarz

Pracuję...
                              X