Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

11 kolejka I ligi

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 11 kolejka I ligi

...
    Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

No to w czwartek, mam nadzieję, się okaże co wart jest beniaminek z Łęcznej! :>

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
      Szymkowiak nie będzie grał to pewnie tylko trójkę dostaną 8- , a serio to sam jestem ciekawy tego meczu. Wiślacy pewnie będą nabuzowani po wyczynach Ryszki to troszku się zepną na Łęczną.

Komentarz

Zamieszczone przez legart
        Zamieszczone przez Beny
        Szymkowiak nie będzie grał to pewnie tylko trójkę dostaną 8- , a serio to sam jestem ciekawy tego meczu. Wiślacy pewnie będą nabuzowani po wyczynach Ryszki to troszku się zepną na Łęczną.
        I szczerze powiedziawszy tego im życzę! Trzeba sprowadzić Łęczną na ziemię, bo za dużo podskakuje! W dodatku fartem! A Wisła? Hmm, zdąży jeszcze stracić parę punktów! '8

Komentarz

ja też mam już dosyc tego farta Łecznej ile można tak farcic? Wisła im skopie tyłek ! co do innych meczów ta pewnie Lech wygra mecz ze Świtem, dobrze by było jak by sie mecz Amica -Gks skonczył wygrana gosci lub remisem
          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

moze sie nam poszczesci i okaze sie ze własnie w czwartek górnik bedzie w swej szczytowej formie, w formie jaka sie trafia tylko raz i to własnie wtedy fajnie by było jakby skopali tyłeczek pewnej druzynki z grodu k.
            Legia Warszawa
            "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Zamieszczone przez Ewelina
              moze sie nam poszczesci i okaze sie ze własnie w czwartek górnik bedzie w swej szczytowej formie, w formie jaka sie trafia tylko raz i to własnie wtedy fajnie by było jakby skopali tyłeczek pewnej druzynki z grodu k.
              Ja tam bym wolał remis, ale wtedy Łęczna będzie już w totalnej ekstazie
              "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Komentarz

Nie ma co sie łudzić, Górnik nie ma niestety szans w Krakowie, Wiślacy bedą chcieli sie zrechabilitować za ostatnią porażkę w Wodzisławiu.
                Trzymam za to mocno kciuki za Świt w meczu z Lechem, chociaz ostatnio Leszki są na fali i zrobią wszystko aby wygrać, ale z drugiej strony Swit bez zwyciestwa i gdzie jak gdzie ale wygrana w Poznaniu, zawsze smakuje wybornie.
                Ciekawy tez jestem wyniku w Płocku? Ciekawe ile też bedzie kibiców z Łodzi? Ja stawiam na remis w tym meczu, no i mam nadzieje że Polkowice wygrają mecz w najbliższej kolejce, dlatego że jakoś tak nie darzę sympatią ich najbliższych rywali.
                Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

Strasznie boję się Wisły, jak sie Szymkowiak zdenerwuje to sędziego zajebie, górników z Łęcznej opluje a ja nie moge patrzeć na brutalność w telewizji. Juz mam dość tego.... dlatego nie chce tej brutalnej wisły , fuuu.
                  Legia z Groclinem wygra bo to dobra drużyna a Groclin nie wie jakie ma szczęście , że chociaż dotkną murawy naszego stadionu. Ale będzie piękny mecz, piękny, już się nie mogę doczekać.... Tyle wzruszeń , chyba się popłaczę. A czarne koszule, teraz już z supernowoczesnym stadionem z dostępem do prądu to już mogą wygrać z każdym.....
                  http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
                  LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

Muszą być trzy punkty z Łęczną.
                    Myslę że Henry wystawi Piotrka zamiast Wilkołaka z Brazyli.
                    A Legia - Dyskobolia - jesli Groclin nie wygra to na dobre pozegna się z czołówką - a gniew Drzymały będzię straszny - podpali Grodzisk i wszystkie wozy
                    Więc stawiam 2-1 dla Dyskobolii.
                    Ewelina co ty tak nie lubisz Wisły?
                    Pamietaj że w grudniu mamy Bartka.
                    Pozdrawiam
                    Powstanie Warszawskie jest dla mnie święte.

Komentarz

Zamieszczone przez HAUBICA
                      Pozdrawiam
                      oj podaj choc jeden powod dla którego miałabym Wisłe lubic.. ja nie widze zadnego a powodów do antypatii jest wiele

a Bartka sobie mozecie miec, wszystko mi jest jedno

Pozdrawiam Twa postac miło ze jestes logiczny (mało takich Wislaków jest )

a zeby było w temacie to dodam ze Legia wygra 2-1 z Groclinem a nie Groclin z Legia poprzestawiałes cyferki troche
                      Legia Warszawa
                      "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Zamieszczone przez Ewelina
                        Zamieszczone przez HAUBICA
                        Pozdrawiam
                        oj podaj choc jeden powod dla którego miałabym wisłe lubic.. ja nie widze zadnego a powodów do antypatii jest wiele

a Bartka sobie mozecie miec, wszystko mi jest jedno

Pozdrawiam Twa postac miło ze jestes logiczny (mało takich Wislaków jest )

a zeby było w temacie to dodam ze Legia wygra 2-1 z Groclinem a nie Groclin z Legia poprzestawiałes cyferki troche
                        Logiczny? Mysałem ze nieuprzedzony. Trudno zeby Legioniscie wmawiać ze jest Wislakiem i na odwrót. Pozatym trzeba się szanować - agresja jest niepotrzebna. Piłka to nie wszytko - to tylko rodzaj rozrywki za którą płacimy cięzkie pieniadze.

Komentarz

...

Komentarz

No tak - Odra wypruła flaki z Wisłą a teraz przegrywa już 0-3 z Górnikiem - klasyka....

Komentarz

...

Komentarz

Pracuję...
                              X