Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Euro 2016

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Jeśli było pisane na tym forum, bądź informacja już gdzieś śmigała, to przeoczyłem - więc pytam. Czy coś zostało już zdecydowane w sprawie meczu Serbia v Albania? Jeśli nie, to czy jest jakiś termin decyzji etc.?

Komentarz

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
      Jeśli było pisane na tym forum, bądź informacja już gdzieś śmigała, to przeoczyłem - więc pytam. Czy coś zostało już zdecydowane w sprawie meczu Serbia v Albania? Jeśli nie, to czy jest jakiś termin decyzji etc.?
      Serbia wygrywa 3-0 walkowerem oraz zostaje ukarana odjęciem 3 punktów. Do tego kara dla jednych i drugich po 100 tysięcy.

Komentarz

Wypada dodać, że Serbia dwa najbliższe mecze (Dania i Armenia) przy pustych trybunach.
        Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

Dzięki za info Panowie.

Komentarz

Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
            Zastanawia mnie fakt, że większość czołowych reprezentacji zaliczyła już jakieś wpadki.
            Nie wiem czy to (jak ferują media) zmęczenie po mundialu, czy po prostu są tak pewni swego, że lżej traktują te pierwsze mecze (?).

grupa A: Holandia 3 punkty po 3 meczach; Turcja 1 (Turki taki piach grają, czy to "przypadek"
            B: Belgia za Izraelem
            C: Hiszpanie dostali już od Słowaków
            D:
            E: Szwajcaria 2 mecze 2 porażki, w bramkach 0-3
            F: Tu to chyba akurat wszystko się może zdarzyć
            G: Austria wyprzedza Ruskich i Szwecję
            H: No tu jakoś przewidywalnie
            I: Portugalia już po wpadce z Albanią
            Wpadki Holandii też mnie bardzo dziwią, ale większość pozostałych da się racjonalnie wytłumaczyć.

Belgia - Ma 4 punkty, ale ma za sobą teoretycznie najcięższy mecz w Bośni. Izrael ograł póki co Cypr i Andorę, więc drużyny, które raczej nie będą się liczyć w grze o awans. Tutaj większą niespodzianką jest dla mnie nędzna postawa Bośniaków, którzy mają ledwie 2 oczka po 3 meczach, a prócz Belgii grali z Cyprem i Walią.

Hiszpania - Każdy widział jak grała na mundialu, mają teraz ciężki okres i trzeba się przyzwyczajać, że czasem trafi im się wpadka. Poza tym Casillas puścił szmatę na Słowacji.

Szwajcaria - Mają za sobą, mecze z Anglią i ze Słowenią, czyli z teoretycznie najgorszymi rywalami w grupie. Akurat oba przegrali i nie jest to dla mnie żadną sensacją, bo przecież z Anglią przegrać to nie wstyd, a ze Słowenią na wyjeździe Szwajcarzy też nie byli jakimś murowanym faworytem.

Portugalia - Jakby prześledzić najnowszą historię eliminacji, to nie przypominam sobie, kiedy Portugalczycy załapali się ostatni raz do wielkiego turnieju bez gry w barażach, było to chyba przed Euro 2008. Oni zawsze dają dupy w eliminacjach, a to z Izraelem, a to z Irlandią Północną, zdarzył się nawet remisik w Liechtensteinie jakieś 10 lat temu.

Jak dla mnie jednak w grupie F to dzieją się spore cuda, napisałeś, że wszystko się tam może zdarzyć, faktycznie prócz Wysp Owczych grupa jest dość wyrównana, ale jednak 9 punktów Irlandii Północnej po meczach na Węgrzech i W Grecji to bardzo duża niespodzianka. Poza tym Grecy, którzy od lat uchodzą za symbol solidności mają ledwie punkcik po trzech meczach w tym dwóch u siebie i to już jest mi ciężko logicznie wyjaśnić.
            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

San Marino, Estonia, Malta - do tych potęg właśnie dołączyła Grecja. Tylko te patafiany umoczyły mecz u siebie o punkty z Wyspami Owczymi

Komentarz

Swietny mecz Szkotów z Irlandią, typowy brytyjski futbol pełen zaangażowania i walki na całym boisku. Dobrze się to oglądało i wynik też korzystny z punktu widzenia Polski.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                  Swietny mecz Szkotów z Irlandią, typowy brytyjski futbol pełen zaangażowania i walki na całym boisku. Dobrze się to oglądało i wynik też korzystny z punktu widzenia Polski.
                  Cholera wie, czy korzystny. W tej grupie poza Gibraltarem i Gruzją namieszać może każdy. Najpewniej każdy remis jest dla nas dobry, bo drużyny zdobywają łącznie 2 punkty, a nie 3.

Komentarz

Zamieszczone przez Mini Zobacz posta

San Marino, Estonia, Malta - do tych potęg właśnie dołączyła Grecja. Tylko te patafiany umoczyły mecz u siebie o punkty z Wyspami Owczymi
                    A najlepsze jest to, że to nie był jakiś wypadek przy pracy. Oglądałem skróty i Wyspy Owcze wjeżdżały w Greków jak w masło, mieli dwa słupki, jedną sam na sam. Grecy dopiero po golu się nieco obudzili, do tego czasu pełna dominacja Faroańczyków(?)

Komentarz

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                      Faroańczyków(?)
                      Farerowie wikipedia rzecze... choć pasterze powinno być też ok

Komentarz

Dzisiaj zabłysnęła Estonia remisując na wyjeździe z San Marino 0-0 i Mołdawia przegrywając u siebie z Lichtensteinem 0-1

Komentarz

Ojamaa w składzie i wszystko jasne

Komentarz

Warto dodać ze San Marino zdobyło swój 1 punkt w historii el. ME. Pewnie ostro świętują
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

W sumie ich 3 pkt w El.ME oraz MS

Komentarz

Dodatkowo Bułgaria po 1 z Maltą u siebie.

Komentarz

Pracuję...
                                X