Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Euro 2016

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Stal hartuje się w ogniu
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Widać ile znaczyło nasze zwycięstwo nad Giblartarem po zawstydzającej pierwszej połowie. Irlandia co chwila akcja za akcją i już po 50 minutach 6-0.

edit: Już 7 i raczej na jednocyfrowym wyniku to się nie zakończy.
      Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
        Widać ile znaczyło nasze zwycięstwo nad Giblartarem
        Mecz meczowi nierówny

PS
        Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Narzekamy na naszą reprezentacje, a Serbowie w spotkaniu z Armenią męczyli się niemiłosiernie i podejrzewam, że niektóre spotkania naszej I Ligi obfitują w większą jakość piłkarską. To mi się w głowie nie mieści, jak zespół, który jest naszpikowany gwiazdami może zagrać tak słaby mecz. Niezasłużony remis. Szczególnie, że Armenia w końcówce miała rzut karny i dobitkę, którą wybronił bramkarz. Jako ciekawostkę, wykonawcą był niejaki Pizzelli z ...FK Aktobe.

Komentarz

Zamieszczone przez Hyhyhy Zobacz posta
            To mi się w głowie nie mieści, jak zespół, który jest naszpikowany gwiazdami może zagrać tak słaby mecz.
            Ja to się już od dawna zastanawiam nad tym faktem. Przecież oni w ostatnich kilkunastu latach (XXI wiek) mieli mniejsze osiągnięcia niż nasza kadra, a weźmy na przykład Radovica - u nas byłby gwiazdą w kadrze, a oni go nawet nie powołują. Zresztą taki Ljuboja u nas pewnie by i dziś grał w kadrze (a ze dwa czy trzy lata temu to od niego by się skład zaczynał), natomiast w Serbii wiadomo. Mają inne gwiazdy, ale wyników coś nie bardzo.

Komentarz

Polska, Irlandia - główni faworyci grupy D

Komentarz

Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                Widać ile znaczyło nasze zwycięstwo nad Giblartarem po zawstydzającej pierwszej połowie. Irlandia co chwila akcja za akcją i już po 50 minutach 6-0.

edit: Już 7 i raczej na jednocyfrowym wyniku to się nie zakończy.
                Nie bardzo rozumiem, co poeta miał na myśli. My 7-0 na neutralnym, oni 7-0 u siebie. Jak dla mnie, to my wykręciliśmy lepszy wynik, bo u siebie się lepiej gra, niż na neutralnym, nieprawdaż?

Komentarz

Chyba chodziło o to, że po 50 minutach było już 6 a chwilę potem już 7 i zapewne Irlandia wlepiłaby więcej gdyby chciała, ale oni po prostu staneli i zaczeli kopać w poprzek.

Rosja - Mołdawia 1-1, w grupie prowadzi.... Austria dziwne rzeczy się dzieją!

Komentarz

Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                    Rosja - Mołdawia 1-1, w grupie prowadzi.... Austria dziwne rzeczy się dzieją!
                    Jak na razie Islandia - Holandia 2:0
                    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

jaja jak berety Islandia - Holandia 2-0 w 44 minucie... w Poznaniu rozgrzeszają Rumaka

Komentarz

Wiedziałem, że Islandczycy powalczą, ale nie spodziewałem się że pojadą Oranje bez straty gola. Naprawdę zagrali fenomenalny mecz, popełniając w sumie może dwa błędy w defensywie, gdyby jeszcze mieli lepsze wybory w kontrach, lub więcej szczęścia skończyłoby się 4-0. Chciałbym, żeby nasi tak zagrali kiedyś, wyrachowanie i perfekcja. Ten koleś z nr 22 Bardasson (?) naprawdę kocur przestawiał tych Holendrów jak chciał.
                        Jak byłem na Islandii poszedłem na mecz ligowy w Keflaviku grają naprawdę radosną piłkę i super na jeden kontakt, bramki które tam padają to naprawdę stadiony świata. Kibicuję im od tamtego czasu i widać stały postęp tym bardziej po zatrudnieniu Lagerbacka.

Komentarz

Zastanawia mnie fakt, że większość czołowych reprezentacji zaliczyła już jakieś wpadki.
                          Nie wiem czy to (jak ferują media) zmęczenie po mundialu, czy po prostu są tak pewni swego, że lżej traktują te pierwsze mecze (?).

grupa A: Holandia 3 punkty po 3 meczach; Turcja 1 (Turki taki piach grają, czy to "przypadek"
                          B: Belgia za Izraelem
                          C: Hiszpanie dostali już od Słowaków
                          D:
                          E: Szwajcaria 2 mecze 2 porażki, w bramkach 0-3
                          F: Tu to chyba akurat wszystko się może zdarzyć
                          G: Austria wyprzedza Ruskich i Szwecję
                          H: No tu jakoś przewidywalnie
                          I: Portugalia już po wpadce z Albanią

Komentarz

Akurat te eliminacje są tak skonstruowane, że do dwójki i tak awansują faworyci, a zostają jeszcze baraże z trzecich miejsc, więc nie ma spiny, aczkolwiek chciałbym, żeby na Euro zagrali Słowacy, Islandczycy itp.

Komentarz

Niemcy 1;1 prowadzimy w grupie !
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                                Niemcy 1;1 prowadzimy w grupie !
                                Przecież gdyby wygrali to i tak Polska byłaby na 1 miejscu, panie zarządzanie i marketing.
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X