Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mafioso Zobacz posta
    Ja chodziłem na Metallikę, AC/DC i Iron Maiden, które potem przenieśli niestety na Narodowy. Swoje doświadczenia z Bemowa czerpię z tego co było przed laty. Dużo bym dał, żeby wielkie koncerty na Bemowo wróciły bo zawsze wszystko brzmiało tam jak należy.

Benek pewnie gastronomia i toi-toie standardowo będą na miejscu. Z wodą polecam patent z korkiem, lepiej mieć swoją niż płacić standardowe w takich przypadkach 8 zł za 0,33 l.
    Z tym brzmieniem to też różnie bywało. O ile tuzy mogły liczyć na pełen wypas, to taki wschodzący dopiero wtedy Mastodon został strasznie zmasakrowany przez dźwiękowców.
    Aczkolwiek i tak o niebo lepiej wypadało to niż koncerty na Narodowym. Aż się boje jak Ironi tam wypadną ( choć na Stadionie Gwardii na dalszych sektorach brzmienie też było do dupy).
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Pytałem kiedyś o poradę, ale w końcu sam pochwalę się swoim osiągnięciem. Pozdro
      Załączone pliki

Komentarz

• Zamieszczone przez blazey-bialoleka Zobacz posta
        Pytałem kiedyś o poradę, ale w końcu sam pochwalę się swoim osiągnięciem. Pozdro
        Też mam to w planach, krzesełko już tyle lat leży. Pokażesz zdjęcie od spodu?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kubar Zobacz posta

Też mam to w planach, krzesełko już tyle lat leży. Pokażesz zdjęcie od spodu?
          Klej K2 nie udźwignął ciężaru więc skończyło się na spawaniu.
          Załączone pliki

Komentarz

• Panowie mam w szafie kilka naszych gadżetów (koszulki, dwie bluzy, spodnie dresowe), które po zgubieniu kilku nadprogramowych kilogramów nijak na mnie nie pasują. Wystawiać ich na sprzedaż nie będę, więc zapytam czy znacie może kogoś z naszego środowiska, komu mogłoby się to przydać? Rozmiar XL więc na mnie mocno to już wisi, a rzeczy nie są jakoś bardzo znoszone i poniszczone, także tak po ludzku ich szkoda, bo można dać im drugie życie.

Komentarz

• Cześć.Szukam jeszcze jednego szalika "Boże Chroń Fanatyków" Ma ktoś odsprzedać?

Komentarz

• Serwus. Znajdę tu kogoś kto lubi sobie popstrykać na rowerze? Niestety smartfon nie spełnia już , moich wymagań , więc przydałoby się coś kompaktowego.
                Myślałem o aparacie cyfrowym lub bezlusterkowcu ale trochę tego jest. Póki co moje oko zatrzymało się na:
                Sony DSC-RX100 III
                Canon GX7 III

Miał ktoś z nimi styczność? Może ktoś coś poleci sprawdzonego?? Chciałbym się zmieśćić w 4k i zależy mi na zoomie jak i na troszkę lepszej jakośći jak przy okazji smartfona.
                Z góry dziękuje! dobrej niedzieli

Komentarz

• Kupię dużą ilość vlepek związanych z (L)egią Warszawa.
                  Zapraszam zainteresowanych do kontaktu z pełną ofertą na e-mail: [email protected]

Komentarz

• Ma ktoś może konto na Adresowo.pl? Portal życzy sobie wykupienia konta żeby dostać numer do ogłoszeniodawcy. Ceny trochę z dupy, żeby dostać jeden telefon.

Komentarz

• https://www.vinted.pl/mezczyzni/ubra...ar-xl-stan-bdb

Mam do zaoferowania bluze w stanie bardzo dobrym, od samego początku gdy ją otrzymałem była na mnie za duża

Sprzedam lub chętnie wymienie na inną bluzę w rozmiarze L również w stanie bardzo dobrym

Komentarz

• Sprzedam koszulkę retro z ostatniej produkcji. Nowa, czysta, w folii. Na karczku żyletka. Rozmiar M. 70zł. Zapraszam na priv.

Komentarz

• Mam do sprzedania 6 biletów na koncert Bocellego w piątek na Narodowym. Sektor D20, rząd 28. Mogę sprzedać wszystkie na raz, pojedynczo albo np. dwa czy trzy. Chcę się wyzbyć, bo inaczej się zmarnują. Cena nominalna 399, puszczę za 300. Nie są imienne.
                          Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Czy ktoś z karnetem chciałby odstąpić lub ew. odsprzedać kod do zakupy biletów na Szachtara ? Byłbym wdzięczny wielce.

Komentarz

Pracuję...
                            X