Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy ktoś ma jakąś ogólna informację czy/jak się zmieniły czynsze najmu w Warszawie w ciągu ostatniego roku? (po tym jak 1-1,5 roku temu w pandemi spadły/wyhamowały wzrost)
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Lacoste Giron, nieużywane, kupione na zalando longue.
      takie jak tu: Lacoste GIRON - Sneakersy niskie - white/red/biały - Zalando.pl
      Rozmiar 46, długość wkładki w cm pewnie około 29,5. Odbiór osobisty, Okęcie.
      Aktualne do poniedziałku wieczorem, potem zwracam do sklepu.

200 zł

Ostatnio edytowany przez ZwykłyCzłowiek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ktoś ma na sprzedaż czapkę Mocno Legia??

Komentarz

• Panowie,
          korzystacie z aplikacji/sklepu online do zamawiania zakupów.
          Jak tak to której ? Nie robi mi różnicy czy to będzie któryś z dyskontów czy marketów. Bardziej chodzi mi o asortyment, jakość ( głównie) owoców i warzyw.
          Mianowicie przy próbie zamówienia przez Glovo z Bieronki wyłączyło mi aplikację, bo przy +100 produktach zaczęła mieć problemy wydajnościowe, w Auchan jakiś mocno niepełny asortyment. W jakimś kolejnym ceny + 10 procent.

Komentarz

• Witam forumowiczów. Od jutra na allegro pojawią się bardzo ciekawe i rzadkie pamiątki. Zapraszam!

Komentarz

• Komentarz

• Gdzie w Warszawie dostanę dobry kurs waluty? Chcę sprzedać franki szwajcarskie.

Komentarz

• Odkupię czapkę z wyjazdu do Zabrza. Jak coś to priv

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                    Panowie,
                    korzystacie z aplikacji/sklepu online do zamawiania zakupów.
                    Jak tak to której ? Nie robi mi różnicy czy to będzie któryś z dyskontów czy marketów. Bardziej chodzi mi o asortyment, jakość ( głównie) owoców i warzyw.
                    Mianowicie przy próbie zamówienia przez Glovo z Bieronki wyłączyło mi aplikację, bo przy +100 produktach zaczęła mieć problemy wydajnościowe, w Auchan jakiś mocno niepełny asortyment. W jakimś kolejnym ceny + 10 procent.
                    Korzystam z frisco. Zadowolony jestem bardzo i już nie wrócę do latania po sklepach . Jakość warzyw i owoców zadowalająca i to czasem bardzo. Polecę od siebie nabiał firmy „ Ziembiński” , taki twaróg biały po prostu pychaaaaaaaaaaa

Ostatnio edytowany przez tylko_Legia_; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Mam prośbę - pierwszy raz w życiu wrzucam link do zrzutka.pl, ale jest szansa na uratowanie psa mojej bardzo dobrej znajomej. Każda złotówka się liczy - https://zrzutka.pl/abm7nn

Z góry dzięki!

Komentarz

Pracuję...
                      X