Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Taki chvj jak go dostaniesz za taką pisownię.
    q[-_-]p

Komentarz

• Planuje postawić przed domem maszt na flagę o wysokości 6 - 6,5m. Czy takie aluminowe jakie znajduje w google czy allegro po 200-300zl dadza radę? Na Mazowszu halny nie grozi ale potrafi czasem zawiać.

Może ktos kupował, ma doświadczenie i pomoże nie przepłacać, ale też nie kupować dwa razy (raz tanio a raz dobrze)

Komentarz

• Wszystko to kwestia fundamentu jaki zastosujesz pod maszt.

Komentarz

• Cześć. Przesyłam poniżej apel mojej siostry - sprawa jest dosłownie kwestią "życia i śmierci ". Za pomoc w jakiejkolwiek postaci, dziękuję Wam w swoim i jej imieniu z całego serca.

Kochani POMOCY

Nigdy nie zabiegałam o rozgłos, ale tym razem jest to sprawa życia nienarodzonego jeszcze dziecka!
          Przyszedł u mnie taki trudny czas, że muszę prosić Was o POMOC W RATOWANIU ŻYCIA MOJEGO SYNKA NIKODEMA, który ma przyjść na świat w listopadzie ze złożoną bardzo rzadką złożoną WADĄ SERCA
          Skomplikowanej operacji zgodził się podjąć wybitny kardiochirurg Edward Malec ratujący maluchy w niemieckiej klinice w Munster. Na początku listopada powinnam być już w Niemczech. Maluch aby żyć musi przejść operację w pierwszych dobach życia, w przeciwnym wypadku umrze.
          Proszę o udostępnianie, nagłaśnianie, a kto może o wpłatę nawet drobnej kwoty. Musi być o nas GŁOŚNO czasu mamy mało, a kwota ogromna, prawie pół miliona złotych !!! Wszelka pomoc jest na wagę złota.
          Poniżej podaję informacje na temat zbiórki celowej przez fundację COR INFANTIS i SIĘ POMAGA oraz facebookowej strony Nikodema
          Link do płatności online:

Fundacja SiePomaga:
          https://www.siepomaga.pl/serduszko-nikosia

Dane do przelewu tradycyjnego:
          Fundacja COR INFANTIS
          Ul. Nałęczowska 24, 20-701 Lublin
          Nr konta do przelewu: 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150
          W tytule przelewu: Nikodem Jałowiecki

Fanpage Nikodema „Serduszko Nikodema – Nikodem Jałowiecki”
          https://www.facebook.com/Serduszko-Nikodema-Nikodem-Ja%C5%82owiecki-107021155071875

tears of the dragon...

Komentarz

• Zamieszczone przez KZG_DDZ Zobacz posta
            Wszystko to kwestia fundamentu jaki zastosujesz pod maszt.
            Wykonam normalną stopę. Może nie jakoś bardzo szeroką ale głeboką na jakiś metr, zazbrojoną, dobry beton itd.. o fundament się nie boję. Chodzi raczej o jakość tych aluminiowych masztów.

Komentarz

• przeklejam bo nieuważnie przysypałem pierdołą poważny wpis

Versavell
              Cześć. Przesyłam poniżej apel mojej siostry - sprawa jest dosłownie kwestią "życia i śmierci ". Za pomoc w jakiejkolwiek postaci, dziękuję Wam w swoim i jej imieniu z całego serca.

Kochani POMOCY

Nigdy nie zabiegałam o rozgłos, ale tym razem jest to sprawa życia nienarodzonego jeszcze dziecka!
              Przyszedł u mnie taki trudny czas, że muszę prosić Was o POMOC W RATOWANIU ŻYCIA MOJEGO SYNKA NIKODEMA, który ma przyjść na świat w listopadzie ze złożoną bardzo rzadką złożoną WADĄ SERCA
              Skomplikowanej operacji zgodził się podjąć wybitny kardiochirurg Edward Malec ratujący maluchy w niemieckiej klinice w Munster. Na początku listopada powinnam być już w Niemczech. Maluch aby żyć musi przejść operację w pierwszych dobach życia, w przeciwnym wypadku umrze.
              Proszę o udostępnianie, nagłaśnianie, a kto może o wpłatę nawet drobnej kwoty. Musi być o nas GŁOŚNO czasu mamy mało, a kwota ogromna, prawie pół miliona złotych !!! Wszelka pomoc jest na wagę złota.
              Poniżej podaję informacje na temat zbiórki celowej przez fundację COR INFANTIS i SIĘ POMAGA oraz facebookowej strony Nikodema
              Link do płatności online:

Fundacja SiePomaga:
              https://www.siepomaga.pl/serduszko-nikosia

Dane do przelewu tradycyjnego:
              Fundacja COR INFANTIS
              Ul. Nałęczowska 24, 20-701 Lublin
              Nr konta do przelewu: 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150
              W tytule przelewu: Nikodem Jałowiecki

Fanpage Nikodema „Serduszko Nikodema – Nikodem Jałowiecki”
              https://www.facebook.com/Serduszko-Nikodema-Nikodem-Ja%C5%82owiecki-107021155071875

Komentarz

• Poszukuję czapki zimowej mocno Legia, ktoś ma jeszcze nówkę?

Komentarz

• Zamieszczone przez patryk1916 Zobacz posta
                  Poszukuję czapki zimowej mocno Legia, ktoś ma jeszcze nówkę?
                  Ja również takiej szukam więc podbijam temacik

Komentarz

• Zapytam i tutaj

Zadzwonił do mnie na komórkę koleś z Wlk. Brytanii (Kamil Rpalski) i zaczął opowiadać, że jego firma (Blockchain) zamknęła jakieś moje transakcje, jest jakieś podsumowanie i należą mi się jakieś środki i zaczął cos mówić o kurcie Bitcoina… Zapytałem dlaczego dzwoni z UK – powiedział, że tam mają siedzibę. Gdy powiedziałem, że nic z nimi nie podpisywałem to zaczął coś kręcić o jakimś transferze i o giełdzie. Nie dałem mu dokończyć co tak naprawdę chciał (w sumie błąd), poprosiłem o przysłanie jakiegoś potwierdzenia co mnie z nimi łączy. Odmówił przysłania pocztą, zapowiedział przysłanie maila i ma zadzwonić za dwa dni. O adres mailowy nawet nie zapytał, a za klika minut dostałem mail jak poniżej z adresu w domenie: ....@bitelitgroup.com
                    Dodam, że z żadnymi kryptowalutami nigdy nic nie miałem wspólnego – przynajmniej świadomie, bo pamiętam, że na starym kompie przy uruchamianiu seriali z jakichś dziwnych platform wyskakiwały mi jakieś strony/komunikaty o kopaniu kryptowalut. Ale nie podawałem tam numeru telefonu, maila ani nazwiska. On tez coś wspomniał o giełdzie – na GPW grałem przez krótki czas wiele lat temu, przez konto w banku.
                    Czy ktoś ma pojęcie o co w tym biega? Czy mam z tym kolesiem w ogóle rozmawiać/o co go zapytać? Nie chciałbym się wpakować w jakieś gówno.

MAIL:
                    Recipient/Odbiorca: ……[TU PRAWIDŁOWE IMIĘ I NAZWISKO]……………

Session expired/Data zamknięcia: 09\10\2021
                    Total estimated profit/Kwota wygenerowanego zysku: 3.69876567 BTC
                    Customer profit/Zysk konsumenta: 0.30000000 BTC
                    Customer procent/Odsetek konsumencki: 10%
                    Wallet type/Typ portfelu: Wewnętrzny

Wallet address/adres portfelu:
                    [TU BYŁ LINK DO STRONY BLOCKCHAIN.COM, NA KTÓREJ JEST JAKIES PODSUMOWANIE TRZECH TRANSKACJI Z LAT 2017-2018 Z KTÓRYCH WYCHODZĄ WW. KWOTY)

Po ukończeniu handlu automatycznego w dniu 09\10\2021 został wygenerowany zysk w wysokości 3.69876567 BTC w algorytmie systemowym grupy handlowej.
                    W nawiązaniu do tej wiadomości informuje Pana o próbie kontaktu telefonicznego w sprawie wypłaty lub reinwestycji środków w wysokości 10% zgodnie z zaakceptowanego przez Pana regulaminu na stronie platformy handlowej.

Customer Service,
                    Blockchain Luxembourg SA
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• I prawdopodobnie zaproponuje Ci żebyś spiął z nim TeamViewer'a albo coś podobnego i on Ci już wszystko "skonfiguruje" i "prześle zdalnie" - czytaj: opierdoli konto . Przynajmniej o takim scenariuszu słyszałem. Do mnie też jakiś czas temu dzwoniła jakaś wschodnioakcentowa pani i mi tłumaczyła, że zamykają moje konto z powodu nieużywania, i mam tam 0,15 BTC i co oni mają z tym zrobić. A identyfikowała mnie po nazwisku i po mailu, o którym wiem, że był w bazie ukradzionej morele.net, i który już mają chyba wszystkie spamiarnie na świecie. Ale widzę, że u Ciebie ponad 3 BTC, wyżej Cię cenią xD

Ogólnie raczej bym się nie przejmował, natomiast raczej warto upewnić się, że na tego maila nie masz zarejestrowanych jakichś istotnych kont (konto w banku, konto na portalu Rady Języka Polskiego, itp)
                      Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Problem już wyjaśnił w temacie o giełdzie Alek , ale wrzucę też tutaj link w celach ostrzegawczo-edukacyjnych.
                        https://kryptowaluty.info.pl/dzwoni-...ieraj-to-scam/
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Witam.Mam do sprzedania wejściówki na mecze ze Napoli i Spartakiem.Zapraszam do kontaktu pod ne.tel.796312508

Komentarz

Pracuję...
                          X