Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sprzedam bluzę ACAB Hooligans czarną rozmiar L z unikatowymi zakończeniami rękawa używanymi w sportach walki. Cena 30 zł.

Komentarz

• Witam,
      mam nr na kartę w Erze i chciałbym go przenieść do Orange i w związku z tym mam parę pytań ,jakby ktoś się orientował w ofercie prosiłbym o kontakt.
      "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

• biała kurtka ninja:
        http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2689427058
        Nie ustanę w walce, wciąż jestem sobą
        Wierzę w prawdę, honor i serbskie Kosowo.

Komentarz

• Orientuje się ktoś czy w Imoli można rozłożyć cenę na raty ?
          Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
          spędzić go lub wykorzystać.
          James Arthur Ray

Komentarz

• Zamieszczone przez Rawo Zobacz posta
            Witam,
            mam nr na kartę w Erze i chciałbym go przenieść do Orange i w związku z tym mam parę pytań ,jakby ktoś się orientował w ofercie prosiłbym o kontakt.

Rejestrujesz kartę w T-Mobile na siebie, idziesz do salonu Orange i mówisz, że chcesz do nich przenieść nr na kartę albo abonament czy mixa. Kwestia jest taka, że przy przenoszeniu musi być zgodność danych. Tam masz na firmę prepaid'a, to w drugiej sieci też musisz przenieść na firmę. Jak indywidualny klient tam, to i indywidualny tu. No i oczywiście tak jak wspomniałem powyżej - zgodność danych osobowych.

Ps. Chyba, że chcesz coś konkretnego się dowiedzieć, to mógłbym Ci co nieco napisać, ale napisz co chcesz wiedzieć.
            "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
            hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez brilant Zobacz posta
              Orientuje się ktoś czy w Imoli można rozłożyć cenę na raty ?
              Można.

Dla tych osób, które nie mają możliwości w momencie zapisu opłacenia pełnej kwoty za szkolenie proponujemy
              rozłożenie płatności na raty:
              • w momencie zapisu należy wpłacić min. 700 zł,
              • resztę wpłacamy w czasie trwania kursu
              • raty są nieoprocentowane
              • w czasie spłat gwarantujemy niezmienność cen!
              Wszystko masz na: http://www.imola.com.pl/
              Szybki jak wiatr, spokojny jak las, zachłanny jak ogień, nieruchomy jak góra.

Komentarz

• Jutro na 14 muszę być w szpitalu na Madalińskiego. Orientuje się ktoś jak wygląda w tych godzinach sytuacja z zaparkowaniem fury? Lub gdzie ewentualnie najlepiej przystanąć? Zawsze jeździłem autobusem ale jutro muszę jechać tam autem.

Komentarz

• sprzedam Alfa romeo 155

Witam . Mam do sprzedania Alfa Romeo 155 1.7 twin spark kolor czarny . benzyna + gaz(sekwencja montowana fabrycznie ) , przebieg 265000 km cena 3100 pln do negocjacji, ewentualne pytania kierujcie na pw

Komentarz

• Szukam mieszkania 2 pokoje lub w ostatecznosci kawalerka (ale nie 12m2) na Bemowie/Woli/Mokotowie, w sumie nie musi to byc super nowoczesne mieszkanie, byle okna byly szczelne nawet mogloby byc bez mebli generalnie. Drugi pokoik moze byc maly. Dla malzenstwa. Zamieszkanie od 11.2012 lub najpozniej od stycznia. Gdyby ktos cos mial to dajcie PW. Jakby kto pytal mieszkanie dla mnie.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez Urban Zobacz posta
                      Jutro na 14 muszę być w szpitalu na Madalińskiego. Orientuje się ktoś jak wygląda w tych godzinach sytuacja z zaparkowaniem fury? Lub gdzie ewentualnie najlepiej przystanąć? Zawsze jeździłem autobusem ale jutro muszę jechać tam autem.
                      Jest parking na terenie szpitala (płatny, ale niedrogi), a wszystko dookoła to strefa płatnego parkowania.

Komentarz

• Orientuje się ktoś jak najlepiej podpisać umowę z vectrą? Punkt na mieście/konsultant ("opiekun budynku") czy strona www?

Komentarz

• Zamieszczone przez Andd GCW Zobacz posta
                          Orientuje się ktoś jak najlepiej podpisać umowę z vectrą? Punkt na mieście/konsultant ("opiekun budynku") czy strona www?
                          Opiekun budynku, czy jak to tam nazwałeś , przychodzi spanikowany kolo , podpisujesz papiery i chula ...ale cały myk polega na tym zeby się z instalatorem dogadać ja (znaczy moja żona , bo ja TV nie oglądam) juz od roku na wszystkich kanałach śmiga ...a umowa na podstawie leci
                          ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
                          Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
                          I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
                          Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Komentarz

• Ma ktoś książkę "Stadiony w ogniu" lub "Jestem kibolem" i chciałby pożyczyć?

Komentarz

• ja mam "stadiony w ogniu" tylko musiałbym poszukać ;-)
                              "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
                              skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

Komentarz

• Zamieszczone przez pepe_jest_ok Zobacz posta
                                Czy to jest jakaś zorganizowana akcja?
                                http://allegro.pl/kominiarka-legia-w...688721448.html

Czy to kolejna Matka Boska Łazienkowska? Cena kosmiczna skoro NS'om wystarczyło 25 PLN i jeszcze zostawało na działalność ULTRAS to ju trochę hardcore'm trąci.
                                Człowiek "namierzony", sprawa załatwiona. Dzięki.
                                Piłka Nożna dla Bandytów !

Komentarz

Pracuję...
                                X