Mikołajki na Legii

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dawid_k
    Legionista
    • 11.2018
    • 15

    Mikołajki na Legii

    Szanowni kibice, ja wiem, że się nie znamy, że jestem dla Was obojętny. Tylko w tym wszystkim chodzi nie o mnie a o moje dziecko. Ale do rzeczy mam śmiertelnie chorego syna, z dnia na dzień jest gorzej, idą święta.. nie chcę nawet myśleć co się może stać. NASZA kasa świeci pustkami. Rehabilitacje, leki itp pochłaniają mnóstwo środków. Chciałbym mieć do Was jedna prośbę. Kwota do uzbierania jest kolosalna, ale może zechcielibyście pomóc, tak z głębi serca. Może jakiś kontakt macie do wpływowych ludzi.. Razem z żoną dzień w dzień prowadzimy nierówną walkę z chorobą syna. Sami nic więcej nie zrobimy. Bardzo was prosimy - pomóżcie. Nie krępujcie się wpłacać nawet złotówki

    Do zakończenia zbiórki pozostało 12 dni, wiem że nie powinienem pisać, ale z żoną tracimy nadzieję na jej powodzenie..

    Pomóżcie nam ją odzyskać

    POMÓŻ WPŁACAJĄC JAKIKOLWIEK DATEK
  • dawid_k
    Legionista
    • 11.2018
    • 15

    #2
    PILNE

    Panowie 10/20zł to stosunkowo mała kwotę

    Prosimy o jakiekolwiek wpłaty na ratunek Mateuszowi

    Społeczność Legii liczy się w setkach tysiecy jesli nie milionie.
    Gdyby, chociaż co drugi z Was wpłacił cokolwiek, zbiórka by się zakończyła.

    Trzeba pamiętać, że w szeregach kibiców Legii jest mnóstwo przedsiębiorców!

    Kochani, może Wy okażecie serce i ruszy Was sumienie?

    Pozdrawiam wszystkich


    Jesli ktos nie wie co to za choroba - przytocze w skrocie.

    Codziennie zastanawiamy się czy zdążymy zakupić Mateuszowi ten asystor kaszlu..

    Komentarz

    • dawid_k
      Legionista
      • 11.2018
      • 15

      #3
      Mikołajki na Legii

      Kwota do uzbierania jest kolosalna, ale moze zechcialbyście pomóc, tak z glebi serca. Razem z żoną dzień w dzień prowadzimy nierówną walkę z chorobą syna. Sami nic więcej nie zrobimy. Bardzo was prosimy - pomóżcie.

      POMOC


      Koledzy i koleżanki.

      Zbiórka kończy się 6.12.2018 czyli dokładnie w Mikołajki.
      Pomóżcie wpłatami i zróbcie NAJPIĘKNIEJSZY prezent na Mikołaja dziecku.

      🌲🌲🌲🎁

      Komentarz

      • mOFMC
        Administrator
        • 05.2004
        • 2453

        #4
        Założyłeś temat już wcześniej, który przeniosłem do odpowiedniego działu. Kolejnych nie trzeba. Rozumiemy trudną sytuację, ale jeden temat w odpowiednim do tego miejscu wystarczy.
        Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

        Komentarz

        • klochxx
          Czerwona kartka
          • 03.2018
          • 177

          #5
          Nie chce być ****** ale to podlatuje pod zwykłe oszustwo.

          Dawid Konieczny tutaj zbiera na syna.
          Tutaj zbierał na budowę domu - https://zrzutka.pl/bhwwmf
          Tutaj na spłatę długów - https://zrzutka.pl/j3p2rp
          Tutaj na wadę wrodzoną u Zuzanny - https://zrzutka.pl/78mebw




          Spamował tutaj po kilka postów dziennie tyle, że wtedy to było inne dziecko ....

          Komentarz

          • księciuniu
            Gintleman
            • 10.2010
            • 21001

            #6
            Właśnie ta natarczywość teraz kojarzyła mi się z tą zbiórką na jakąś dziewczynkę jakiś czas temu; a wtedy to chyba nawet coś wpłaciłem
            Lubię sobie jebnąć posta.

            „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

            Komentarz

            • Raczej
              Lubelak
              • 02.2009
              • 4896

              #7
              Zamieszczone przez klochxx
              Spamował tutaj po kilka postów dziennie tyle, że wtedy to było inne dziecko ....
              Nie chciało mi się na to odpowiadać tutaj żeby nie wyjść na zimnego sukinsyyna ale sama forma prośby jest co najmniej dziwna.
              Nie napisane nic o sobie, o dziecku, co to za choroba, jakaś historia, cokolwiek żeby człowieka jakoś przekonać a tu tylko DAJ DAJ DAJ. A najlepsze jest to, że czeka na te wpłaty przeprowadzane za pomocą telepatii bo ja jakoś nie dostrzegłem nigdzie żadnego konta
              Takie cuda to ja omijam szerokim łukiem, oszustów i naciągaczy pełno dookoła ale ten tuja to jakiś amator w tym temacie.

              Komentarz

              Pracuję...