Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ratujcie Szymona

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ratujcie Szymona

Zakładam nowy temat, żeby informacja szybko nie zniknęła.

Nie wiem czy słyszeliście o całym zamieszaniu, ale w skrócie chodzi o sytuację dziecka, nad którym znęca się matka, a prokuratura nie chce nic z tym zrobić.

Komentarz ojca
    Jest to pierwsze, jedno z najbardziej drastycznych nagrań ze znęcania się mojej żony nad moim synem Szymonem. Sprawa była w prokuraturze, prokurator umywa ręce..
    Nagrania te nie zostały zamieszczone z celem zniesławienia mojej żony, a w celu ujawnienia prawdy, z prośbą o pomoc..

" postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie: fizycznego i psychicznego znęcania się nad Szymonem J. poprzez bicie po twarzy i pośladkach, zmuszanie krzykiem do określonego zachowania oraz używanie wulgaryzmów w okresie od stycznia 2008 do stycznia 2011, tj. o czyn z art.207 par.1 KK - na podstawie artykułu 17 par.1 pkt 1 kpk - wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu."

Podpierając się tym postanowieniem, przedstawiam opinii publicznej sceny z życia Szymona, kiedy to jego nieobliczalna matka znęca się nad nim fizycznie i psychicznie. Wg prokuratury przedstawione przeze mnie tutaj nagrania nie zawierają treści wulgarnych ani przemocy. W myśl prokuratury, upublicznienie tego nie stanowi łamania prawa.
    Ogólne wydarzenie na Facebooku:
    http://www.facebook.com/#!/event.php...t=event_invite
    Link do petycji do rzecznika praw dziecka dla tych którzy nie posiadają konta na Facebooku:
    http://www.petycje.pl/6718
    Wiadomośći i komentarze na wykopie:
    http://www.wykop.pl/link/654991/znec...kiem-nagranie/

Myślę, że warto próbować pomóc i nagłaśniać sprawę.
    Warto podkleić, lecz jeśli modowie uznają, że temat jest zbędny niech skasują bądź przeniosą gdzieś zawartość.
    Ostatnio edytowany przez Cielo; [ARG:4 UNDEFINED].
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

o to kur,wa *******.ona...

Komentarz

tragedia..

http://www.youtube.com/watch?v=6CbrT...el_video_title

Ona jest psychiczna
      "jeżeli nie wiesz po co żyjesz, znajdz coś, za co warto umrzeć"

https://www.youtube.com/user/artur17socho

Komentarz

"... ty skurwysynu..."
        Trafiła w samo sedno

Komentarz

o ******* - szok:/

Komentarz

o kur*** jedna, masakra. Słuchać się tego nie da

Komentarz

Koszmar. Łzy się cisną, pięści zaciskają.

I taka ciekawostka: na fejsie "weźmie udział 36 000 ludzi" a petycje podpisało 17 000.

Komentarz

Podpisałam petycje, bo niestety dane mi było poczuć na własnej skórze co czuję takie dziecko jak Szymon, bogu dziękować że on ma jeszcze " normalnego" ojca ale k***** bym ręce obcięła

Komentarz

również podpisałem się pod petycją żal słuchać tej szmaty !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

na razie mniej pisz na forum

wprowadzasz chaos i nie ma on charakteru artystycznego ani tym bardziej twórczego
                    ...ta ziemia do Polski należy
                    choć Polska daleko jest stąd,
                    bo wolność krzyżami się mierzy
                    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

pisze o interesujacych mnie rzeczach wiec nie wiem o co ci chodzi kolego

Komentarz

o to, żebyś sie zastosował do mojej prośby.

Nie odpisuj.
                        ...ta ziemia do Polski należy
                        choć Polska daleko jest stąd,
                        bo wolność krzyżami się mierzy
                        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Piotrek WWY Zobacz posta
                          Koszmar. Łzy się cisną, pięści zaciskają.

I taka ciekawostka: na fejsie "weźmie udział 36 000 ludzi" a petycje podpisało 17 000.
                          Z czego 7 tysięcy ma problem z zalogowaniem się na skrzynkę i kliknięciem w link.

Komentarz

Sprawa mocno niejasna. Wnerwia mnie szczerze robienie w tym reportażu z ojca bohatera... a niby jak do cholery zostało to nagrane? Podłożył pluskwę i przysłuchiwał się 24/7? Schował się w kanapie i nagrywał z ukrycia? Dał starej i powiedział "masz! nagraj się sama a ja to wrzuce na youtube"? Dlaczego nie zareagował? O co tu w ogóle chodzi?

Skoro to matce a nie ojcu dali prawa do dzieciaka, to niewykluczone, że i z nim jest coś nie tak. Z resztą zaufania to on nie wzbudza. Możliwe, że oboje z zachowania trącają patologią... i co wtedy, do domu dziecka? A co jeśli historia z nagrania (powiedzmy, że autentycznego) to był tylko jednostkowy przypadek?
                            Tu jest za dużo "ale". I jeszcze ten radosny reportaż TVN (tendencyjny do bólu, jak zwykle).

Proponowałbym na razie dać sobie spokój z radykalnymi ocenami w tej sprawie.

Komentarz

http://www.youtube.com/user/RatujcieSzymona
                              Przeczytaj sekcję "O mnie", a wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane.
                              "Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś, kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś, kto rozumie Marksa i Lenina." - Ronald Reagan

Komentarz

Pracuję...
                              X