Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

v(L)epki - projekty i niesnaski :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Usunąłem cały ten śmietnik i ostrzegam, że za kolejne tak debilne posty, jak te o Kropelce czy mandatach - wypad z forum. Normalni jesteście ????
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

Jeden z moich pierwszych projektów więc proszę o wyrozumiałość
      http://img88.imageshack.us/i/ocb1.jpg/
      ,,Wilka możesz wygnać z lasu, lasu nie wygonisz z wilka''

Komentarz

Zamieszczone przez BastekTGK Zobacz posta
        Jeden z moich pierwszych projektów więc proszę o wyrozumiałość
        http://img88.imageshack.us/i/ocb1.jpg/
        Fajne tylko że po co to wieńce wszędzie? I poprawił bym jeszcze herb, bo troche słabo widoczny, no i może ten napis na dole. Ale to tylko moje skromne zdanie ogólnie fajny pomysł.
        Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

Zamiast wieńca większy herb i po problemie... Acha, te inicjały mogłyby być czytelniejsze
          Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

fajny projekt tylko herb zrób większy bez lauru i zrób czytelniejszą czcionke według mnie

Komentarz

- Herb Warszawy nie trzyma proporcji bo jest rozciągnięty w poziomie (przytrzymaj shift zmieniając rozmiar i będą zachowane proporcje),
              - Wieńce do dupy,
              - Projekt od środka w dół jest pusty,
              - Odbicie lustrzane kiepsko wygląda, a te race wyglądają jakby chciały przypalić herb,
              - Sam herb Legii jest mdły, zresztą jak cały projekt,
              - Napis Legia Warszawa nie jest wyśrodkowany (przed "Legią" zmieściłaby się ciężarówka, a "Warszawa" prawie wypada z projektu), poza tym czcionka jest innej wielkości, a napisy minimalnie są na różnej wysokości.
              Ostatnio edytowany przez Sokol; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Tak z innej beczki, to polecam robienie vlep w Sosnowcu Zrobione vlepy nie-kibicowskie, ale z właściwym przesłaniem Klej bardzo dobry, jakość graficzna bardzo dobra, nic tylko zamawiać. Poza tym lepiej od zaprzyjaźnionych niż od jakiejś firmy. Do tego kozackie gratisy, ale jeden " chujowy " (dosłownie ). Musztra jak te vlepy się tam znalazły, to ja nie wiem, ale zdziwienie było niesamowite Jeszcze raz polecam
                Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

Również polecam robienie vlep w Sosnowcu . Jakość wykonania naprawdę dobra, cenowo przystępnie i mały szczegół odnośnie klejenia - z tyłu przedzielone na pół, więc fajnie odchodzi. I oczywiście wpadło sporo gratisów. Mogę tylko polecić vlepy od Musztry.
                  Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

Zainspirowany vlepami serbskiego Kosowa, zrobiłem projekt vlep o tematyce bliższej nam, czyli Kresów Północnych (Litwa, Białoruś). Jeżeli jest ktoś zainteresowany ocenieniem pomysłu, lub ewentualną produkcją vlep (ja nie mam warunków) to zapraszam na priv.
                    Ostatnio edytowany przez p(L)m; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Jak sie Wam to widzi?

Uploaded with ImageShack.us
                      Ostatnio edytowany przez 11P; [ARG:4 UNDEFINED].
                      https://www.facebook.com/11palcoow

Komentarz

mnie sie podoba ale zamiast tych psów jakis taki ludzi wstawić w czapeczkach w chustach według mnie

Komentarz

Zamiast tych liter WF herb Legii by lepiej pasował
                          Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

Nie ma wieńca laurowego i herbu Legii = chujowa i brzydka.

Tak poważnie już to świetnie. Bardzo podoba mi się pomysł z logiem warner bros. Tylko o ile dobrze widzę dałeś na to logo teksturę, a ja bym to spróbował wyciągnąć na wierzch, bo wygląda jakby Ci się na to piksele wkradły.
                            +=

Komentarz

z tego co pamiętam to logo Warner Bros przerobione jest na fladze Hutnika Warszawa Variat Boys(VB)

Komentarz

Tak, znajduje się.
                                ultrasnotred.blogspot.com

Komentarz

Pracuję...
                                X