Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

v(L)epki - projekty i niesnaski :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mój pierwszy projekt vlepki.
    Trochę słaby ale jest
    Narazie nie mam papieru naklejkowego żeby je wydrukować.

Komentarz

• to go nie kupuj... najlepiej będzie
      www.wfs.fotolog.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez proNsua Zobacz posta
        to go nie kupuj... najlepiej będzie
        Popieram. Najpierw zrób sto/tysiąć/milion projektów, później myśl o druku. Zapraszam na Vlepiamy.pl
        Za nasze miasto. I za te barwy. Oddamy całe życie swe...
        Bo na Woli fajno jest...

Komentarz

• Zamieszczone przez kwitek Zobacz posta
          poszukuję kogoś to zrobił by mi fajny projekt vlpeki anty ksp praga płn wasz koszmar >prv
          Kolejne vlepy anty ksp Po co w ogóle komukolwiek przypominać o ich istnieniu
          Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Już trochę lepsza ale muszę jeszcze popracować.

Komentarz

• Nie musisz każdego projektu dawać na forum..... ćwicz!
              Turystyka! Rekreacja!

Komentarz

• jak wklejasz i zmieniasz wielkość obrazka to rób to z SHIFT'em bo tak masz wydłużone herby

Komentarz

• Jest to mój 1szy projekt zastanawiam się co dodać zmienić itd. to z (L) i koroną wzorowane na III edycji vlep od UZL

Komentarz

• Na początku zmień teksture i ćwicz , używaj bardziej wyrazistego tła ,bo to jest podstawa Vlepki i oczywiście ćwicz... hyhy
                    UZL

Komentarz

• Julex muszę się z tobą nie zgodzić, właśnie z tą teksturą ta vlepka wygląda taka "żywa" ale Ćwicz a napewno będzie lepiej pozdro

Komentarz

• Komentarz

• Używajcie polskich znaków "z laski swojej"

Komentarz

• Zamieszczone przez RalF Zobacz posta
                            Jest to mój 1szy projekt zastanawiam się co dodać zmienić itd. to z (L) i koroną wzorowane na III edycji vlep od UZL
                            Jakieś napisy Ci się przebijają po lewej i prawej stronie. Tekstura jest całkiem spoko.

Przeglądaj różne fora dla grafików (grafika-kibica, vlepiamy itd). Obserwuj jakie efekty stosują ludzie i próbuj ich sam. Sporo się nauczysz i przy okazji będziesz miał więcej pomysłów na projekty.
                            +=

Komentarz

• Komentarz

• za ciemna vlepka... i czarna bluza nie pasuje tu kompletnie
                                UZL

Komentarz

Pracuję...
                                X