Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla kobiety z 2-ka dzieci.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomoc dla kobiety z 2-ka dzieci.

Wrzuciłem to do SPRZEDAM, POMOCY ETC, ale zaloze i oddzielny temat.

Witajcie,
    Mam prośbę. Moja znajoma została wyrzucona z domu, razem z 2-ką dzieci. Mąż znalazł sobie dziewczyne... 16 latke *********, mają dzieci 10 lat i 5,5 miesiaca (dziecko jest uposledzone - mastopę końsko-szpotawą
    ). Zdradzał ją gdy była w ciązy, ona o tym nie wiedziała. Mieszka teraz w mieszkaniu... w ktorym nie ma nawet zlewu, pomagamy jej na iloe mozemy ale brakuje wszystkiego. Ubrań, zabawek, a najbardziej 'mebli' - zlewu, szafek w kuchni, sztućcy - nie ma nic ! Mam ogromną prośbe, popytaj znajomych czy ktoś ma jakieś stare rzeczy, nawet stare używane szafki - potrzebne jest dosłownie wszystko ! Pieniedzy nie chce przyjac, ale osobiscie chyba planuje zrobic zbiórkę.

Jesli cos bediesz mial, prosze o prv. Zajrzyjcie na strych czy nie macie jakichs gratów...

Z góry bardzo dziękuje,

Daniel
    Ostatnio edytowany przez Orzeł; [ARG:4 UNDEFINED].
    "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

PM

Komentarz

PW
      Legia Warszawa

Komentarz

jak mieszkanie jest współwłasnością to nie ma prawa jej wyrzucac z domu
        iść na psy i wpierdalac sie na rympał
        tyle w temacie
        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

PM
          https://www.facebook.com/koszulkiLegii

www.ultrasszal.pl.tl
          http://www.facebook.com/profile.php?...256611&sk=wall

Jakby ktoś chciał zrobić jakiś szalik (tkane HD od 20szt , dziane, pasiaki, jumbo!! ) to zapraszam.Oferuję szaliki , koszulki, czapki, rękawiczki,gadżety reklamowe i inne pamiątki sportowe o sprawdzonej jakości , wizualizacja przed produkcją

Komentarz

Panowie, nie wiem jak mam to opisać słowami.

DZIĘKUJE w imieniu swoim i koleżanki, która gdy wpadliśmy z przyczepką po prostu zaczeła płakać - za całą pomoc od legijnej braci, choć wiem, że właściwie cały czas spływa.
            W ciągu 48 h udało się właściwie załatwić najpotrzebniejsze rzeczy, jeszcze raz - serdeczne dzięki !
            "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

Orzeł pisz co potrzeba i o jaką dzielnicę biega ( organizacja transportu )
              Tu zęby mamy wilcze a czapki na bakier, tu się Prusakom siada na karku okrakiem

Komentarz

Pracuję...
              X