Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ankieta na temat marketingu w LEGII!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ankieta na temat marketingu w LEGII!!!

Bracia zwracam się do Was z ogromną prośbą. W obecnej chwili piszę pracę magisterską na temat marketingu w naszym klubie. Rozdział badawczy to oczywiście ankieta... I tu mam właśnie prośbę do Was, abyście mi ją wypełnili. Im więcej osób mi ją wypełni tym wyniki będą bardziej wiarygodne i łatwiej będzie opisać to co obecnie dzieje się w klubie. Samo wypełnienie to kilka minut a mi bardzo pomoże...Będę wdzięczny za każde wypełnienie i przesłanie kolegom po szalu...

Ankieta jest dostępna pod adresem:
    http://moje-ankiety.pl/respond-736/sec-0FtNXlEx.html

Z góry dzięki, z legijnymi pozdrowieniami grze(L)a
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć...

Jak to było z tymi stażami w Legii lub w tvnie odnośnie marketingu, czy czegoś takiego. Pamięta ktoś?

Edit:
    Jak dla mnie to jeden z tych stażystów albo inny stjułard.
    Ostatnio edytowany przez wrc; [ARG:4 UNDEFINED].
    +=

Komentarz

Coś specyficzne te niektóre pytania i brzmią jakoś znajomo, ale może dopatruję się teorii spiskowych
      Twierdzisz, że to do magisterki. OK, niech Ci będzie. W sumie nie ma znaczenia jaki jest powód tej ankiety, bo jej wyniki mogą się przysłużyć tak czy tak
      W każdym razie pytania jadą działem marketingu KP na kilometr i jeszcze trochę

Co wg Pana(i) możnaby poprawić w widowiskach tworzonych na Łazienkowskiej tak, aby zapełnić stadion na stałe?
      w sumie to nawet specjalnie się z tym nie kryją

Komentarz

Mam nadzieje ze promotor sie zgodzi na opublikowanie tego;-) bo znając kolegów po szalu wiem jakich wyników się spodziewać;-) heh jesli naprawde uwazasz ze pytanka sa dzielem KP to sie mylisz Kolego;-) ich to nie obchodzi co my myslimy na ten temat i to chcialbym pokazac w mgr;-) pozdro(L)
        Ostatnio edytowany przez grze(L)a; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Nie widzę powodu, dla którego KP nie może tej ankiety przedstawić oficjalnie na swojej stronie. Po co ludzi wprowadzać w błąd i kreować jakieś sytuacje z magisterkami etc.

Moim zdaniem nie ma w tej ankiecie nic takiego, co mogłoby usprawiedliwiać takie "szeptane" działania. Ot, normalna ankieta zadowolenia konsumenta. Ja tam wypełnię, niech widzą na czym się nie znają.

Komentarz

Ankietę przeniosłem tutaj bo to jest właściwy dział na tego typu prośby.
            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
              Ja tam wypełnię, niech widzą na czym się nie znają.
              ja też wypełniłem, a co
              LEGIA TO MY
              Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

No rzeczywiście ciekawe co niektóre pytania. Wiele testów robiłem znajomym do różnych magisterek, ale takiego jeszcze nie
                Pytania czy zamierzasz chodzić i kupować pamiątki ( z opcją wyboru - tak po zakończeniu konfliktu) trochę to wygląda jakby KP chciało ocenić ile mogą zarobić jak podpiszą porozumienie.

Z chęcią zobaczyłbym wyniki takiej ankiety choć po tym jak link został umieszczony tutaj jestem przekonany, ze będą zbieżne z moim
                www.zygzagart.pl

Komentarz

dziekowa kazdy glos w tej sprawie jest bezcenny;-) heh ale nie powiem zebym sie nie spodziewal takich wynikow;-) Ty(L)ko (L)

Komentarz

Zamieszczone przez Achmed Zobacz posta
                    Jak to było z tymi stażami w Legii lub w tvnie odnośnie marketingu, czy czegoś takiego. Pamięta ktoś?

Edit:
                    Jak dla mnie to jeden z tych stażystów albo inny stjułard.

Twoj problem Koleszko skoro tak uwazasz;-)

Komentarz

nie no - grze(L)a normalny koleś, miałem okazję poznac i rozmawiac

W ogóle jedna z nielicznych osób, które najpierw live zapytały czy mogą coś takiego zamiescic - za co juz na starcie duży plus

PS. Ale plus za czujność rewolucyjną - wróg nie spi !

PS2. A teraz pomóżcie chłopakowi zostać magistrem i wypełnijcie ankietę
                      ...ta ziemia do Polski należy
                      choć Polska daleko jest stąd,
                      bo wolność krzyżami się mierzy
                      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Zamieszczone przez grze(L)a Zobacz posta
                        Twoj problem Koleszko skoro tak uwazasz;-)
                        Chyba nie spodziewałeś się na starcie oklasków? Co by jednak nie było po poście Morta zwracam Ci honor i wypełniam ankietę.
                        +=

Komentarz

Dzieki mort za przedstawienie sprawy;-) ankiety wypelniaja sie jak swieze buleczki;-)
                          a co do wroga to popieram czujnosc, takze nie dziwie sie poczatkowej niufnosci...przy tym czego jestesmy swiadkami od paru lat na Ł3
                          Ty(L)ko (L)

Komentarz

I ja wypełniłem. Nie wiem jak ogarniętego masz promotora ale rzeczywiście niektóre pytania mogą być uznane za mocno tendencyjne.

Powodzenia w pisaniu i na obronie.
                            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
                              I ja wypełniłem. Nie wiem jak ogarniętego masz promotora ale rzeczywiście niektóre pytania mogą być uznane za mocno tendencyjne.

Powodzenia w pisaniu i na obronie.
                              Dzieki za wypelnienie.właśnie zamiast siedzieć nad jakaś wodą to siedze nad pracą;/ we wrześniu dobrze byloby sfinalizowac sprawe;-) trafilem na promotora Legioniste i bardzo nie wnika w temat, ale sam nie wiem czy to dobrze;-) a co do pytan to staralem sie jak moglem zeby byly bezstronne wyszlo jak widac;D pozdro

Komentarz

Pracuję...
                              X