Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba o pomoc przy wypełnieniu ankiety do licencjata

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prośba o pomoc przy wypełnieniu ankiety do licencjata

Witam wszystkich.
    Mam ogromną prośbę o pomoc w wypełnieniu ankiety do pracy licencjackiej. Temat pracy brzmi: "Wizerunek kibica piłkarskiego w mediach w świetle opinii samych kibiców. Na przykładzie badań sondażowych przeprowadzonych wśród kibiców Legii Warszawa, Stali Stalowa Wola i MKS Kozienice".
    Ankieta jest w Wordzie, informacje dotyczące ankiety zawarte są na samym jej początku. Proszę o zaznaczanie poprawnej/poprawnych odpowiedzi albo podkreśleniem, albo pogrubieniem. Tam gdzie są pytania otwarte, wystarczy w miejsce pól wykropkowanych napisać swoje zdanie.
    Oto link: http://odsiebie.com/pokaz/2688451---089e.html

Gotowe ankiety proszę o przesyłanie na maila: czaku-kozienice@wp.pl

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Czaku, prawie jak Czacha.

Komentarz

ale ankieta fajna.
      Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
      Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
      Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
      ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
      A jeśli znajdziesz tę chwilę...
      będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

Dzięki, czekam cały czas na pomoc. Wiem, że pytan duzo jest, mialem o to lekkie sprzeczki z promotorem, ale niestety staneło na jego zdaniu W koncu wyzszy stopien ma

Komentarz

Dzięki wielkie wszystkim za pomoc. Mam już wystarczającą ilość ankiet, teraz zabieram się za analizę.
          Jeszcze raz wielkie dzieki. Z legijnym pozdrowieniem ! e(L)o !

Komentarz

Mógłbyś wrzucić później jakieś wnioski, które wysnułeś na podstawie ankiet.
            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Pracuję...
            X