Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Takie małe pytanko :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Takie małe pytanko :)

Poszukuję szalika Legi ot dokładnie takiego :

Niestety w wyniku tego ,że mój facet wrócił na święta do Polski i postanowił zostać już na stałe to większość jego rzeczy zostało w Anglii. Zapłacił kumplowi za to żeby te rzeczy odebrał z jego mieszkania , szczególnie jego ukochany szalik ale niestety wstrętny angol nie chciał zwrócić nic i zażądał w uj dużej kasy . Tak to wszystko tam zostało.I tu moje pytanie :
    Czy ktoś ma na sprzedanie właśnie taki szalik. Chciałam kupić inny ale dowiedziałam się ,że ten ten i tylko ten.
    Chciałabym sprawić radość chłopu bo wiem ,że dużo dla niego znaczył ( był z nim na wyjazdach , na meczach ).
    Czy ktoś mi pomoże?
    Zdjęcia takie owakie mam nadzieję ,że pozna się rodzaj ale niestety innego nie posiadam

Szukaj na allegro.pl tam zawsze jest sporo szalików Legii.
    jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

szukałam na allegro , na świstaku jebayu i w sklepach legi i kurde takiego nigdzie nie ma.

Komentarz

Zamieszczone przez zawieszka Zobacz posta
        szukałam na allegro , na świstaku jebayu i w sklepach legi i kurde takiego nigdzie nie ma.

Legii

spróbuj może na gronie Legii Warszawa, tam więcej ludzi chyba zagląda niż tutaj(dzięki Bogu)
        Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
        Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
        Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
        ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
        A jeśli znajdziesz tę chwilę...
        będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

Pracuję...
        X